sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
"Agent Dembélé chce za wszelką cenę, aby klauzula została wpłacona dzisiaj." jemu na hajsie po prostu zalerzy - jak nie wpłacą dzisiaj to 25 baniek przejdzie obok nosa i dobrze by sie stało.
0
@Pedri16Future Ronaldo ? raczej pycha i przerośniete ego. Casemiro - wyjątek
0
smutne dla mnie jest to że Barcelona traci prestiż ... z realu raczej nie odchodzą pomimio że dostaja w pizde od nas dość często.
1
@VegetaPolska Po co ci oglądanie tragicznych śmierci innych - to nie zdrowe. Skup się na laskach lepiej ;)
0
@BoreekxD zapewne minus te 25 baniek co teraqz tez miałby dostać więc wychodzi 75
0
@Encore jeśli ominą go kontuzje to jakaś szansa jest. Jest u nas głównym motorem ataku - jeśli wygramy LM to splędor spadnie na niego zapewne. W PSG już by tak na niego pewnie nie spadł.
1
@Ojciec5tkidzieci on jest tolerancyjny tylko wobec mężczyzn ;P
... if you know what i mean
1
No i dzisiejsza Barcelona. Z eufori po klasyku w czarną dupę z Osmanem.
0
@ZygmuntTrzeciFaza Nie ale ty zdaje sie musisz coś wiedzieć na ten temat skoro wyskoczyłeś z grą jak 5 letnie dziecko.
0
Ja się nie zdziwie jak zostanie u nas. Tam projekt troche poleci w dół bo nie bedziem Mbappe i Messi też już odszedł. A nawet jak byli to i tak PSg nigdy nie przeskoczyło pewnej bariery. U nas ma pewne miejsce w skłądzie perspektywiczny zespoł jest zgrany ze wszystkimi no i zajebiste miejsce do życia - co zdaje się doceniać szególnie jak się hajtnął. Ostatnio też wszyscy byli pewni że już po nim jak mu sie kontrakt skonczył.
0
no to się chłopu ulało .... a niby nic nie znaczący sparing był.
0
@Transu96 chyba mają taki układ że on tam jeszcze rok gra.
1
@Transu96 ale on za rok dopiero przyjdzie
0
Jak by Dembele odszedł to Xavi powinien Balde daćna jego miejsce - chłopak robi lepsze wiatry z przodu niż Raphinia Ansu Robert i Ferran razem wzięci.
0
https://www.facebook.com/100022337521600/videos/161714950210946?idorvanity=1164963773639002
Jedna z piękniejszych akcji Balde wczoraj - zaasekurował oczywiście wolnego Erica (i to od zewnętrznej - obiegł ich wszystkich i trzeba podkreślićże gdyby nie on to już mielibyśmy ciepło dzięki Eryczkowi pod bramą) odbierając piłkę białasom - później piękna klepa i jak zwykle wczoraj - zjebał Robert bo jakby odegrał z pięty do Alejandro to on by coś czuje wyszedł na mega pozycje. Mam wrażenie ze chłopak nie ma z kim tu grać.
0
CHolera ta asysta Lopeza to też był majsterszytk - idealna piła co do milimetrów. Nie wiem czy to niebyło ładniejsze od jego bramy.
3
"Bez środkowego napastnika generujemy szanse" Joselu lubi to XD
0
@Firestone i trudną i nie był sam na sam z .... bramką tyle że plecami ;)
1
Wczoraj miałem wrażenie że Ferran się połamie strzelając ostatnią bramkę XD
0
@Damiain W sumie też mam takie wrażenie że coś jeszcze było.
0
u białych panuje przekonanie że oni grali lepiej bo mieli 5 obramowań. Nasze jedno załadowane przez Łysego zjada ich 5 razem wziętych ;P
9
Aby ogrodnik dał mu szanse
0
śmietankowa jeszcze mi sięodświerza XD spoko poczekamy na ich wysrywy
0
@Kengo Jebnąć srealowi takiego gola... to nawet jak kariery nie zrobi to będzie pamiętał do końca życia i jeszcze ta asysta ....
0
dużo młodzierzy za grube miliony (real) ale to jest jeszcze zbieranina - do zespołu im brakuje.
0
@Ojciec5tkidzieci ... mało się nie zesrali ale cicho ;) ... pewnie im się nie chciało
0
Kto to korwa jest ??,??? Juz go uwielbiam !!!!
2
Balde pięknie ogarnia nie wiem czy widziueliscie jak Eric nie nadąrzył za akcją ale Balde wyprzedził i Erica i jakiegoś białego. Balde to jest Topka ... Erick tutaj tylko w harakterze tła - obawiam się że gościu nam ogarnie ten mecz w negtywnym tego słowa znaczeniu
0
@Volk jakiego drugiego skrzydła ? - ostatnie 30 minut to gra z kontry gdzie komar jest na szpicy
1
@Zip Franki dobrze tam ogarną MIlitao