sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartas97 co ty tu w ogóle robisz chłopaku? Nie masz, przyjaciół u siebie?
0
@bartas97 pisze o tobie gosciu. Łącz krokpi troche
3
Ale już byl wytrysk xD ha ha ha
1
@norbi77 z niego real zrobił idiote, ale to w sumie było do przewidzenia napompowali mu zdrowo sodowy do lba
1
@Bulbulator tam lepszy sędzia im raporty robi pp prostu;)
1
@Firestone rodrygo to dobry muzyn jest. Szanuje
1
@Joe_Pesci no ... pute elegancko od czarnego na klatę przytula
0
@Aragorn33 no wiesz czarny przesladiwany XD. To jest cyrk. Jeszcze ancelotti to podkręcą nadając do sedziow
1
@Firestone dokładnie o tym samym pomyślałem. Jak wynik będzie nie po mysli to znowu wywiady do prasy poleca
2
Kurde ten vini jest naprawdę jebnięty. Dobry grajek ale krótki lont :)
0
@fenix1983 jutro będzie +12 ;)
0
Looooooo szkoda
1
Real jest cienki kurna osa gra lrpiej
0
Osa widzę beż kompleksow. To mi się podoba
0
Tebas wpierdalający się w ten temat ... pomimo że mówi że Barca nie bedzie ukarana ... po prostu mnie niepokoi. Ten ujj w coś gra i trzeba to rożkminić.
1
@jamesbond6 temam wraenie e Koune jest lepszym bocznym obrońcą niż środkowym
0
@ShawnC wiem wiem.
3
Mi to się wydaję że oni w Hiszpani to mają nasrane z rodakami. Dunczyk zjada Hiszpana naśniadanie ale Hiszpan wystawia Hiszpana. Dlaczego nie grał Christensen ja sie pytam ? ... Alonso jest cienki przy nim i to bardzo. Jelsi Xavi będzie robił takie "niespodzianki" w tak wanych momentach by rodaka popchnąć do przodu to ja dziękuję za takiego trenera klubu - to nie reprezentacja
2
@Coutinho007 ... i Alba na bank - trzeba doświadczenia :)
6
przychylam się do większości opini ze Xavi zpierniczył dziś po całości. Jeśli przejdziemy Man Untd to pewnie to minie bez echa ale jeśli nie to mam nadzieje że gościu wróci do tego meczu i oceni swoją prace bo jesli Raphinia przeprasza za zaangażowanie to Xavi tym bardziej powinien za brak kompetencji
3
@Aragorn33 ja pierdole nie ma bardziej ewidentnej rępi - Barcelona powinna złozyć jakieś pismo i pokazac ten film ... wiadomo ze uj to da no ale bez jaj
5
Myślę że bylby lepszy gdyby zamias ciebie grał Christensen
0
super kurde w najważniejszej cześci sezonu kontuzjują się namocniejsi gracze. Naprawde jeśli chodzi o ofens to teraz opieramy się właśnie na Dembele i Pedrim no może Gavi za walke i Raphinia troche (oni robią to że Lewandowski błyszczy tak naprawde) - ale 2 topowych graczy nam wypadło. Wkórwia to strasznie bo nic nie wskazywało na to że oni mogą mieć jakies problemy z kontuzjami (bez śmichów pls jesli chodzi o Dembele to grał już dość długo i się nie lamał)
0
@talizmo a ty znowu swoje. martw się o real i LL a nie zaśmiecasz nam forum wysrywami białego trola.
0
@KrwawiaceoczyVEB Kontorlować mecz to trzeba umieć ;)
0
@Hubertusk taka prawda .. uja daje na ten moment czasami asysta ale on nie od tego
0
@barcanawieki kto go skasował ? bo streamy powodowały ze cierpiałem XD
3
gdyby dał nam ręke to miałby pozamiatane u Ceferina. Koniec kariery itd. nie opłaca się proste. Dlatego superliga teraz tym bardziej musi powstać.
0
Za głupi był aby kupować mecze. Znając go i jego "ekonomie" to pewnie dawał im hajs tak po prostu bez zobowiązań za dobrą pracę na boiskach.
0
@Emhyr Xavi ogólnie od .....lił dizś "trenerke".