0

@Emhyr co racja to racja

1

aha z meczu na mecz mamy ten najgorszy od lat. No to coś mówi o Xavim jako trenerze (op[rócz samokrytyki oczywiście)

0

@antymadrista1 gościu ma totalne braki w przyjęciu kierunkowym. Kiedyś robił to non stop w Bayernie. Nie broń go jest totalnie pod kreską jeśli chodzi o jego forme ... i to od kilkunastu miesięcy. Przyszedł tu za gruby hajs bo był wyborowym snajperem i urywał sie obroncą teraz to urywa mu sie piłka co najwyżej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Comentateiro eee tam. tam jest ten jeden ujowy zespół spokojnie remis z nim wyjmiemy. Wyjscie mamy - perspektyw jednak brak (z taką grą oczywiście)

0

ale co tu sie dziwić jak swięte krowy kontuzjowane mają wrócić z miejsca a nie jak zaczną być w formie - mówie tu o Lewandowskim i Raphinii bo Pedri jednaka daje radę + wystawianie Oriola to jest po prostu śmiech na sali gości w extraklasie by grzał ławe. Może jest coś na rzeczy że odszedł z Girony i ten zespół teraz jest gdzie jest.

4

@Firestone Girona pozbyła sie drewna i prowadzi w tabeli

0

Szczerze to nawet nie mam ochoty by Lewy coś strzelił z jakimiś beniaminkami bo zmnowu dostanie kupon na granie non stop do końca sezonu i kaleczenie

5

@antymadrista1 bez przesady kilka podań dochodzi ale odbija się na 5 metrów bo chłop nie ogarnia

1

"Robert Lewandowski z najgorszą passą strzelecką od 2010 roku" ... gdzie jak nie w Barcelonie XD. Noż kórwa ten klub to jest patologia teraz niezła.

2

Oni chcą nas wkórwić jeszcze bardziej wystawiając go do wywiadów czy jak ? To jest jakieś celowe działanie ? Nie rozumiem. dali by kogokolwiek innego (no może oprócz Lewego) i nuż w kieszeni może by sie nie otworzył. Drewno won z tego klubu

0

@Kondziubarca szczególnie Oriol i Lewy .. w sumie w tym kontekście to by logiczne stwierdznie było

0

@parpe Oby ogarniał chłopak i Lewy out jak najszybciej bo pensje mu jakąś kosmiczną rosnącą dali. no i DMP tu naprawde potrzeba kogoś tak samo jak na 9 tkę.

3

My mamy 2 bardzo poważne braki w tej drużynie. środkowy napastnik i DPM. To widać jak na dłoni - niestety to są kluczowe pozycje. I to cholernie przekłada się na jakość tego zespołu. Araujo musi ogarniać robote Lewego ryzykując obrone a Oriol ... tu nie ma co już pisać nawet ....

2

Powiem tak. I bardzo kórwa dobrze bo już nie da się tego oglądać. Może czara się przeleje i święte drewno tego zespołu poleci. To ja już bym wolał aby Guiu kaleczył - niż stary Lewandowski. Młody to jeszcze może się nauczyć.

0

co sie dziwić jak gramy takim drewnem jak Oriol Lewandowski i Alonso. Pierwsza dwójka nie umie przyjąc piłki by nie odskoczyłą na strate. To nie jest poziom Barcelony i tyle

18

Liga powinna wyciągnąć konsekwencje w stosunku do Realu i jego ciągłych poblicznych insynuacji. Do sądu bu z tym poszli to może białasy zapłaciły by karę i dostały zakaz publikacji takiego prowokacyjnego gówna.

0

@AxelF no właśnie według mnie Gundo sie wyróżniał na tle druzyny i to bardzo a asysta to tylko potwierdziła pod koniec.

1

... jak to było ? .... to jest ten mental ;)

2

ludzie ja rozumiem że można mieć żale że wypadliśmy gorzej od RS ale oni zagrali (według mnie) mecz życia i tyle. spieli sie jak guma w majtach i jest mi ich szkoda ze dostali po łbie w ostatniej minucie. Ale .... nie wieszajcie aż takich psów na naszej drużynie która jednak wygrała ten mecz, bo czy byłby to real czy atletico ... tak samo by się posrali przy takim nastawieniu przeciwników

4

@Campeon87 a widziałeś asyste która nam dała 3 puntky ??

3

@AxelF moim zdaniem zagrał lepiej od większości. dzięki niemu jest ta bramka i wygrana. Samo wyjście urusa nic by nie dała gdyby nie geniusz przeglądu pola i podanie na milimetry omijające spalonego. no troche obiektywizmu chłopaku, nie trzeba sie az tak poświęcać gdy ma się takie atuty jakościowe i się je wdraża w grę. ;). N ten moment to jedyny myślący zawodnik w środku pola.

13

"Nic nie wskazywało na to, że Barcelona będzie w stanie w ostatnich 10 minutach zareagować.ę bo i nie zaregowałą. reakcja to ostatnie 2 minuty. ale może i dobrze bo RS nie miał czasu na odpowiedź

0

@Cwaniak4 no to Xavi t ogeniusz bo w zeszłym sezonie z gorszym składem wygrał LL

5

@Semis myślę podobnie ale przypominam ile takich meczy miał Real i mi przechodzi.

1

@mrboom no troche fakt XD

0

@GeraltzKatalonii dzisiaj to RS zagrało koncert po prostu

0

Dzisiaj Urus strzelił i walczył ale podanie na milimetry bez spalonego dał Gundo który zagrał mega meczycho jeśli chodzi o inteligencje (znowu!!!) Jak dla mnie nie wiem czy nie ważniejszy od Araujo

0

@GeraltzKatalonii przynajmniej ten gorszy miał jedną akcję. Robert nie miał nic.

0

@Emhyr dzis to dostał z urzędu ... może się speszył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?