2

@fart ugrali by to gdyby bramkarz się nie zesral

8

Ten bramkarz Valencii to sabotarzysta. Obie bramy zawalil

4

@wasacz Jedynie kto może spierniczyć białym ten mecz to Real .. i wcale się nie zdziwie w sumie.

1

zaraz cafejka si ęposypie a bialym będzie wstyd zawitać do nas ... XD

0

@bebeto77 stary był faul w polu karnym i to na zółtko. Jeśli by to uznałto byłby dopiero skandal. Benzyna nie dość że łokciem pracował to póxniej odepchnął przeciwnika ręką i to po głowie a nie jakośpo ciele no takie akcje to cięzko żeby przechopdziły u normalnych sędziów

4

Kowal pewnie ciułał to ze 3 sezony XD

1

@Deeespacito Bum tadyrady kórewscy nie dadzą rady XP

1

@Deltta nie oglądam ale wyobrażam sobie jakie spazmy tam latają

0

dzisiaj sercem za Valecnią :)

1

@MesQueUnClub_87 Chyba wszyscy za to go lubią ;)

4

0

@msmsms zazucano mu pragmatzm i minimalizm właśnie

0

@msmsms taki Valverde poleciał za takie wyniki a Xavi to bohater :)

14

Lahoz Lahoz wyebał by z boiska wszystkich w 1 połowie w tym meczu XD. De Jong dostał by czerwo za wznowienie bez gwizdka XD ... a nie czekaj juz by go nie było bo to 2 połowa była XD

2

@Barca1922 Jebasowi juz się troche pierniczy pod kopułą chyba

0

@hayek przybliżysz ? ciekaw jestem wpadek/ nieuczciwości konfederacji bo ich popieram a jednocześnie lubię znać prawdę

6

Jutro sędziowie co będą pchać Real .... podejrzewam że będzie niezłe przedstawienie XD

23

JA bym napisał że to jest renesans De Jonga ale może i faktycznie Busi też się odradza. To co grał a co gra De Jong to jest przepaść sroga. A kunde yagra bardyo dobrz mecz. Nie ma co mu wypominać tej wpadki.

0

@Sau_Ron ale nie przewidywał troche i groźne straty łapał też. Ogólnie doby materiał do analiz.

7

@wasacz no też to widziałem a Jules mu statystyke (rekordową !!!!!) rozpierniczył przeciez ;)

11

Balde też niesamowity (w ofensywie) ale czasem rozkojarzenie mu się wbija w łepetyne. Xavi powinien go naprawić ;)

4

@Comentateiro czekaj czekaj jutro Valencia ich wyjaśni i Ancelotti leeeeeci ;)

28

De Jong co zaczał grać już od długiego czasu ... zajebisty jest w tym sezonie bez 2 zdań ;) Prawie zasługuje na te wielgachną kase co kosi Barcelonke.

0

@Piorun Ja mam wrażenie ze gościu ma focha że jest 3 skrzydłowym w układance Xaviego.

0

@siataryj10 Może już posklejali

29

Jak notatnik pada to wiadomo że jest dobrze XD

1

W Madrycie lato ... jak w Jakucku -8 XD. Teraz czekamy na zimę ;)

1

W końcu numer 6 trafia do właściwego gracza. Jestem pewien że gosciu napisze tu swoją historię zresztą już zaczął.

27

i uj teabasowi w 4 litery. XD

1

@bartas97 Bez Dembusa to możecie nas dogonić :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?