sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Frankie powinien grać z urazem by nie rozczarowywać Depaya
0
@ranger3120 no ale łaska ma rację:)
1
@Koriolan el Muniak nadaje sir chyba w sumie. Może jak mu przypieprzą odszkodowanie nq kilka baniek to się ocknie cafejka padła by na pysk i już się nie podniosla
2
@Kondzix nie musiał być. Jak ich zdegradował to i tak byli poza tymi rozgrywkami
0
@Greenalley po tym jak Perez przystąpił fo oskarżenia jako strona to nie wiem czy bym nie przystał na to.
2
Marca wychwyciła z przesłuchania najbardziej oczerniajacy Barcelone fragment i siuuu na główna stronę. Ciekawe czy w tekście jest info ze US oficjalnie przyznał ze nie ma dowodów na wpływanie na mecze i opłacanie sedziów i ze przekazał to prokuraturze.
3
Ciekawe czy będzie o tym wzmianka jutro w madryckiej peasie
2
@Alicja3500 "Według białych dziadów z Madrytu nie, bo minimalny spalony to nie jest spalony xD " chyba że w drugą strone - wtedy spalony jest ;)
9
@TheNekro94 też tak miałem już myslałem że pozamiatane ale patrzę na powtórce i se myślę no kurde ewodentny dpalony cofną to i miałem rację.
8
@sebo939 można się śmiać ale chyba coś z nim nie tak. To był przyjacielski kuksaniec a ten się gotuje. On serio psychologa potrzebuje
1
@misteriosoVEB słuchaj tu nie chodzi o zachowanie Gaviego (bo było złe) tylko o to co wstawiają nastronie realmadryt.pl tam REDAKTORZY są hipokrytami a powinni troche ogarniać nie uważasz ?
3
@sebo939 nie zdają bo nie chcą tego widzieć. Nawet film wstawili tak aby tego nie było widać ;) hipokryzja level hard.
0
@Pewex wiem że Gavi powinien wylecieć jednak mimo jego reakcji wydaje mi sięże to jego prowokują cały czas nie mówiać już o rudigerze i FDJ. Jakoś nie przypominam sobie u nas tego typu zagrywek. Tzn chamskiego faulowania jak sedzia nie widzi.
2
@El dominatore też mnie ruszyło jak to przeczytałem.
11
Na stronie Realu artykuł o Gavim że rzeźnik i bezkarny. Jakie to są Lamusy. Wstawili film jak Gavi barkiem wchodzi w Cebullosa ale oczywiście bez poprzedzających go 5 sekund jak Cebullos prowokuje Lewandowskiego. I spuszczają się jak jeden mąż nad sytuacją. Ich pupilki jak Rudiger walą lepe na twarz FDJ i spoko. Cebullos targa za włosy Gaviego w poprzednim meczu też spoko. I jeszcze teksty typu że Pepe by go naprostował !!!. Z jednej strony ich boli Gavi a wychwalają największego rzężnika w dziejach LL bo grał u nich XD Noż kurda Ten kto wstawia te artykuły i prowokują tą gówniarzerie do takiego myślenia też jest niezłym idiotą. Oczywiście Gavi nie powinien tak się zachować ale tylko dlatego że mogą go wywalić z boiska reakcja natomiast była spowodowana chamskim zachowaniem Cebullosa chwile wcześniej - norma u białasów takie prowokowanie - tylko że tym razem pajac się doigrał. I jeszcze teksty że Na reprezentacji będą z nim rozmawiać Cebullos i Carvahal. Ja tylko mam nadzieje ze ktoś oprócz Gaviego od nas tam jedzie.
18
Ale na co o ni u licha liczyli? że uznają bramę ze spalonym pokazanym nna VAR ? To by był dopiero skandal ale białe do tego przyzwyczajone że dostawali takie bramy przed varem. Wtedy to ze stoickim spokojem opowiadali w mediach że nie rozmawiają o sędziach ... wiadomo jak dostają bramy z kapelusza. Teraz przepisy zaczeły ich dotyczyć i sie okazuję że uja grają a dupa piecze
2
@Kessie jaja ze stali kurła
3
@Borneo dokładnie biali srają się o Gaviego a ich pupilki robia to same jak nie gorsze rzeczy na boisku. Rudiger i Cebullos to idealne przykłady. Nie mówiąc już o płaszczu ochronnym ich wielkiej gwiazdy Vinicjusza który może uprwiać zapasy + pyskować i wyzywać sedziego i jest cacy
0
@PsychoFanBlaugrana2 Real nie rozmawia o sędziach XD
1
@dariooo dokładnie tak samo wczoraj powiedział po meczu Christensen
1
@Nano22 To zwycięstwo było nam bardzo potrzebne - bo pokazuje że znów zaczynamy dominować Real o co ostatnio było niezmiernie trudno.
12
Całe to otoczenie Realu uważa że ta bramka powinna być uznana. Dudek Carlo ... Tak wtedy to na pewno nie było by wtopy sędziego bo dla Realu gole ze spalonych to była norma do tej pory. Troche pokory kurde by im się przydało. Ale jak się zdobyło tyle tytułów gdzie sędziowie przymykali oczyna takie sytuacje to teraz boli tyłek jak to nie przechodzi.
1
@clyde Wczoraj asysta palce lizać ale i piękta Roberta ładnie otworzyła mu przestrzeń
2
Przynajmniej spokój od ujadających prześcieradeł będzie na tej stronie przez jakiś czas ;) Ostatnio się tu dość mocno rozgościli ze swoimi złośliwościami.
4
słuchajtaaaa hejterzy. no laga od niego bo kóźwa czarny ogarnia ładnie. szacun dla wybrzeza KS
3
No dobra. skonczyliśmy mierdy rezerwami bez Pedriego i Ddembele to ja mam nadzieje że teraz ich tam zmiażdzymy w PK i się troche obsrają jak wróci główny skład ;)
17
Powiem wam ziomy że troche szacunku nalezy zwrócić do wyszydzanych tu często i Roberto i Kessiego. Mi oni nie wadzą a wręcz przeciwnie chce by byli z nami.
1
@Kapitan hawk o taaak to już było tyle razy ;)
25
Dudek ma chyba pretensje do Neigeiry o te sprawiedliwe traktowanie Barcelony ;)
1
@Survier jego pięta była dość istotna jednak ;)