2

@cyron1 też mam nadzieje jak nigdy że zrobimy i z dupy jesień sredniowiecza. Liczę na sportowa złości

0

@Dertinho negreira nic takiego nie powiedział ktoś się dokopal do przelewów. Chłop na tak samo przesrane jak my

0

@AlvaroHanso jeśli nie opłacali tych sędziów to może faktycznie wyciągali kase dla siebie. Powiedzieć zd się okradało klub to też trzeba umieć ;)

0

@against_modern_football na tej stronie lataja takie kasztany jak to:

"Przez ponad 20 lat istniało wiele argumentów za korupcją w hiszpańskim futbolu. Od powtarzających się co tydzień „kontrowersyjnych sytuacji” na korzyść Barcy czy szkodę Realu"

Oj nieźle dupa ich piekła jak Messi robił z nimi co chciał a teraz wybija szambo. przez te 20 lat było multum sytuacji ODWROTNYCH. Naprawde trzeba mieć niueźle zryta banie zapewne z kompleksów jakie im zgotowaliśmy by zrobić taki "materiał"

2

@bartas97 Ale naciks odczuł ten sędzia który tam był taki tekst można powiedzieć w taki sposób że odbiorca zrozumie o co naprawde chodzi a sędzia zrozumiał. To że zdanie to można w innym kontekscie zrozumieć jako słowo bez podtekstów jest oczywiste tylko że ty nie byłeś jego odbiorcą a on był i chyba wie co mówi.

1

uja mieliście rzeźniki

0

@Worny ludzie a czy tam Gill w tym poświęceniu Gaviego nie doszukał sie przewinienia z jego strony czasami ? Bo chyba tam odgwizdła fail dla atletico XD Mi to kopara opadłą ja k zobaczyłem tą powtórkę - powiedzenie wstawia głowe tm gdzie inni boją się wstawić nogę nabiera nowego znaczenia ;)

0

@Emhyr piękne XD

3

@Nihas ale on nie musi być u nas 1 napastnikiem - trzeba kupić młodzieńca i docenić że Lewy zrobił nam w tym sezonie LL. (bo co by niwe mówić o aktualnej formie jest królem strzelców i troche meczów na ogarnął)

4

Jebiony elvisa z siebie zrobił i rządzi w tym sezonie :)

1

@barcelonaLM pojebało mu się z trybunami albo jest dalton.

0

@goldmetaxa prawde zachowaj do bliższych. średniaki w la liga nie prowadząw takim momencie sezonu 9 punktami że o obronie i czystym koncie MTS nie wspomne bo to będize wynik który przejdzie do historii LL.

1

Ale że Gill kóźwa nam to ogarnoł i zachował się to ja wam powiem piekło zamarzło.

0

@Tridente2015 to normalne bo mieli cisnienie i parli.

1

Lubie z tego Bilbao tylko williamsów - imponuja mi szybkoscią. cała reszta to rzeźnia połączona z udawaniem fauli. piłkarki cyrk. Bardzo dobrze że dostali w cymbał i nie wyrównali po reće MUNIAINA. gosciu wk...wia jak cała reszta.

1

cafejka padłą hmm ciekawe czemu ;)

3

@michal26 chodzi o to by wyporzyczać samochody na jakiś okres ... ogólnie chodzi o to by płacić za życie. Kórwa szatan by tego lepiej nie wymyślił.

1

@AlvaroHanso on raczej myśli życzeniowo. chciałby by tak było. Gościu kibicuje Realowi dostała lajka od kibica realu. za dużo tu śmieci troche

0

@Colon Mega ... musze sobie ich na winylu kupić. się zbieram i jakoś mi umyka. Chopin z Mozartem by ocipieli jakby posłuchali. ;)

11

"Chorwat nie dostaje wielu minut z powodu licznych kontuzji" i serio my musimy o taką szklanke walczyć by do nas przyszedł ?

0

@Rudy432 W barcelonie to on już w ogóle ni pogra ;)

0

@LioNey99 ty ale Ronald u arabów a Messi za rok jeszcze może go cisnąćwięc ... ;)

1

@PatrychoO nie twierdze że nie jest decydujący. Twierdze że pokazuje swoje najlepsze oblicze gdy ma obstawe zajebistych graczy. ba ... uważam go dalej za najlepszego w dziejach tego sportu. piłka to po prostu gra zespołowa i to zawsze będzie ważniejsze od indywidualności

1

Tak komentując mecz LM PSG - apropo Messiego nasówa mi się myśl że Messi musi mieć drużynę z harakterem - mega silną i wtedy pokazuje swój geniusz. Sporo się złożyło na to że stał się najlepszym piłkarzem w dziejach tego sportu akurat w Barcelonie i trzeba tu podkreślić w BARCLONIE, bo oprzócz niego mieliśmy skład mistrzów wtedy ;) miłej nocki cules.

15

"Tyle mu pozostało emocji z europejskich pucharów..." to było niepotrzebne jak na redaktora strony FC Barca. Słabiutko niestetny słabiutkie morale i podejście do Polaka jako zawodnika FC Barcelony

11

@Lucassito wszystko było w porządku (z punktu widzenia kibica bez wglądu w to co się działo w środku) do momentu odejcia Naymara. Co innego jarać się zajebistym składem a co innego nie mieć pojęcia że to idzie kosztem rychłego bankructwa

14

@MamerTponad100 Dramat to by był jak by został Barto - bo juz by klubu nie było.

2

Niezła menda z tego pismaka. Z jednej strony robi to z troski o prezydenta i miłości do niego z drugiej smaruje go takim gównem że jak pójdzie proces w drugą strone o zniesławienie to za takie pomówienia może gotówki na kaucjke nie wystarczyć i trzeba się bedzie liczyc z odsiadką. Czy to prawda czy nie ten dziennikarzyna łanie się przedstawił swoim tekstem. Komuś ostro zaszkodziło na umyśle że zjawił się człowiek który w ostatniej chwili wyciągnął Barce z nad przepaści.

5

Z takim Realem to spokojnie możemy ratować takie Almerie co by nie spadły ;P

0

@NeKenI zajebisty był

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?