sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na szczęscie ten pan chce grać dla Barcy więc nie ma co się denerwować - prześilą w 48 h i tak będzie dobrze. Chociarz słąbe to - pewnie mają nadzieje na większy hajs i jakąs licytacje.
0
@LS nie jestem żadnym fanatykiem Korwina. przewczytaj mój pierwszy wpis w tej dyskusji (chociaż to bardziej o poglądach i moge w sumie w tym aspekcie mieć podobne do niego). To ty bardziej wyglądasz na fanatyka dorabiającego swoje wyobrażenia do czytanej wypowiedzi.
0
@LS czekaj czekaj ... ale on napluł na fakt ze umowa została zerwana. Dalej masz probelm z logicznym czytanim komego :). Z kąd Ci siętam wzieło "Że geje są "tfu!" ????? ja się pytam? Może ty tak uważasz i samo Ci podchodzi ?
"Korwin chciał przekazać szacunek i wsparcie dla gejów. Logiczne. " tego się po nim nie spodziewam ale dalej nadinterpretujesz to co napisał.
0
@LS wiesz co chciał przekazać ? no to wyjaśnij bo jak na moje to czyste streszczenie jakiegoś faktu. Z ludźmi którzy już go zaszufladkowali w swojej głowie (ograniczonej właśnie z tego powodu) problem jest taki że nawet nie czytają dokładnie tego co pisze tylko do wszystkiego dorabiają już teorie wyjęte z powyższej szufladki co jest śmieszne bo wychądzą nich niezłe demony typu faszyzm nazizm ruska onuca pozamykać sciąć utylizowć itd itp. Czasami to aż się zastanawiam czy ten gośc nie robi tego właśnie po to ;) ... i szczerze? ... za to własnei go lubię :)
3
@LS "To z wami jest coś nie tak. Gość jednoznacznie napisał, żeby mordować gejów, a wam to pasuje" ale ty przeczytałeś co on napisał ?czy nadinterpretujesz po prostu dla uwidocznienia swojej "racji" ? jeśli już to zacytował pismo święte - żadne jego słowo nie sugeruje że on to popiera.
0
@marcin62 Kościół katolicki z molestowaniem dzieci za uszami i z zasaadami "kara śmierci dla gejów" (gdzie pewnie spory odsetek klechów to geje lubujący się w dzieciach) jprdl Korwin czasami jak coś jebnie to jak atomówka w Hiroszime
2
Czyżby Nicolas Cage zaczął robić znowu fajne filmy ?
Z trailera zapowiada się fajnie
4
Po rankingu widać że ewudentnie brak nam sukcesów poza własnym podwórkiem.
0
@bartas97 oczywiscie jest szansa ze jest dobry ale jest u was pewnie ostatni w kolejce. wolą miec go u siebie i obserwować niż ryzykować eksplozje talentu u największego rywala na podwórku - tak twierdze że kupili go bardziej by nie trafił do Barcy niż z jakąś wizją upchnięcia go w waszym zespole.
0
@bartas97 spoko kupili go tylko po to by nie trafił do Barcy. Kto bogatrmh zabroni ;). Szkoda dzieciaka bo pewnie nie pogra za duzo
1
@JarekS Też uważam że u nas prędzej zagra w podstawowej jedenastce ale mam wrażenie że te zachwyty są ostro na wyrost.
8
Deco widać ogarnia lepiej od Xaviego ;)
16
aby opuscił jak najszebciej - najgorszy jest u nas obecnie.
2
@MarFan Donald to co chwila przeczy sam sobie. Najpierw szczeka na pomysły konkurencji później się reflektuje i nie tylko je powiela ale jeszcze proponuję je rozszerzać. A jak podchodzisz do jego zrefletkowania się na 800+ zakładam że teraz musisz byc fanem tego pomysłu w koncu tusk chce wdrażać juz w tym roku XD bo PIS się ociąga a Polacy tak tego potrzebują .... chorągiewka bez kręgosłupa moralnego.
0
@ProMILs Betis za mocny.
0
@lucca87 swoją drogą ciekawi ilu grajkom którzy poodchodzili wypłacać będziemy jeszcze zaległe pensje i przez jaki czas. Jest jeszcze Pique. Takie zestawienie sporo by wyjaśniło jeśli chodzi o oczekiwania kibicow
2
@Bartek_VEB jak figo z makiem ;)
0
@Tomasson81 Może w Valncji nie sle u nas mial kilka przebłysków że kopara opadała.
6
@Survier z Tuskiem i jego partia jest taki problem ze oni są nijacy inne partie być może kontrowersyjne dla niektórych maja swój szkielet i mniej więcej obrana drogę. Natomiast to co robi teraz tusk to żenada przebijająca dno. Dla głosów kopiuje argumenty innych parti z którymi do tej pory walczył. Jak można byc aż tak głupim by nie posklejac tego że ludzie ich obserwują i wyciagna wnioski. On po prostu uwaza Polaków za debili ale najsmieszniejsze jest to że pomimo tego ma swój zelazny elektorat XD cóż nic dodac nic ujac.
3
@Comentateiro oho widzę że już ostro płyniesz. rozmawiasz sam ze sobą :) wyluzuj chłopie bo cię rozsadzi zaraz.
0
@Comentateiro teraz aktualnie to zaatakowałem Ciebie no ale trzeba umieć ogarniać co sie czyta.
2
@Comentateiro stary mam lepsze rzeczy do roboty niż wyszukiwanie Ci na internetach jego przewałów - sam poszukaj było tego pełno i pewnie dalej jest. Jesteś fanatykiem a z takimi łepkami nie ma co się argumentować bo nawet jak ci ktoś napluje w twarz to powiesz ze deszcz pada. Widzieliśmy już to w twoim wykonaniu na tych forach setki razy. Tyle razy CIe już tu zaorali a ty dalej gadałeś swoje farmazony ... i nie nie bede tego szukał by Ci coś udowadniać zainteresowani dobrze wiedza.
0
@Trojanek23 To stary obrońca Tuskofanatyk jest. Ale dziwne że nawet tutaj go broni gdzie ewidentnie chłop się rozłożył tym filmem.
0
@Comentateiro zagalopowałeś sie chłopie to ty dzwonisz i pierwszy obrażasz to że sugerujesz coś dodając słowo które obraża nie zmienia tego faktu. więc daruj sobie teraz pisanie wywodów. Poszukaj żenady najpierw u siebie bo później dziwisz się że dostajesz rykoszetem - odpowiadam w twoim tonie jak kogoś prowokujesz to przyjmij odpowiedź na klate.
0
@Comentateiro Tak było - jesli tego nie przyjołęś nigdy do wiadomości to albo jesteś fanatykiem PO albo jesteś jednak zbyt mlody by pamiętać. nie zamierzam tu na ten temat kopać się z wyznawcami donalda a to że Tusk pierniczy teraz w oczy odwrotną retoryke na temat emigrantów jest wręcz komiczne i dziwne że tego nie widzisz. Nagle rozumowanie odcieło? pamięc przykrótka czy jak ? aha i znajdź sobie małpe w rodzinie ćwoku, zapewne masz ją przed lustrem.
0
@MarFan dobra do budy złomie - nie ma oczym gadać. Albo jesteś przygłupi albo młody i podatny na głupoty ... tak czy siak w uju umysłowym jesteś i nie czytasz ze zrozumieniem. nie ma oczym gadać bo nie rozumiesz tego co czytasz, straszne jest że pewnie masz prawa wyborcze
6
@IrekPOL Tusk to najgorsza menda polityczna jak bardzoludzie muszą być w dupie umysłowej by go popierac ?
0
@MarFan chłopie ty chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem albo dopowiadasz swoje historie wyjęte z kibla ręką. Ja nie pisze o PIS'ie tylko o PO. Co mi tu insynuujesz gościu bez wyobraźni i umiejętności czytania ?
0
@JaroBoss Pisiory to nie moja bajka furiacie (jednokierunkowy mużdzku bo niby jak nie lubie po to pis koniecznie XD) ale miej świadomość że jakby było PO to emigranci już by ogarniali twoją rodzine po kątach
8
@RosjaninBut Ja tego serio nie czaje że tutaj jest tyle jego sympatyków - albo mózgi im odcieło albo mają syndrom sztokcholmski i lubią jak i ktoś dojeżdza po całości z premedytacją od tylca