0

@Objectivo Według mnie jhest to strona o sekcji piłkarskiej - tylko

0

@Objectivo jest to jest nie ma co drążyć - dla mnie niepotrzebnie zupełnie bo strona o sekcji piłki nożnej FC Barcelony więc ani o piłce ani o Barcelonie.

0

@Objectivo FC Barca - FUTBOL Club Barca ;) Ani to informacja o FC Barcelonie ani o piłce nożnej.

13

Są mistrzowie (np Ronaldinhio - bardzo podobny do idioty z białej strony madrytu) i są małpy tyle w temacie. Szanuje tego idiote za talent jaki ma w nodze i .... tyle. On naprawde nadaje się na cel w tej grze, Vini jest po prostu idiotą nawet kibice Realu to widzą

0

Czemu ten bramkarz Valencii taki podk ...iony był ? nie oglądałem meczu tylko treraz pierwsze wrzuty tu widze z akcji

0

@wyrek tak swoją drogąto może działaćbo Robert umie się odnaleźćw polu a Messi umie zauważyć i podać. no no fajny sezon mógłby być z nimi.

1

Dzisiaj Vinisius w końcu czerwo wyłapał ? Oglądał ktoś ? za co wyrwał ?

0

@Dawidfcb1998 Dembele ma do niego najbliżej i trzeba zrobićwszystko by u nas grał i był zdrowy. Natomiast przywołany przez ciebie Abde też moim zdaniem jest o wiele lepszy i bardziej by nam pomógł niż ferran czy fati.

0

@Pablit ten (tylko) drybling bardzo często jest wystarczający bo kreuje wolne pola. nawet jak traci piłe to nie ma z tego jakiś kontr bo 30% przeciwników jest obsranych w okół niego bo ściągnął ich do siebie i ośmieszył. wystarczy jedno ostatnie podanie (lub strzał) i będzie bogiem .. i całkiem zasłużenie. Być może tego brakuje ale jakoś jak go oglądam to jestem jakby cofnięty w czasie jesłi chodzi o jakość naszych piłkarzy. Już dawno nie było takiej jakości. Rapha to sięchowa w jego kieszeni.

3

Dembele jak zwykle niby nagorsyz i do wyebania a robi akcje jakie u nas od Naymera nie miały miejsca.

0

na jego miejscu powiedziałby że jest to historyczne bo = się zmianie pokoleniowej która dała radę. Jakby nie patrzećto już nowy zespół troche jest. ale .... Messi ma wrócić i myśle że musiałby ważyć słowa ;P

4

Jeśli Xavi poukłada kapele tak że Rapha i Osman nie będą się gryźć w ustawieniu i będą zdrowi to my naprawde i z przodu mamy mocne aspekty.

5

Po Xavim powinien wrócić Guardiola

0

W końcu megalomania prześcieradeł uwalona przy samej doooopie.

3

@Sulimo Ta bo Suarez nie byl widowiskowy. Jego bramy z dziwnych pozycji to przeszły do historii. Ronaldo fajaniej piłe prowadził a Suarez lepsze bramy ładował. Elastiko Nazario napełnej k...wie to była miazga natomiast to jak odnajdywał się Suarez pod bramką i jak ekwilibrystyczne bramy strzelał to też miazga. Ceiżko wybrać w sumie

1

Alemany Alemanym ale dzisiaj City wchodzi do finału a my trzymamy kciuki.

0

@dzefrej234 no tak ale jak widac to i tak nie ma większego znaczenia jak nie ma chęci. Teraz też miał kontrakt

0

A co na to Aston Villa ? ;) łysola im Almeny wciśnie teraz mowiac że sie ogolił ;) ciekawe czy Ferran dalej na ich celowniku ;)

0

@TaughtMule beż mydła normalnie. Alemany ? TOP

19

@HarveySpecter Miłość. Troche chore że tak szufladkujesz ludzi i jeszcze masz zale że swiat nie wygląda tak jak ty sobie to wyobrażasz. Tak ogólnie ... to nie jest twoja sprawa że jest szczęśliwa z facetem który uwaga TOBIE się nie podoba. Mam wrażenie że po prostu lecisz na tą laskę. Mieszanie w to psychologii to już w ogóle wyższa szkoła jazdy. Jest wiele innych aspektów dla którch facet źle ubierający się brzydki (to że ty to oceniasz to jest troche śmieszne) czy taki którego ludzie nie lubią może być o wiele atrakcyniejszy dla laski niż wypucowany egocentryk z siłowni ... i ja wcele laskom się nie dziwie takich wyborów w tym świecie.

0

@Kessie Dembele i Kounde mieli troche wywalone. ;) Nie spieszyło i m się.

0

@paweldunajecfcb TO ten sam socjal w zasadzie to ogłosił waloryzacje .... uczciwie biorąc pod uwagę inflację.

2

kurde ludzie Polak rodak wiadomo ale tyle głosów na niego to przegięcie. I żeby nie było. Chodzi o to że on jest nowy jakby nie patrzeć i troche musi pograć i zasłużyć. Ja nawet nie wiem czy ma skłonnosci by być kapitanem. Messi był a ich nie miał i też to była pomyłka. Tylko Mats i Araujo się nadają. nie widze innych kandydatów. Na siłe to może jeszcze Albe i Pedriego dokoptować.

4

Alemany TOP !!!!!

0

Czyli że moglibyśmy go nabyć 20% taniej niż konkurencja ;) no no

2

Co tak szybko ? Było mowione że ma już sezon z glowy.

0

@ŁukaszNidzica Codziennie mnie to dopada co przeczytam cokolwiek o tej sprawie to dół na pół dnia. i dosłownie gardlo ściska z żalu po dzieciaku.

0

@Kinginiesta dopadną go jestem pewien albo sam się powiesi ze strachu ale i tak powinni go zutylizować systemowo.

0

@Anonymus0608 wiem ale to już nic nie da czasu nie cofniesz. jedyne co mozesz zrobić to zutylizować. Cierpienie tego bydlaka już mnie nawet nie pocieszy ale usunąć z tego świata należy. Największy ból to świadomość co to dziecko przeszło - to się w głowie nie mieści.

6

Ustalono co zwyrodnialec robił i jak doprowadził dzieciaka do śmierci:

"Biegli stwierdzili, iż przyczyną śmierci Kamila były rozległe oparzenia ciała, w wyniku których doszło do wstrząsu pooparzeniowego i infekcji ogólnoustrojowej, a ostatecznie do niewydolności wielonarządowej. Bezsprzecznie ustalono, że 29 marca ojczym Dawid B. siłą zabrał dziecko pod prysznic, rozebrał i polewał je wrzącą wodą. Mężczyzna rzucał też chłopcem na podłogę, uderzał prysznicem, a następnie zabrał do kuchni, gdzie rzucił o rozgrzany piec węglowy. Powodem tego agresywnego zachowania było zrzucenie przez dziecko telefonu sprawcy ze stołu na podłogę."

Codziennie widze te newsy o tym wydarzeniu i cały czas mnie trzyma ... łzy mi napływają do oczu a swoje lata mam. Najgorsze w tym wszystkim jest to że już po zawodach stało się i tego dzieciaka nikt nie uratował. Na początku miałem chyba to co wszyscy - rozwerwał bym skór....na na części ale teraz góre bierze druga myśl że to juz nic nie da bo dzieciak został zamęczony na śmierć i to boli aż chce się płakać. Tak czy siak kara śmierci powinna istnieć na takie przypadki chociażby w celu oczyszczania społeczeństwa i w celach prewencyjnych. Smutna to sprawiedliwość (bo nieadekwatna) ale jednak sprawiedliwość. Nazistowców wieszali za to co zrobili a tu mamy podobny przypadek. ... i to wszystko za telefon kó....a 8 latka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?