sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
la bambo co polecacie z Disney+ z seriali ?
0
@ShawnC w rubryce "nieznani" ;)
0
@Alicja3500 jeśli im dowalimy to będą mieli zagwostke
0
jeden remis wystarczy ale myślę ze i on będzie zbyteczny
5
@hugz to jest ich człowiek. Mecz ważny bo ustawia topke tabeli. wiadomo było kto będzie sędziował.
3
@Kamil689 Fermin to dostanie czerwo w pierwszych 15 minutach dla tak dla kurażu.
40
na stronie białych jest święto ... wszedłem teraz oni tam się cieszą z tego wyboru. piszą normalny sędzia + gwiżdze przeciw barcy. jprdl i oni coś stękają że liga Negreiry.
1
Reklamówki z logiem realu pewnie już dotarły. Ja to powiem wam że bardziej już lubiłem Lahoza od niego.
3
Lewy musi uważać co by się nigdzie nie drapać bo może nie pograć przez następne pół roku.
3
ha ha ha ha wiedziałem :) białasom mało że jesteśmy w rozsypce jeśli chodzi o skład. Chcą mieć peweność!!!!
0
zawężając do zawodników najlepszy: Lopez najgorszy: Oriol (MASAKRA). Z Panem Romeu na boisku w sobote na bank zostaniemy rozjechani przez białych. Może Xavi powinien zaryzykować i w sadzić na DPM'a Christensena.
1
Łysy na luzie truchcik.
3
@ShawnC no Marc musi wejsc
5
Zaczynam po mału wierzyć że coś pograją z Realem, jak dojdzie Gavi to środek z Ferminem i Gundo będzie w miare ok. Lopez naprawde pozytywnie zaskakuje nie tylko galami ale też grą z piłka przy nodze.
0
@Prorokk ... ciekawe czy mu sie udało.
9
... i nawet Rodrigo potwierdził XD
0
@Majkel34 top 1 to Majewska dalej to się nie zastanwialem
3
@macio_944 PISowcy zagarneli TVP i zrobili z niej tubę propagandową jako odpowiedź tuby propagandowej POwców czyli TVN. Wcześniej byli w niej ostro jechani i nie mieli narzędzia by z tym walczyć. Obie stacje to dno tylko że TVN w tym trwa a TVP kiedyś było spoko. wszystko zależy od od odbiorcy - tobie bliżej Donaldowi więc pewnie nie bolą Cię ujowe zagrywki jego telewizji. Teraz będziesz miał tylko jedną "prawdę" ;) Na pewno będziesz miał mniej rozterek w zyciu.
5
@macio_944 prawda TVP było kiedyś bezstronne natomiast TVN nigdy ;)
0
jprdl my nie mamy kim grać - co za ujowy okres, i real za pasem.
2
@Uukasz_93 nie da sie ukryć Mazurek go zgruzował srogo do samej ziemi
2
@qbuteq Gavi ogarnie Angola.
11
Di Maria > Therry Henry ? XD no to ładnie mają zryty beret. Argentyńczyk jest dobry ale Francuz przynajmniej o klase lepszy
4
@Niente Ja po nim innej retoryki sięnie spodziewałem - gościu zawsze miał klase.
0
@Kinginiesta no .... wszyscy tak zaczynają, Gavi Jamal Pedri Araujo Fati. Zawsze musi być ten pierwszy raz. Jasne że nie wiadomo jak będzie ale mógłby dostać kilka szans
0
@Worny troche manga ale fajne
1
Jeśli ten Guiu odpali i przyjdzie jeszcze ten brazylijczyk w styczniu to środek ataku możemy mieć fajowy. I mam nadzieje ze wtedy Robert jednak nie będzie pchany na siłe do składu
4
Mam nadzieje (i w sumie troche wrażenie) że przez te szczekanie białasów sędziowie dopiero zaczną ich rozgrywać ze wszystkimi sytuacjiami "na styku". Oby właśnie tak skończył sie ich ten medialny cyrk
2
"Marc, chłopak z domu," tu chyba chodziło o chłopak z La Masii
1
@MarioVeB! twoje wpisu tutaj sie niczym od tego sloganu nie różnią