2

@Firestone pozostaje pytanie po kiego okłamywał nas (czyli najwększych jego kibiców bo to w Barcelonie ich ma !!!! ) w żywe oczy ... pewnie hajsy ale to tylko jeszcze bardziej słabe. Zostawmy już to bo ujowe to wszystko sie robi. I jeszcze ten wywiad na koncu któy w świetle tych informacji był pełen kłamstw.

2

@KamQiX myslisz ze ojciec Messiego tego nie podkręcał wiedząć gdzie syn idzie? Ten wywiad Messiego na sam koniec to też niezłe banialuki dla mas. Media po prostu napierdzielały co miały pod ręką bo kliki się zgadzały ale nie media są tu ujowe moim zdaniem tylko fakt ze to było juz ustalone a nas ci goscie na żywca karmili kłamstwem. Tak to właśnie Messi kocha Barcelone i jej kibiców ;)

2

Powinni tam pocisnąć czy aby prywata nie poszła sroga za wdrozenie tego całego CVC. Może w końcu by go dojechali

0

Na razie podtrzymali teraz będzie proces ciekawe jakie działa Tebas wytoczy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Albatros cicho należy mu się i pamiętaj ... kocha Barcelone tu nie chodzi o pieniądze nie mógł czekać bo nie chciał koszmaru przezywac XD .... DOBRZE SIĘ STAŁO!!! Mamy nowy zesopół i gości byc może mentalnie pokroju Puyola idzie ku lepszemu czas zakopać przeszłość i do niej nie wracać. Może nowi będą bardziej przywiązani do barw

0

niech go biorą skupmy się na B. Silvie

2

@RosjaninBut kto by się spodziewał ???

3

Komentarz usunięty

0

@gaucho104 Ten twój pierwszy punkt wyjaśnia jaki to był kit to czekanie na pozwolenie LL XD, byleby podtrzymać zajare u kibica idobrą twarz (u takich co nie kleją tych kropek). Messi bez wątpienia jest bogiem piłki nożnej ale już mnie ostro zmęczyła ta historia. Czas na nową drużynę - dobrze się stało finalnie. Być może dzięki temu przyjdzie dla przykładu B. Silva, Tak ogólnie zgadzam się ze wszystkimi punktami a pytanie ostatnie - Messi zjada piłkarsko Ronaldo i tym się zawsze różnił i będzie to robił ;) Nie mniej jednak trzeba oddać portugalczykowi serce do walki z takim gigantem.

2

Nabrali rezerw z City byle narodowość sie zgadzała i teraz jest problem. Garcia to jest moim zdanie 1 kandydat do sprzedaży

0

@Trojanek23 Jakbys umiał czytać i wyciągać wnioski z tego co ktoś pisze to nie pierniczyłbyś takich głupot ale widze krucho u ciebie z tym a emocje uderzają do głowy. No cóż nic na to nie poradzę że ci sie ulało z powodu twoich braków ;) Nie ma sensu pisać po raz enty co mi się nie podoba w zachowaniu Messiego prawda? Bo nic nie moze mi sięprzecież nie podobac. Napisałem kilka razy a ty mi jakieś historie imputujesz i jeszcze mnie obrazasz XD. Co za typ. Sam masz sliski charakter gościu i jeszcze dowalasz do tego agresje i braki w czytaniu.

0

@Trojanek23 proponuje pompony z facjatą Messiego i dalsze kibicowanie Messiemu w USA ;). Mi zależy jednak bardziej na klubie ale spoko ... szanuje kult wyznawców - w końcu Messi jest najlepsyzm piłkarzem (to nie sarkazm) jaki grał do tej pory - tylko że już tu nie gra i mu nie po drodze a to jest strona klubu FC Barcelony ;) .. a "chłopaki którzy piszą" ... nie są dla mnie jakoś wyznacznikiem komu mam kibicować - czy Messiemu czy Barcelonie ;) Ja mam nowych idoli w tym klkubie ... młodych (Gavi Araujo) chłopaki którzy mogą czekać pół roku z rejestracja by tu grać. Jak to porwównać do dwóch miesięcy wakacji gdy tłum cie wielbi jak boga ??? troche to po prostu niespójne (w pewnej opowiesci) i tyle

0

@AdiBarca87 moze i jest jak mówisz. Pozdro ;)

1

@AdiBarca87 Ale ja mam do niego szacunek jako do gracza za to co nam dał ale jako człowieka już mniej. I mam wywalone że musisz się z nim zgadzać co tam nie walnie w mediach to twój problem i twój syndrom sztokcholmski ;). Jedno jest dla mnie jasne pitolą on i jego "otoczenie" ze kocha Barca i że chce wrócić a ma problem z kilkoma tygodniami bo musi juz wiedzieć - to znaczy ze te jego teksty o kant dupy potłuc i tyle - nie kleją się jakby miał rozdwojenie jaźni. Ja nie chciałem jego powrotu bo już budujemy nowy zespół ale to własnie on rozbujał u mnie nadziej że jeszcze go zobacze w tym zespole i ostatnio chciałem by wrócił i co ? nie może poczekać na wakacjach kilku tygodni ? prosze cie ;)

0

@Dasty Na razie siedziałby na wakacjach popijając Yerbe przez 2 miechy i czytałby newesy czy już kogoś sprzedaliśmy - no straszny stres ;) Piszecie jak by miał rozkmine cze będzie bezdomny czy jednak nie :)

2

@AdiBarca87 A kbicujesz Barcelonie czy jesteś fanbojem Mesiego i co by nie zrobił musisz spuszczać głowe? Poszedł ok - ale jak już zaczął z nami flirtować ( i mu podobno zalezało na Barcelonie) to mógł to tak ustawić że poszedłby do Interu w sierpniu jak by Barca nie sprzedała nikogo. Jestem pewien że sprzedała by graczy i mógł by grać u nas. I darujcie sobie teksty że oferta czasowa i wygasa - napiwno czasowa dla Messiego gościa który jest najlepszym graczem w historii tego sportu XD.

0

@Dasty spoko rozumiem to. ale z takim hajsem to inni by mu to w 3 dni wszystko ogarneli. Wiesz o tym nie ?

0

@Peciak tiaaa na pewno. Apple już się dogaduje z Barcą.

0

"Wolałem podjąć decyzję wcześniej, aby mieć to już za sobą, być spokojnym i myśleć o wakacjach i mojej przyszłości, już planując to, co wiem, że będzie możliwe."

Troche się zawiodłem jednak na nim. Spokojnie mógł se ustawić temat że przejdzie do Interu w sierpniu jestem tego pewien - to jest MESSI i ciągnie za sobą jakość piłkarską i wpływy finansowe. Z nim nikt nie ma kart aby pogrywać że to oferta czasowa! No ale skoro wakacje tak ważne i spokój własnej dooopy .... szkoda jednak ze nie Barca. .... ale z drugiej strony na początku nie chciałem by wracał bo mamy nową ekipę więc spoko jest.

4

@Lewandinho Już to dementowali przykładem jest Cavani

1

Lahoz skończył kariere więc jakiś tm nowy środek jest ;)

2

Rezygnacja z SuperLigi jak to zrobił Juve i pewnie się magicznie dzwi otworzą do podpisania Leo i pepieru gwarantującego rejsetracje (podpisanego przez samego Tebasa) nawet bez sprzedaży innych grajków ;). Ciekawe czy latają tam takie "sugestie" ;)

7

@Rivaldinho11 2lata temu to trupy wypadały z szafy seriami po bartolopierdolniku

0

@YeastMoss Jak to niewypali to nieźle zrobimy Leo w wała.

0

@TheNekro94 tylko że mam wrażenie że musimy ich sprzedać w 24 godziny bo niby Messi chce ale nie ma czasu

0

@Saviola88 Jaka jest różnica płecią XD

0

@ZygmuntTrzeciFaza Jednak wolałbym aby przypomniał sobie w meczach gdy był potrzeby a nie gdy juz jest pozamiatane i wszyscy mają wywalone - bo to nie jest jednak miarodajne

1

Ansu przypomniał sobie w meczach o pietruszke ze umie strzelać i od razu "lepiej rokuje" ;)

25

Ale przyczajka z krzunów XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?