sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Emhyr pitolenie dla wzrostu słupków. idealny moment by ludzie go pokochali za te słowa. Oczywiście zgadzam się z nim ale on doskonale wie że nie mozemy tego przywrócić będąc w UE więc gadka szmatka pod publike. pieprzy co ludzie chcą usłyszeć i to jest ochydne ... w takim momencie.
1
Stary Halaanda wczorał jadnie trolował białych. ha ha kto wie może u niego nasza krew płynie ;)
0
@slayer wątpie ze dostałby wieksz pensje niz na teraz
1
Pewnie Ruben naciska Mendesa ze chciałby grac w Barcelonie a ten naciska Laporte. Tylko co to by mu dało jakby Xavi przyspawał go do ławy.
6
@Luciano99 No rychło w czas Yaya. Przez ciebie Real wygrał LM :(
2
@Albatros Czemu ? Lubi grać z chłopakami a że jest chodzącą legendą to może sobie stawiać warunki jakie chce.
2
Mam wrażenie że stoimy w ważnym momencie kierunku rozwoju tego klubu. Z jednej strony pozostanie Alby i Busquetsa oraz przyjscie Messiego - fajne ale blokuje rozwój mlodych którzy aktualnie idą jak burza w tym sezonie - przebudowa składu naprawde fajnie wygląda. Z drugiej strony ich pozostanie dało by troche doświadczenia ktore niewątpliwie było by dobre dla nowego pokolenia. Weterani jednak powinni by grać o wiele mniej niż na to zapewne liczą. Z dwoja wydaje mi się że jak już weszliśmy na droge przebudowy to nie powinniśmy z niej zawracać. Pozostaje jeszcze kwestia finansowa. Ciekawi mnie czy Messi generował by takie dochodu aby przynajmniej równoważyć pensje wyżej wymienionej trójki. Ich odejscie niewątpliwie odblokowało by kilka posuniec na rynku transferowym i dalszą przebudowę drużyny. Jakoś nie bolą mnie te wieści że chłopaki idą zarabiać do Arabów na koniec kariery - Myślę ze to jednak dobre dla wszystkich jest.
0
@Odcinkowy dla tak oczywistych brutalnych wręcz sadystycznych spraw zakończonych śmiercią i to jeszcze na dzieciach powinna być kara śmierci. Jprd czemu mamy to gowno utrzymywać do końca ich dni. Jedyna nadzieja we współlokatorach ich cel.
0
@supraomnes1 my mamy Hiszpanów czarnoskórych XD
0
Leo Messi olewa treningi w PSG i leci do Arabów. Musiał być nieźle wk...y na to całe PSG. Jakoś nie mógłbym sobie wyobrazić aby u nas odwalił aż taką samowolkę. Chyba że czegoś nie pamiętam.
29
2 dni przed finałem pucharu króla XD. To się nazywa zagrywka i swoisty nacisk na sędziów. Wyższa szkoła jazdy. Mam nadzieje że kleją kropki i tak się wk...li na tą zagrywkę że DOKŁADNIE przysędziują biłaym ten mecz.
0
@Explode No ale nie sprzedając zostaje o wieeeele więcej ;) Na Rpahinii najwięcej można ugrac z miejsca.
0
@HypeR No tak te nazwiska to są wymienione tylko dla statystyk chyba
0
Na fcb barca news podaje taką liste piłkarzy którzy mogą odejść:
• Fati
• Kessie
• Ferran
• Raphinha
• Busquets (jeśli nie zdecyduje się na przedłużenie kontraktu)
• Alba
• Eric
• Lenglet
• Dest
• Nico
• Umtiti
• Collado
Wiadomo od Lengleta w dół to trza sie pozbywać (moze oprócz Nico).
Podobno brakuje nam 80 baniek a za Raphe jakiś angielski klub chce tyle dać. Ja sprzedałbym właśnie Raphinie Ferrana i rozwiązał kontrakty z Albą i Busquetsem. Złapalibyśmy oddech finansowy Fati dostałby minuty. Mozna by sprowadzić na te 2 sezony Messiego i jeszcze by zostało. A wy jak to widzicie ?
0
@Gacek5 no czas najwyższy. Odważyli się po ilu ? .... 10-15 latach ?
11
@Patryk1899 ale od nas dostali w swojej fenomenalnej formie;)
3
@tbas Rozłożył na kilka lat i Umtiti trafił na wyporzyczenie to był majstersztyk i wszyscy tak to wtedu odbierali. To był zdaje sie ten moment kiedy zaczelismy używać jego wizerunku jako pozytywnego mema za to ze jest ojcem chrzestnym finansowej przemiany Barcelony
4
@tbas Dobrze pograł z kontraktem Umtitiego o ile mnie pamięć nie myli. Ogólnie gościu trzymał poziom w swoim fachu moim zdaniem.
1
Wczoraj miałem mieszane uczucia oglądając nasz mecz bo z jednej strony byłem zły że w przewadze się męczymy z drugiej strony była świadomość że z tą samą (ba nawet mocniejsza) osauna gra Real w finale.
0
Frankie w ofensywnym ustawieniu to bestia jest
10
@Barcelonista94 "nic nie daje poza walka i zaangażowaniem" troche dziwnie to brzmi nie sądzisz ;)
0
@chavez zawsze myślałem że o to własnie chodzi z tymi koszykami ale spoko może się myliłem.
4
@FrankliN7 Jak nie wygrają LM to losowanko z 3 koszyka będzie ;) Jak trafią grupęz Bayernem i Man City to będize cięzko
0
@626 A może po prostu należy mu się odpoczynek ? Grał ostatnio wszystko.
0
Coś czuje że jutro Atletico łyknie Real w tabeli LL
0
@talizmo pzwinni częsciej to robić jeśli działa ;)
0
@Wiktoria13 nie czułem tego jakoś ale był dobry zawsze ... i mam nadzeję że dalej będzie pomimo fajnego meczu Ferrana z Atletico dalej wolę Ansu u nas
0
@Pocipan ok dzięki za podpoweidź
0
Coś mam takie przeczucie że ten Yamal będzie u nas prezekotem w podstawie w przytszłości. Jakoś tak nie miałem u innych debiutantów z La Massi
0
"On sam dwa razy mówi, że to nie jest żółta, a oni zmusili go do zmiany decyzji." o c ochodzi ? co on ma na myśli ?