sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@talizmo "cały czas wmawiacie sobie ze „nie ma dowodów”. Otóż są! I to ponad 7 milionów dowodów na to ze Barca opłacała gościa który sędziów awansował i degradował" to jeszcze nie są dowody korupcji tylko co najwyżej mozliwość korupcji. Jakoś ślepy jesteś na to ?
https://www.fcbarca.com/109768-czy-laporta-powiedzial-prawde-o-prezesach-cta-zwiazanych-z-realem-madryt.html
Ta sama historia - możliwe przekręty i to na o wiele wyższych stołkach i o wiele dłuzszy okres czasu. Można snuć takie same domysły bo wasi ludzie byli non stop na o wiele wyższych szczeblach i spokojnie mogli wpływać na wszystko w piłce.
15
Jeszcze 2 tygodnie temu było że Barcelona opłacała sędziów i nie ma żadnych raportów. No to Laporta przedstawił ponad 600 raportów + 43 nagrania i jeszcze dodał że gro tych raportów z przyczyn oczywistych było niszczone po 5 latach. Opisał też rzetelnie jak widział ten interes i że nie widział wtedy żadnych podstaw by uznać go za niemoralny. To chyba dość dobre jednak tłumaczenia biorąc pod uwagę fakt że coś takiego miało miejsce przez tyle lat i nikt kuźwa nie wizdi problemu:
https://www.fcbarca.com/109768-czy-laporta-powiedzial-prawde-o-prezesach-cta-zwiazanych-z-realem-madryt.html" target="_blank" rel="nofollow">https://www.fcbarca.com/109768-czy-laporta-powiedzial-prawde-o-prezesach-cta-zwiazanych-z-realem-madryt.html
Pisze to bo co drugi a wszczególności kibice Realu za jedyne tłumaczenie to by wzieli tylko przyznanie się do przestępstwa.
1
@Baaaaartek7 tiaaa szczególnie to widać jak wymyślają quasi historie w ich oficjalnej tv. Jakby było tak jak piszesz to by mieli wywalone na to co powiedział Laporta. Jak to mówią... uderz w stół
44
Laporta powiedział tylko jedna rzecz odnośnie Realu ze postępują cynicznie biorąc pod uwagę ich konszachty z wladza w przeszłości. Widać trafił w sedno bo dupy rozsadziło nawet w ich niby telewizji. Biali powinni pamiętać że nie tylko oni umieją w propagande
0
Ale koleś okazał się dnem. Miałem wielki szacunek do niego a teraz odczuwam wstręt patrząc na jego gębe. Brajzole jednak mają nierówno pod sufitem.
0
@Safrani tylko że z taką historią należy być bardziej powściągliwym w ferowaniu wyroków i dołączaniu do linczu, bo może ona zawsze zostać przytoczona.
1
Była konferencja zaraz tebas coś zarzuci.
4
już podpisał więc luz ;)
0
@Gaz to własnie dlateg oten człowiek jest najlepszy w historii tego sportu. Jakie to bylo piękne jak gwałcił non stopp przeciwników a w szczególności Real.
0
Garcia to jest niezły placek. Nie ma dla niego pozycji bo wszędzie za słaby.
0
@jacobFCB eee tam Pedri, Gavi, Araujo .... Nik t nie poiwie że są za ciency na Barce
1
Słyszeliście o tym może ? Jesli to prawda to nieźle nas rąbią.
https://www.facebook.com/100035436136158/videos/246116331196908
1
Dużo tu gatki o Valverde czy miał prawo udeżyć czy nie. Uważam że jeśli padły takie słowa o jakich mowa w mediach to usprawiedliwiłbym go jeśli zdzielił by go w meczu zaraz jak je tamten wypowiedział bo faktycznie można tak zareagować w emocjach na coś takiego. Ale Fede zachował się jak debil (porównanie do dresów faktycznie jest zasadne) poczekał gdzieś na parkingu i tam zaczął go okładać. Po takim czasie powinno jednak dość do pustej łepetyny że się jednak zapętliła troche.
0
Madrycioki płaczą bo im wałki nie przechodzą XD piękne
30
Kto wie może Abde w ffinale PK będzie naszym bohaterem ;)
2
i teraz Araujo na okładce ;)
3
Hej. Ziomy dzisiaj w Epic games jest "dying light enhanced edition" za darmoche ;)
0
@mekston Tak masza racje ale moje credo (w tym wpisie) to Balde na skrzydle w ataku ;) bo chyba za bardzo zjeżdzamy z tego na co chciałem nacisnąć w rozmowie ;)
0
@mekston Myśle że w zespołach 90% sukcesu to zawodnicy i ich umiejętności reszta to trener i jego motywacja _ delikatne przestawianie pozycji. Tak nawet chyba sam Guardiola powiedział. WIęc tak - uważam że obrone dostał jak ta lala (sam jąchciał wioęc + dla niego olbrzymi za przegląd rynku) a atak niekoniecznie i nie umiał poprzestawiać w tym aspekcie klocków ;). Dla jasności nie jestem hejterem Xaviego. Może zbyt szybko objął ekipe z topu a byl bez doświadczenia w tej materii.
2
Wesołych świat LaRamblo, oby Girona w poniedziałek zapłaciła rachunek ;)
0
@Maker0 no właśnie ... a Balde naprawdę mógł ratować ten wynik
0
@Szklaner nieee nie zawala goli ale jest niepewny - to miałem na myśli. Za to pewności nie można mu odmówić jak atakuje. W ofensywie często jest przekotem. Pisze o tym że być może się marnuje z takim łańcuchem na szyji. Serio nie widzisz tego jak on w ostatnich meczach robi wiatr jak wchodzi w pole karne? Robi dokładnie to czego oczekujemy od Raphini Torresa i Fatiego ... i nie możemy się doczekać. Czasami rozwiązanie jest przet oczami a go nie dostrzegamy
0
@Emhyr o tym samym pomyślałem - graika z dupy bo i Neya nie ma... ale jest Ramos XD
1
@mekston mówie o formacji ofensywnej. W obronie trafili nam sie zajebiści obrońcy (Araujo, Christensen, Kounde no i własnie Balde który czy jest obrońcą to bym polemizował)+ MTS w formie życia. Sam fakt ich statystyk mówi za siebie ... za siebie mówi też niestety fakt ze większość meczy to ... 1:0 ;) . btw jeszcze liga sie nie wygrała ;)
1
@misteriosoVEB no też to zaczynam po mału widzieć niestety.
1
Kurde zastanawia mnie czy Xavi ma w planach przesunięcie Balde do przodu. Ten chłopak pomimo że ma do ogarnięcia tyły (co umówmy się nie wychodzi mu po mistrzowsku) to z przodu często zjada Raphinie nie mówiać już o Fatim czy Torresie. Jak by go odciążyć od zadań defensywnych i postawić naprzeciwko strony z Dembele to moim zdaniem byłby ogień.
1
@MrPGG Ronaldo Nazario ....
0
@MajkiYB ja bym z drugiej strony sprawdził Balde na tej pozycji. Bardzo często z przodu wydaje się lepszy od całej reszty oprócz Osmana.
0
@slayer pomimo obecnej sytuacji do sztabu medycznego bym sie nie czepiał poprzedni sztab pozwalał na wxzesny powrót i taki Dembele miał wyjęte kilka lata kariery z Ansu to samo. Tu znow widzę problemy niedoswiadczonego trenera który zajechał najlepszych. No bo kto ma obecnie kontuzje ? Najlepsi.
9
Jeśli chodzi o Roberta to głowną przyczyną indolencji jest fakt że Xavi dał mu role (czy też pozwolił) na cofanie się by pomagać kolegom w rozgrywaniu. On się kompletnie do tego nie nadaje. To stąd te epitety pod jego adresem że jest drewnem itd. I to jest fakt on wtej roli często wręcz się ośmiesza, Chłopak jest killerem silnym fizycznie z mega celnością powinien nie wychodzić z pola karnego przeciwnika wtedy da nam najwięcej korzyści. W Bayernie o tym wiedzieli a u nas chyba sriki taki mu się zachciało ... w jego wykonaniu to wygląda jak sraka. problemy z przyjęciem a jak się uda to z decyzyjnością. Gosciu umie grać szybko z klepy ALE w polu karnym przeciwnik ładuje wtedy bramy z pierwszych piłek lub odgrywa niekonwencjonalnie piętkami w pierwszej piły napędzając końcowe fragmenty akcji (to jest u niego naprawde fajne !!!!). Tak ustawiony Robert daje mega korzyści ale ja go często kóźwa widze cofniętego albo na skrzydle. Xavi niby taki ogarnięty a nie widzi tego niuansu czy też zrobił z niego już takiego gwiazdora że boi mu się zwrócić uwagę ?