0

@Volk jakiego drugiego skrzydła ? - ostatnie 30 minut to gra z kontry gdzie komar jest na szpicy

1

@Zip Franki dobrze tam ogarną MIlitao

4

Frankie swój chłop XD

2

Eric zaraz wyłapie czerwoną albo karnego nam załatwi. Kórwa mać moge siezałożyć

1

@MiGzi on wierzy w Erica bo to Hiszpan. jprdl

0

@arasz1819 mam wrażenie że w jego buty bardziej niemiec wchodzi niż Łysy chociaż strzał miał zacny.

1

@Kapitan hawk dobre XD .... poprzeczki trzeba teraz n czaro pomalować

0

@PatrychoO jak dla mnie to podsumowanie jego to gol z Realem.

0

@DawidekFCB jesteś na trybunach ?

0

Ten gudogan jest zajebusty ¡!!!!!!

0

Łysy jednak nie najgorszy ;)

2

@lucas/catalan To jest ćwiercinteligent który swoimi wymysłami i gadką na ładną gębę (tu należy polemizować) wpieprzył naród w długi.

2

@tbas jprdl teraz Petru jest objawieniem i główną twarzą Tuska - gościu który zachęcał naród do brania kredytów we frankach XD. Polacy to naprawde wniosków nie wyciągają XD

7

@Joe_Pesci Iniesta samym balanlsem ciała i zmianą prędkości biegu kładł gości ... niemusiał za bardzo kombinować więcej ... TOPKA ... choć oczywiście miał wszystko inne czyli jak trzeba było to kiwka była.

0

@AFA90 a jaka to okazja że tak nieśmiało zapytam ?

3

@Saviola88 O ja pied...le są ludzie którzy naprawde nie powinni być upubliczniani. Dobry mem

3

@hayek o skorwesyn ............

2

@panczo no ale piszą że to z powodu przepisów.

0

Tam trzeba Xaviego posałać - on ogarnie.

2

@Azacca ... raczej po to by Cie zgruzować. Mogłeś w sumie nie zauważyć kolega wyżej nadmienił dlaczego. Chyba że twój detektywistyczny instynkt podpowiada Cie że wszyscy kochamy PIS. o ja nie mogę. XD

3

@BorzyKrzys "Jesteś tak samo głupi na poprzednim koncie" ha ha w punkt :) ciekawe kiedy moderacja ogarnie :)

1

@hayek Gościu się pruje jak Xavi po meczu do Artrety. "... a ten to lubi PIS", "a ty to jestes przeciw szczepieniom" XD. Co za typ. Po uj taki zaczepny wpis ?? dziecko normalnie, dziecko we mgle szukające potwierdzenia swoich detektywistycznych talentów.

9

@Azacca no jestem i co z tym zrobisz chakalaka ? Dzwoń na płokułatułe. Dawno cie nie było swoją drogą.

5

@Azacca wiesz jak by mi te dwa gówna dali czyli PO i PIS i nic wiecej to też wolałbym to drugie a teraz niech ci gul rośnie XD

8

@Azacca Jakbyś dokładniej czytał a nie walił wyrywkami (chyba dla zielonych) to byś wiedził. W pierwszym twoim linku przeczytaj do końca to co napisał. ;) jest tam wyraźne porównanie do PISU w negatywnym tego słowa znaczeniu. WIększość gościu tutaj nie trawi ani PISU ani PO czego chyba nie można powiedzieć o tobie co ?? Ryży ci we krwi płynie jak ta lala

2

https://www.facebook.com/NaMatrycy/videos/271049268991699

Jeden z powodów dla których Konfederacja jest lepsza niż POPIS. sk....ny jednym słowem. Zielone Eko patole. To są grube atuty dla których ludzie będą na Konfe głosować. Ciekawe jak to im się zgrywa z Obajtkiem swoją drogą.

2

@KamQiX jeśli chodzi o ofensywe to on w tej chwili jest najlepszy i za nim dłuuugo długo nic u nas więc sorki ja rozumiem ze się leczył i w sumie można było go za to znienawidzieć ale bez przesady nawet Raphinia może mu buty czyścić a Robert to tylko wykończenie - Dembele jest o pułke wyżej jesli chodzi o kreacje. Już o takich asach jak Ferran czy Ansu nie ma co gadać. Może Abde coś wystrzeli ale to nie jest pewne.

0

ja nie moge z tymi wymysłami jeszcze niedawno chcieli 15 a Juve dawało 10. Teraz oczekują 20, 25 no niby spoko ale kurde te informacje wszystkie to o kant dupy potłuc.

7

dla mnie najgorszy w tym zespole. Jak gra to zawala mecze - tracimy przez jego błędy bramy. Po co mu pudrować ... nie rozumiem.

3

Słabe to gadanie Xaviego. Czasami lepiej siedzieć cicho niż takie dyrdymały. Wychodzi jakby narzekał jak dziecko ... "a bo obiecaliście grać łagodnie".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?