sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@fart ugrali by to gdyby bramkarz się nie zesral
8
Ten bramkarz Valencii to sabotarzysta. Obie bramy zawalil
4
@wasacz Jedynie kto może spierniczyć białym ten mecz to Real .. i wcale się nie zdziwie w sumie.
1
zaraz cafejka si ęposypie a bialym będzie wstyd zawitać do nas ... XD
0
@bebeto77 stary był faul w polu karnym i to na zółtko. Jeśli by to uznałto byłby dopiero skandal. Benzyna nie dość że łokciem pracował to póxniej odepchnął przeciwnika ręką i to po głowie a nie jakośpo ciele no takie akcje to cięzko żeby przechopdziły u normalnych sędziów
4
Kowal pewnie ciułał to ze 3 sezony XD
1
@Deeespacito Bum tadyrady kórewscy nie dadzą rady XP
1
@Deltta nie oglądam ale wyobrażam sobie jakie spazmy tam latają
0
dzisiaj sercem za Valecnią :)
1
@MesQueUnClub_87 Chyba wszyscy za to go lubią ;)
4
Gavi he he he :)
https://www.facebook.com/reel/537843301558768/?s=fb_shorts_tab&stack_idx=0
A by zabił gdyby nie Jordi ;)
0
@msmsms zazucano mu pragmatzm i minimalizm właśnie
0
@msmsms taki Valverde poleciał za takie wyniki a Xavi to bohater :)
14
Lahoz Lahoz wyebał by z boiska wszystkich w 1 połowie w tym meczu XD. De Jong dostał by czerwo za wznowienie bez gwizdka XD ... a nie czekaj juz by go nie było bo to 2 połowa była XD
2
@Barca1922 Jebasowi juz się troche pierniczy pod kopułą chyba
0
@hayek przybliżysz ? ciekaw jestem wpadek/ nieuczciwości konfederacji bo ich popieram a jednocześnie lubię znać prawdę
6
Jutro sędziowie co będą pchać Real .... podejrzewam że będzie niezłe przedstawienie XD
23
JA bym napisał że to jest renesans De Jonga ale może i faktycznie Busi też się odradza. To co grał a co gra De Jong to jest przepaść sroga. A kunde yagra bardyo dobrz mecz. Nie ma co mu wypominać tej wpadki.
0
@Sau_Ron ale nie przewidywał troche i groźne straty łapał też. Ogólnie doby materiał do analiz.
7
@wasacz no też to widziałem a Jules mu statystyke (rekordową !!!!!) rozpierniczył przeciez ;)
11
Balde też niesamowity (w ofensywie) ale czasem rozkojarzenie mu się wbija w łepetyne. Xavi powinien go naprawić ;)
4
@Comentateiro czekaj czekaj jutro Valencia ich wyjaśni i Ancelotti leeeeeci ;)
28
De Jong co zaczał grać już od długiego czasu ... zajebisty jest w tym sezonie bez 2 zdań ;) Prawie zasługuje na te wielgachną kase co kosi Barcelonke.
0
@Piorun Ja mam wrażenie ze gościu ma focha że jest 3 skrzydłowym w układance Xaviego.
0
@siataryj10 Może już posklejali
29
Jak notatnik pada to wiadomo że jest dobrze XD
1
W Madrycie lato ... jak w Jakucku -8 XD. Teraz czekamy na zimę ;)
1
W końcu numer 6 trafia do właściwego gracza. Jestem pewien że gosciu napisze tu swoją historię zresztą już zaczął.
27
i uj teabasowi w 4 litery. XD
1
@bartas97 Bez Dembusa to możecie nas dogonić :(