0

@brzucho dawaj na priv jestem ze stolicy ;) dzieki

0

@budel17 tak rodzą się konflikty wewnątrz kraju ludzie to widzą i oprócz rządu zaczynają nienawidziec Ukraińców.

2

@Kinginiesta chodzi o wizyty kontrolne czasami. Do dentysty nie chodzi się tylko z bolem

2

@Survier ja to wiem. Ale chodzi o otoczkę. Podchodzi Ukrainiec do tej łaski i oni gadają w swoim języku żartują i jestem przekonany że jak jeden z drugi zagada to ma wizytę za miesiąc a nie za 3 miesiace

1

Zapisałem dzieciaka do dentysty na nfz oczywiście terminy po 3 miesiące. Pani zapisujaca z Ukrainy. Wizyta. 80% pacjentów z Ukrainy plus pani która zapisuje z ich kraju i serio mam wrażenie że jesteśmy robieni w wala nawet jeśli chodzi o terminy. Jak człowiek się z tym zetknie bezpośrednio to oczy sie otwieraja

0

@Reviven Hej, a jeszcze mam zagwozdke czy pobrać 64 bitową wersje czy 32 bo w biosie nic na ten temat nie pisze. Wiesz może skąd takie info wziąść?
To zależy od procesora ? dobrze pamiętam ? prcesor to Intel® Core™ i5-3210M

0

@Reviven czyli pobrać win ze strony microsoftu instalować i bedzie cacy ? dzieki za info

0

Simanko. Zapytam tutaj bo pewnie niejeden z Was jest informatykiem i zna temat. Dostałem dość stary laptop z 2013 roku z padnietym dyskiem. wymieniłem dysk na nowy i chce wgrać system. W biosie pisze ze był to win 8. Nigdzie niestety nie ma opcji przywrócenia systemu to chyba normalne bo pewnie było to na starym dysku. Moje pytanie czy jak wgram od nowa system win 8 to co z kluczem który pewnie ten komputer miał do tego systemu. Musze zakupic nowy windows czy to jest gdzies zapisane i sie zupdatuje ?

1

Kolejny przykład lewackiego odklejenia .... a nie czeka w tym wypadku lepiej pasuje słowo - przyklejenia XD

https://www.facebook.com/watch/?v=958939842037275

Darcie ryja tego niemca jakoś poprawia mi humor ;) uuuuu aaaaa shaiseeeee XD

13

@Soetie Może i nie zadziała ale myśle ze i tak nam wiecej by dał niż Torres

1

@RomanHoffer nie martw się na zapas nawet lekkie przeziębienia powodują podwyższenie CRP poza tym u ciebie nie dużo większe. Zrób jeszcze raz za 2 tygodnie i bardzo możliwe ze będzie w normie. Pozdro ziomek i się nie łam na zapas ;)

15

Z tej wiadomości to dobra wiadomośc jest taka że Nico jeszcze sprawdzą ;)

4

mi na obronnym skrzydle Kounde imponował. Moim zdaniem to byłby swietna pozycja dla niego.

0

@Medium widziałeś n a tym filmie by darł ryja czy masz jakieś swoje jazdy psychiczne ? wyjaśniasz jak na razie sam siebie.

25

Komentarz usunięty

0

@kondzix2115 ojjj dzieci nowego trendu obudzicie sie w uju i będzie boleć.

2

dziki jak zwykle wyjaśnia w punkt :

https://www.facebook.com/dzikimichal/videos/950997369509636

Między innymi dlatego że Konfederacja pluje na globalizm europejski jest mi po prostu bliska sercu.

0

Tigrinhio .... dobry nick :)

1

@bartulek98 może za dużo grzybów w barszczu. Real jak skompletował swoje galakticos też uja grali.

7

Mam wrazenie że wydzwięk tego newsa jest taki: ... ktoś podpisał kontrakt z Barceoną!!!! ... hura!!! udało się nie jesteśmy jednak kórwa zjebami finansowymi od dna nie odbitymi. jprdl. słabe czasy sa i tyle. jeszcze pare lat temu taki transfer to była by łata do PRAWDZIWYCH transferów.

0

O tyle dobre ze pewnie cena za niego pójdzie sporo do góry i więcej zarobimy bo wątpie by Xavi dał mu szanse.

0

@Borneo ciężko się czyta jak kolega wyżej napisał popraw stylistykę. Dla przykładu co to jest: insfytucja

1

@Borneo ależ ty jesteś wyznawca Tuskacza aż szok ... chłopaki CIę tu zgruzowali a ty dalej. (nie lubie PISU więc nie próbuj) XD. Tak naprawde nic nie zdziałasz bo byłe PO ora się co chwila jakimiś głupotami. Zawsze ci ktoś wrzuci coś co okaże ich obłude ... czasami sam rudy rydz twój wielki idol napluje w twarz sam sobie (sprzed kilku miesięcy) bo mu sie wydaje że zyska tym głos ;P Jak im ma poparcie rosnąć no jak??? to sie nie klei nie da się. Oni nie potrzebują opozycji by się samozaorać ... aż miło patrzeć :). Bardziej niż do polityki nadają się do zakładu w tworkach ze wskazaniem rozdwojenia jaźni.

1

Ten Vitor z postury to taki troche Romario ... jak dla mnie może być jego kopią także na boisku ;P

1

@Rust_Cohle moment nie wiem czy nie fejk XD ale ujj tam już nie usówam

0

Robert hattrika w domu zaliczył XD. NO ciekawe jak małżonke po 3cim da sobie rade z linią ;) Tak czy siak gratki

1

@Baaaaartek7 nie mam nic do jego emerytury tylko o przypiepszaniu sięco jakiś czas do Barcy lub kogokolwiek kto ma coś z niąwspólnego. Już jakiś czas temu dało się u niego ból dupy pod tym względem wyczuć.

14

Ten co się identyfikuje z białymi bo był u nich wiecznym rezerwowym. Robert przynajmniej w Barcelonie gra to może Jerzego boli i szczeka sobie vo jakis czas

0

@AFA90 musisz jakieś wskazówki przesłać do Deco bo chlop walczy

2

@BordowyPtak zgadzam się Barca nie powinna robić z gęby holewę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?