sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sergio Ramos pierwszy dzien w Sevilli. Rakieta niby go przytulił ale jakiś chemii chyba nie było ;P
https://www.facebook.com/watch?v=859721725543970
0
@Ojciec5tkidzieci swoją drogą ciekaw jestem takiego procesu ziobro w sumie jest szychą w sądach
7
polityk lewicy Franciszek Sterczewski biegający z siatami po granicy to bohater bez pelaryny kurde szkoda ze najebany na rowerze w nocy też potrafi fruwać i migać się immunitetem.
5
@Arkon Ten film jest pod takie "miękkie twoje podłoże" łykasz jak pelikan i bijesz brawo bo trzyma poziom techniczny i jest elegancko skrojony ... jesteś w stanie uwierzyć w taki syfiasty obraz bo wygląda jak wyjęte żywcem z ollywood ;) Ziobro ma racje i tyle w temcie. Holland wie jak zacukrować obecnej lewico europie i to wykorzystuje a szkoda bo niewątpliwie mogła by tworzyć coś bardziej wartościowego - ma talent baba.
0
nie oglądam tego bo wiedziałem co sie siwci - paterząc na La Bambe dobrze postąpiłem XD
1
u nas często ci co robią różnicę robią ją również w szpitalach XD
0
@MesQueUnClub_87 Nie znam się na tym aż tak ale dezerter to chyba ktoś kto juz słuzy w armi i z niej ucieka. Oni spierniczyli zanim zaczeli służyć.
1
@MesQueUnClub_87 to nie tyle dezerterzy co unikający wcielenia do woja chyba
2
@fart na stronie białych widzieli
1
@Blantozaur to samo... na telefonie
1
@Ronad10 spokojnie Real się potknie to powpełzają z powrotem d o swoich dziur. W koncu redakcja zadziałała i zbanowała jednego ... zaczynają zachowywać się jak u siebie na białej wsi.
8
@Em_DzeJ A najlepsze jest to że udało im się to jednocześnie trzymając poziom sportowy - jak na razie ciągniemy w LL w topce a poprzednim sezonie ją wygraliśmy.
15
Może jest vos na rzeczy. Może Luis sprzedał swój mecz by Argentyna przeszła delaj ;) Informacja z pierwszej ręki jakby nie bylo
1
@ini_barca nie nowy i pewnie dobrze o tym wiesz ale błędy na naszą korzyść? Ile ich było? Na siłę można dyskutowacc z karnym Roberta tylko chyba
2
Real z pretensjami to sędziow? Za takie prezenty jakie dostali w 4 pierwszych kolejkach ? No ładnie ich tam odkleiło. Ale ok może sędziowie się przebudza i przestaną ich traktować jak święte krowy
0
@Wiking88 OK dobry tylko to odnośnie Messiego? Serio myślisz że najlepszy piłkarz w historii tej dyscypliny musi coś udowadniać wiecznie niezadowolonej chołocie "kibicującej" PSG - klubowi który kupuje wszystko jak leci i fer play ma w dupie?
1
@Emhyr W sumie to dobrze rozkminili ale .... 10 lat w Bundelidze było mało do obserwacji ????? w końcu dotarło jak chłop gra i jest najskuteczniejszy. Temat ze Xavi kazła mu sie cofać i rogrywać piłke jest najbardziej komicznym ustawieniem tego typu napastnika jakie widziałem w Barcelonie od 30 lat jak ten klub obserwuję.
1
@pioz123 nawzajem ;) ważne ze wygrali !
8
@Firestone czerwo dla Osasuny troche jednak niezasłużone moim zdaniem
0
@pioz123 jasne ... takie to przepisy jak w meczach realu .. biali kibice po takich "wygranych" też oceniają jak ty ;P. - zgodnie z przepisami !!! To że sędzia zażył jakieś leki nie oznacza że podjął decyzję zgodnie z przepisami
0
@pioz123 nie mam braków .. jestem obiektywny.
0
@pioz123 nie lubie nadinterpretacji ... a to jest nadinterpretacja. Karny spoko - 100% ale czerwo to jakaś ostra jazda hiszpańskich arbitrów jest i to jeszcze po varze XD. tego moim zdaniem nie można włożyć jeden do jednego do sam na sam i faul od tyłu czy coś - to była przepychanka w polu karnym.
0
@pioz123 Daj spokój to tak nigdy nie działa tym bardziej że sytuacja nie była aż tak klarowna piłka Lewemu dość mocno odskoczyła. Dość dużo gadania jest jak to sędziowie robią pod Real i szczerze mówiąc nie mam ochoty słuchać takiego gadania w odwrotną stronę. Zóółtko było i tak dość mocną karą według mnie - mielismy karnego !!! to nie było klarowne sam na sam i faul od tyłu
0
@GeraltzKatalonii też mam takie wrażenie. Znowu sędzia jakieś nadinterpretacje rodem ze szpitala psychiatrycznego
1
Za co gościu z osa dostał czerwo ? Wydaje mi się to dość mocno naciągane. Karny luz, żółtko ... no ok, ale czerwo ???
2
@Ironman ewidentna ręka rudigera poniżej łokcia zmieniająca baaardzo kierunek lotu piłki w polu karnym plus ewidentny spalony joselu po czym gol. Var sprawdzał świat widzial a jednak ... reki i spalonego sędziowie nie widzieli ale gdyby to był gavi ... To I bark przy samej szyi to jest ewidentną reka
4
@Sapos93 drukują od pierwszej kolejki. Co kolejka to wałki na korzyść Realu (tutaj akcja z Rudigerem i Joselu to niezłe combo - żenada dla normalnego kibica) + jakieś z dupy wymyślone wałki przeciw Barcelonie (ręka Gaviego z dupy co by karnego nie było lub pozwolenia na mma w wykonaniu przeciwników). chora ta liga się zrobiła. Jeśli sędziowie się nie uspokoją to nie dadzą nam powalczyć w tym roku o mistrza.
0
@Awtameok_Klana "buziak" "buziak" ile radości kaski miały po tym zdarzeniu. Podejrzewam że one są zmuszane do takiej narracji. Szkoda tylko ze ze zero refleksji. Chory świat.
0
@sonek Pedri chyba byłby ba ten moment bajcelnieszym wyborem
0
@T^L stary Jak ty w to gwałty mieszasz to nieźle cie tam gniecie pod czachą