0

@Emhyr czyli Ral nas taktycznie wydymał. Tak czy siak coś sie nie kei jesli chodzi o wskazówki trenera

0

@Faro jasne ale ja bym w ogóle wyeliminował Oriola ..chłop sie nie nadaje .. a na pewno nie na TOP drużyny

1

Tak swoją drogąto Xavi powinien ogarnąc jak znaleźć miejsce w podstawowym skłądzie dla Fermina jak wrócą gwiazdy.

0

@Firestone też tak myśle i dlatego wkórwiaja mnie teslogany Xaviego teraz że Real nie był lepszy. .... no kórwa był bo chłop obsrał zbroje.

0

@Firestone zastanawia mnie czy to było ustalone przez trenera czy nas zdominowali (nie wydaje mi się ale może ...).

1

@Emhyr dziś (zresztą nie tylko dziś) bije po oczach potrzeba sprowadzenie DPM. FDJ nie chce tam grać Oriol ... no comment. Chyba że Christensena będą chciali przerabiać.| Nie mamy obsadzonej bardzo ważnej pozycji.

PS. ta porażka coś znaczy ... to klasyk - zawsze coś znaczy.

0

@Firestone jeszcze wpuszczenie Oriola XD. No w 100% sie zgadzam Xavi rozjebał coś co ładnie działało i wpierdzielił w tryby kij w postaci łysego (Robert też niepotrzebny był ale nie to rzutowało najbardziej)

0

@halfnolife jak piekło zamarznie

0

"LaLiga wykryła rasistowskie obelgi podczas Klasyku i przygotowuje skargę"

Pewnie chodzi o Xaviego ... szyderczo śmiał się z Viniego i lekceważąco klepał go po twarzy. 10 meczów bana ostudzą zapały rasistowskie naszego faszystowskiego treneiro.

0

@dv7wisnia to nie jest Gavi .... spokojnie to kontrolował

0

@dv7wisnia Oriol wszedł w 72 (pierwsza miana chyba) a był najgorszy z jego winy straciliśmy bramke i chłop sie osmieszał co chwila. Zmęczony Fermin grał 3 klasy wyżej od niego.

0

@MESSIah16 Xavi out jest śmieszne ale zamknął by jape i pogratulował lepszemu oraz przyjął na klate że spierdolił zmianami.

0

@hayek ... i dpma raczej. Oriol to parodia jest

1

Xavi zjebał ten mecz konkretnie jedyne zmiany jakie były według mnie na miejscu to może Yamal i Raphinia ale obie powinny być przeprowadzone w okolicach 80 minuty. A teraz pier....enie że Real nie zasłużył noż kórwa zasłużył i to jak dzięki własnie trenerowi naszemu między innymi. A Oriol za Fermina w gazie to kryminał który zresztą dał im zwycięskiego gola. Brawa za to Panie Xavi i Panie Oriol.

0

Komentarz usunięty

2

zdjął fermina za oriola. spoko fuck logic

0

@!34RC3!_0N4 no z poziomu nie schodzi. Pewnie celuje na czerwo fermina w drugiej połowie. Juz mu żółtko dal

0

@reloaded Gill i wszystko jasne

1

No i na taką sytuacjec z Araujo jest Gil jebany na boisku. Chroniony klubik bialaskow

0

@TheNekro94 tez mnie dziwi wyższy ich kurs na Barce. Może fakt że gramy u nas ...

0

wczoraj na googla prawdopodobieństwo wygranej Realu czy Barcy wynosiło równo po 37% (reszta to remis). Dziś po ogłoszeniu że Robert gra mamy 39% do 35% na naszą korzyść. no no ciekawe ...

0

@MateuszDoniec spoko by była gdyby nie jakieś przebicie kwadratowe rozjasnienie pod ikonami klubow

0

Marca ma te okładki świetne kurde no

0

Czyli tylko Pedri miękka faja ? :)

2

"Zagrają ci, którzy są gotowi na 100%" i cyk Robert w podstawie ;)

0

@Mroziu tia tylko że nie można 2 oddelegować do niego bo inni dostaną za duzo miejsca

0

Cancelo to niezły wariat mogli by sie nieźle szarpać a sędzia jak da kartke to wiadomo komu. Araujo by go na zimno odciął.

0

@Emhyr ja mam w przeglądarce Edge na jej domyślnej stronie jakiś zbiór artykułów (zaciąganych z różnych mediów) na głównym przewijaku i ciągle coś wpada.

dla przykładu jeden z nich:

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/putin-nie-zmar%C5%82-w-wa%C5%82daju-kreml-reaguje-w-trybie-nadzwyczajnym/ar-AA1iWLq0?ocid=msedgntp&cvid=498a1a6a1a6d40039055b6d37a608ce3&ei=19|

Kreml niby neguje ale jakoś nie są w stanie tego udowodnić albo sie nie garną

0

Coraz więcej mi się przewija artykułów że Putin zmarł nie żyje - ciekawe kiedy to zostanie zdementowane w 100% lub potwierdzone.

0

@Ojciec5tkidzieci zostaw se linka z raportem na jakąś dyskusje z tymi osobnikami. Zawsze miło zaorać;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?