0

@kazbychu nie musiało ....

0

@Gall No nie wiem czy jeśli typ biłby kobiety i to w sumie na oko bardzo atrakcyjne to nikt by nie spojrzał. śmiem wątpić na pewno zleciałałoby się sporo kogucików i zrobiło z "inżynierami" porządek. I podejrzewam ze na zwykłym przygnieceniu do ziemi by sie nie skończyło.

0

@dzefrej234 Może tam jest liga jednego zespołu tylko ze względu na kase szejka a nie na stronnicze zarządzanie ligą ;)

31

To ma być liga jednej drużyny jak we Francji i wiadomo jakiej po powyższej tabelce. Powinni spie....lać z tej Hiszpani i próbować dołączyć się do ligi Francuskiej - kiedyś były zdaje się takie pomysły. Niech sobie robią kraj z jedyną słuszną druzyną .... . Jak by znikneło el classico z mapy piłkarskich spotkan to Jebasa by nie tylko na taczkach wywieźli .... wywieźli by go w kawałkach.

5

@AduŚ07 W Polsce by to nie przeszło (tak myślę) - bardzo szybko by ich przechodnie poskładali i myślę że to by się ciężko dla panów "inżynierów" skończyło

0

@kazbychu no właśnie;)

2

@Deviler oho ktoś tu wyczuł szanse na hajsik ;P

2

@Xawery35 Ty ale co mnie zeszły sezon ? Liczy się tu i teraz. Robert kopie się po czole od początku sezony a Ferran jest w gazie. Polak ma grać za zasługi i ewidentnie dokładać cegiełke do potknięć ?

0

@Bajson wystarczy aby pokazał że zjada naszą gwiazde na śniadanie

3

@Bajson nie ... oceniamy tą mega forme na podstawie postawy od początku sezony

10

Jak Xavi bedzie cos pierniczył że lewy musi sie przełamać i kosztem Ferrana pierwszy skład to naprawde coś z nim nie tak Ferran jest w mega formie i ona pewnie w końcu przemija. Skoro on go teraz nie wykorzystuje to znaczy że jest betonem albo są układy.

1

@kazbychu tylko tutaj to nie tylko władza krytykuje ale 80% społeczeństwa. delikatna różnica. Tylko skrajna lewica wniebowzięta.

1

@VamosRakieta chyba lepsze to niż naderwanie mięśnia. Na zdjęciu trzymał się pod tyłkiem jak by mu tam się zerweało to kilka miesięcy by pewnie pauzował

1

@misterio Można popełnić błąd w ocenie sytuacji ... głupotą najwyższego sortu jest natomiast w tym błędzie trwać pomimo wielu przesłanek że robi się totalną głupotę.

1

Wiele zależy od selekcjonera ja wiedziałem ze z tym Santosem to ujj zdziałamy jak może gościu który wygląda jak menel nie ogarniający rzeczywistości tworzyć prawdziwą drużynę. Nie wspomnę że nie umie po polsku i jeszcze miedzy nim a niektórymi graczami musi być tłumacz. Dlaczego od selekcjonra ??? Bo mieliśmy Nawałkę który miał ten sam materiał do dyspozycji i potrafił - zbudował prawdziwą dryżynę która osiągneła sukcesy. Piechniczek kiedyś powiedział że Polaków powinien prowadzić Polak i miał swoją racje w tych słowach. a ten niedosyć że nie rozumie nas to jeszcze serio wygląda jak nieogar totalny popijający pod sklepem.

0

oj tam oj tam Rebert też jest bez selekcjonera i nikt z tego nie robi wielkiego aloo ;)

2

no ale on ma jednak racje. Nie ma charakteru ta repka ... niestety z nim włącznie. Drużyne tworzą takie twory jak Gavi czy Puyol z innych kapel Gatuso czy Kane.. czesami wystarczy tylko jedna taka osoba i już scala zespół.

1

@Barca1922 Messi bezlitośnie musi być 1 bo robił Barceonie robote przez 10 lat non stop. Jego poziom był cały czas kosmiczny nie był tak efektowny jak Ronni ale by Efektywny. Barcelona zawdzięcza mu najlepsze lata w swojej historii. Ronni był przekotem ale jego robota to ile ...2-3 lata ? Może i była ładniejsza ale to nie ma podjazdu do tego co zrobił Messi .. zresztą nie tylko w klubie - repke tez poprowadził po tytuł a ciężary po Maradonie miał srogie na barach..

Tak że:
1 Messi

z resztą cięzko mi wybrać jest ich zbyt dużo
Ronni Nazairo Maradona ZZ Ibra Krystyna Ney Henry ...

0

@Comentateiro "Co to za język "spłakane typy"? Czy ty jesteś absolwentem zerówki?" ano to że ja słowem nie wspomniałem o Pisie a ty walisz tutaj jakieś elaboraty razem z Borneo pro polityczne - nie bądź na siłe złośliwy ztymi zerówkami - kompletnie nie rozumiesz co umieściełm i do czego pije. do tego imputujesz cały czas narracje rozmowy politycznej. Zastopuj chłopie na chwile i pomyśl.

0

@ikar34 Panie ikar dla jasności popieram konfe nie pis a inwektywy zostaw dla bliższych sobie osób które na to Ci pozwolą w bezpośredniej rozmowie najlepiej. Pozdrawiam i wytrzeźwiej chłopie

0

@ikar34 @Moderacja .Szanowna moderacjo może usunięcie wpisu osobie która notorycznie obraża uczestników rozmowy jednak nie wystarczy ??? Pozdrawiam. A tobie Ikar radze nie pisz komentarzy jak piłeś bo sam siebie w internecie przedstawiasz za bardzo nie trzeba nawet z tobą dyskutować

0

@Comentateiro TO że ich tak traktują to nie znaczy że oni są z tego zadowoleni ... to powinno być oczywiste dla tak wybitnego intelektualisty jak ty czyż nie ? btw delikatnie ujołeś co chciałem ci zasugerować ;) Ja swoje powiedziałem normalni ludzie zrozumieli co widać po lajkach ale oczywiście spłakane typy robią swoje.

0

@Comentateiro sorry ale pi....isz głupoty (jeśli chodzi o mundurowych, co do reżyserki może zawód ją trochę rozgrzesza ale w sumie chyba jednak nieee ....)

0

@Borneo "A straz graniczna bierzę udzial w kampanii wyborczej ..." no nieźle cie odkleiło koleś. Poskładaj te strzępy umysłu z podłogi bo ciężko się słucha takich głupot. Poza tym ja nie o pisie tutaj kolego ...

1

@Aragorn33 nie mieli 15 chyba nigdy ale faktem jest że troche spadli. Ja to jednak zwalam bardziej na garb nagonki na nich jaka się urochomiła w mediach w ostatnim czasie ... i z lewa i z prawa. Prawdopodobnie z powodu zbyt dużego poparcia .. świńskie media się uruchomiły.

1

@Compadre konfa na ten moment nie jest w dupie a PO jest. Konfa ma największe poparcie od początku istnienia jest na fali wznoszącej. Ostro bym się zdziwił jakby weszli w jakikolwiek układ z nimi ... i baaaardzo by stracili u mnie - w zasadzie to byłby koniec zainteresowania tą partią jeśli o mnie chodzi.

1

@Lucerfi a na końcu zdają sobie sprawe że nic z tego i są w czarnej dooopie ... ;)

8

Straż Graniczna wydała oświadczenie na temat "dzieła" Agnieszki Holland.

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/sg-nie-zostawi%C5%82a-suchej-nitki-na-filmie-zielona-granica-holland-tylko-%C5%9Bwinie-siedz%C4%85-w-kinie/ar-AA1grNkr?ocid=msedgntp&cvid=8790d727699c4e4b988b8c291b2b7f10&ei=7

Nie dziwię im się. Goście ryzyzykują codziennie z tą chołotą a ta ich przedstawia jako psy na łańcuchu reżimu. Do jakich antypolskich świństw lewacka artystka potrafi się posunąć. to jest chore. I ona chce jeszcze procesu z Ziobrą że powiedział o niej kilka słów prawdy ....

1

@DonCarletto mo inni tam sie do niego trochę slinili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?