0

@Ptasior Mon już potwierdził że wlecieli ... wezwą na dywanik chyba ambasdora. Szczerz mówiąc w takiej sytuacji ta flanka NATO powinna zostać wzmocniona (dywaniki to tu nic nie pomogą bo oni to celowąbędą robić i tak) i następnym razem do gleby z nimi.

1

@tristan87 ten wrzut to taki Prawus bardziej ;P

0

@BordowyPtak wszystko się zgadza tylko po ujj zrobili se takie widełki - niech napiszą wprost więcej niż 25 ale mnie niz 28 XD

1

@Darek_Maruszczak powinniście przycisk sortuj wstawić i wszyscy byli by happy ;)

1

więcej niż 25 ale mniej niż 50. No qrwa pewnie będzie 25,100 zawsze to mniej niż 50.

0

Jednym słowem nie ma co czytać głupot pismaków bo od poczatku do końca to były wymysły i wymyślone historię. zobaczymy czy na koncu w oficjalce nie wyjdze ze będzie jeszcze mniej XD Mozna siętego naprawde spokojnie spodziewać ;)

0

@marcin62 no to musowy tytuł. Ciekawe czy bedzie tak dobre jak I i II.

0

@Kazragore Ja uwielbiam te tytuły co za tym idzie Lariana ale pewnie nie będzie na razie Polskiej wersji co ? W DoS i DoS II też trzeba było poczekać na spolszczenia.

0

@Kazragore Jaka tego cena będzie ? Bo na allegro jak na razie same konta nowe z tą grą latają po 259 zeta.

5

zajawka że weszło 100 baniek za Dembele i trzymamy wszystkich za jajca a finalnie sprzedamy go za ciut więcej niz 25. Ja wiedziałem że za 100 to on nie zostanie sprzedany ale liczyłem jednak na twarde negocjacje i minimum 60 baniek. PSG też jest troche pod scianą. Ręce opadają jak się czyta newsy z coraz mniejszą kwotą.

0

jprd .... to już lepiej odesłać do klauzuli i zostawić na następny rok. Da nam o wiele więcej niż reszta asów z jego pozycji przez ten sezon.

0

@doc serio za tą kase to już chyba lepiej niech zostanie i pomoże nam w tym sezonie osiągnąć nasze cele nawet jak ma za rok odejść za free.

1

@bartas97 hmmm a niech się psy gryzą z chęcią sobie popatrze :)

2

Jesli oni go puszczą za 35 to już większa wartość chyba go zostawić co by dograł sezon i oddać za free za rok

0

@gumaz Za rok już nie koniecznie może być nim zainteresowanie jak rok temu.

0

@cules100pro zaraz sie okaże ze dostaną normalnie 25 jak było ustalone do 31 lipca XD

4

@Pingwinek Za rok może byc juz inna gwiazda w PSG lub Mbappe po mega ostrej podwyżce i zarazem zerowe zainteresowanie Osmanem tak jak to było rok temu. Oprócz zerojedynkowej interpretacji (teraz 50 za rok 0) należy wziaść pod uwagę inne czynniki. Szejk nie będzie czekał na Osmana i zawędruje tam inna gwiazda jeszcze w tym sezonie i bardzo możliwe że większego kalibru. jestem tego pewien. Też się zaprezentowałeś teraz ja biznesmen od 7 boleści. Oni potrzebują gwiazdy już teraz albo przedłużenia mbappe - jak nie przyjdzie Osmann to kupią innego drogiego kota.

0

@Aragorn33 Też tego nie rozumiem - czy oni tam już kóźwa na dobre stracili cohones jeśli chodzi o biznesy ?

2

@Aragorn33 Moim zdaniem też barca powinna zagrać twardo. Jest sporo przesłanek że to się opłaci. PSG musi ogarnąć Mbappe lub kupic kogoś za miliony w jego miejsce i nie musi to być wcale Dembele. Nie będą czekać rok i tracić twarz - to nie te typy. Po roku zainteresowanie Osmanem przez PSG może być zerowe (bo będą już mieli już swoje wielkie nazwiska) jak to było rok temu - to jest bardzo prawdopodobne. Karta przetargowa sie odwróci i to my przedłużymy korzystnie Francuza. Obrażony Osman chyba nie będzie na tyle głupi by odpuszczać mecze i tracić swoją markę. Z PSG należy teraz twardo - ja bym i krzyknął 70-80 baniek jak nie to nara. To i tak jest ukłon dla Osmana który nie zachował się jednak jak Ney bo nie odsyłamy do klauzuli.

2

Jakie irytujące jest to że co późniejszy artykuł kwota jaką chce barca dostać za Dembele maleje. Wczoraj było minimum 50 baniek dzis już jest 40-50 skończy się qwa że dostaną 25 tak jak mieli dostać do 31 lipca.

0

Artukył jest z dzisiaj a jest napisany jakbyśmy mieli jeszcze 31 lipca.

0

@bartas97 Nasser to powinien teraz stówke szykować a nie z takimi pomysłami wyjeżdza. A Barca odesłać go do klauzuli albo drzwi.

0

Piszecie że nie ma co od nich brać 100 baniek bo za rok odejdzie za darmo. Znając PSG to oni jeszcze w tym roku kupią kogoś na jego pozycje i to pewnie jakiegoś megakota za gruby hajs. Za rok Osman może prosić sie u nas o przedłużenie umowy .... .Z chęcią utarłbym im nosa i odesłał do klauzuli

0

@Mroziu Abde nie ten poziom chociaz fajnie walczy i dynamiczny. Ansu nie wiadomo czy wróci do formy. Jedynie Yamal może się okazać godnym następca ale on jest dzieciakiem jeszcze na niego za wczesnie. Nie mamy ba szybko kim go zastąpić

16

Teraz to już powinni go sprzedeać bo chłop jak zostanie na siłe to kontuzje złapie już do końca pobytu u nas.

0

@matt121 CHodzi mi o to że jak wzrosnie klauzula to klub karze ją zapłacić bo Xavi nie pusci w innym wypadku Osmana do PSG.

0

@matt121 Xavi go nie pusci

1

@Emerald chyba nie właśnie - ten układ kończy się z dzisiejszym dniem. Gosciu sie zera na rzadko jak do tego nie dojdzie XD

2

@Wiking88 To by było piekne ... agent by sie zesrał ze złości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?