sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Vinicjusz ma pozwolenie na wycie i plucie z pół metra do sędziego tekścików "puta to puta tamto" i nic nie ma więc czego się spodziewali ? oni się boją traktowac ich jak wszystkich bo perez uruchomi Real TV.
3
@shahman szkoda że Stuani go nie dopadł i mu nie za....ł z kopa w ten durny bufonowaty madrycki łeb. Nie dosyć że zapolował na kości to jeszcze lekceważąco go poklepał po twarzy. Co za menda i to wszystko przy zamkniętym już meczu w zsadzie.
1
@Ojciec5tkidzieci Ciekawe czy Konfa wyśle Mentzena czy Bosaka. Chyba już ogarneli troche temat kto się nadaje bardziej ... ;) Btw jesli to będzie Bosak to ciekawy jestem jak wypadnie na tle tych mocniejszych przeciwników po słabszych zjada lekko
1
CIekawy co to za grajek ten Ostra...laga ;P
2
@Comentateiro "ja prawie nic nie piszę na temat Tuska"
"i mówią, że Tusk to mój bożek (na podstawie czego?)"
Może na poodstawie tego własnie ??
Tak jak pisałem masz jakieś skłonności do oceniania zachowań innych (w zasadzie tylko 2 partii) po 5 procentowym spadku a masz pod nosem o wiele fajniejsze spectrum fanatyków do oceny - o kilkadziesiąt procent w przeciągu krótkiego okresu czasu - może warto sie zainteresowć ?
13
@Comentateiro jesteś fanatykiem i to ostrym - najgorszy typ bo to wypierasz. Wystarczy popatrzeć jak inni cie odbierają.
3
@Comentateiro spoko twoje po jak tusk spierniczył do makreli i spoeczeństwo przejrzało na oczy spadło na pysk nie o 5 punktów procentowych tylko o kilkadziesiat. Tutaj dopiero masz pole do śledzenia zachowań podobnych tobie fanatyków.
4
@require normalni ludzie nie zapominają. tylko patusy co im telewizja codziennie resetuje mozgi zapominają z dnia na dzień
1
@norbi77 mówi prawde ele sposób w jaki to robi jest komiczny - ta jego mina to nie wiadomo czy se jeja robi czy w kreskówkach występuje
0
@Cochise "Skąd się biorą takie umysły na świecie?" - to jest lewica w czystej postaci.
1
@Mezocyklon87 no jest komedia nie da się ukryć
0
@ProMILs pisowska policja, pisowska straż graniczna kurde alę nas opanowali. okaże sie niedługo że jak masz tate lub wujka w strazy pożarnej to dla pisu robi i nie znasz człowieka
1
Komentarz usunięty
0
@mkord nie wiem - nigdy nie porównywałem
0
@tristan87 ok ok pewnie coś źle spojrzałem ;P
3
chyba coś nie pykło z tą frekwencją jednak ;)
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/klapa-frekwencyjna-marszu-tuska-s%C4%85-nieoficjalne-dane-policji/ar-AA1hwie4?ocid=msedgntp&cvid=b6e6723aff544b8d8b1bc528938a564d&ei=47
1
"Zielona granica" Agnieszki Holland. Ciekawostki po końcowych napisach XD
https://fb.watch/np0R-0yZJQ/
1
@wojtekfcb79 coś o nich wiecie przecież prowadzicie kampanie ....
0
Hejka czy Girona przegrała tylko jeden mecz? Pytam bo my mielismy 2 remisy więc stracilismy 4 punkty a oni jesli przegrali 1 mecz to stracili 3 ... a jesteśmy przed nimi.
0
@Barcasub ale widziałeś zestawienia ? Robert chyba jest drugi i ma chyba 12 baniek a Frenki jakieś 37 o ile dobrze pamietam.
0
Franki mega zawodnik ale jego pensja to kryminał. Za tą kwotę 4 bardzo dobrych pomocników można by ogarnac
3
... muniak pewnie w ekstazie
5
@Bobo25 "oho, już obrońcy się zlecieli, uciekaj...." dokładnie to samo można powiedzieć o koledze któremu radzisz uciekać.
0
@panczo oni tam w tych sądach umieją dodawać ?
0
@Fabik87 to też - na pewno. ale byli spokojnie w zasięgu. Troche zimnej krwi i mecz byłby zamkniety w pierwszej połowie
3
chyba najgorszy jego mecz. Zolta kartka go wykastrowała.
0
irytują takie mecze można przegrac ale nie sfrajerzyć - tutaj niestety sfrajerzyli. Błędy + mega nieskuteczność - Rapha + ferran mieli sety
0
@daniel32778 plus brak skutecznosci mielismy ze 3 sety
0
@LukaszFan to fakt
0
@rado_Barca Oriol, też do zmiany bo skonczy z czerwnienią - jestem pewien. Jest wielki i co chwila jego starcia kończą sie na pograniczu