sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@antymadrista1 "Tu trzeba postawić pytanie dlaczego obecnie 90% składu gra padlinę?"
bo Xavi nie przekonuje ? kóźwa jaja se robie ale to oczywiste bo on jest mega ujowym trenerem ?
2
Xavi ... jakoś jego zdanie przestało sie dla mnie liczyć w ostatnim czasie. (mnie też Felix nie przekonuje btw). Trza by pomyśleć kogo oprócz Laporty przekonuje Xavi? na początku było naprawde widać że Felix wniósł mega świeżość i to jest kówa twoja praca Panie trawnik by to utrzymać a nie teraz go oceniasz bo nie wiesz jak go sutawić swojej "układance"
3
jak to się składa zinformacjami o Superlidze XD. Już delikatny szantarzyk leci. sq......syny. Ciekawe czy znajdą coś na pereza
0
@DonMatteo901 Nowa tuba się szykuje tylko teraz będze dubeltówa będą nadawać stero z tvn i tvp. Mozgi bedą wyprane do kwadratu XD
0
powiem wam ziomy ze nigdy nie zrównałbym Roberto z Oriolem. A były tu takie głosy. Olriol to jest trol któemu piłka odbija sięod nogi a Roberto już nie raz dał nam piękne chwile (że o Paryżu nie wspone). Panuje tu przekonanie że jest za słaby na Barcelone ... wiecie co ..... na tą chwilę to on wcale nie jest za słaby i ma nasze serce od zawsze ..... To jest gość który (jak widać) potrafi przełamać mecz siłą swoich uczuć do tego klubu ... uj tam że z drużyna z końca ;P Ale trzeba przyzać że rezta nie potrafi
0
@ForcaBarca3 to są proste obserwacje ale widać padło ludziom na oczy zdrowo ;P Xavi był jednym z najlepszych pomocników ale trenerem jes mega ujowym. Ludwiczek jest po prostu lepszy w te klocki być może to kwestia ogrania (jako trenera) w Europie. Ale uj z Ludwiczkiem skupmy się na "Generale" - ta mania pchania go do wielkości (tak sobie myślęże chcieli by w tej megalomanii mieć drugiego zidana na trenerce - już widać że nie wyszło ;) )zniszczy wszystko. a i tak mamy już niezłe zgliszcza w Barcelonie. Trzeba nowego trenera !!!! Kogoś kto zna sie na rzeczy a nie że kuma jakieś DNA które było 20 lat temu
0
@masa11 coś w tym jest ;)
2
Ludwiczek był lepszy od Xaviego a przykuc łykał ich obu na śniadanie ale nie kórwa .... nie pasowało rozpieszczonej tłuszczy :) No to macie "generała"
0
@Beztroskii to jest kwetsia mądrego prowadzenia gry po obęciu prowadzenia i kontrowaniu jak przeciwnik sięotwiera. Ta drużyna zawsze to umiała. Teraz pozwalamy na wyrównania bo Xavi ich chyb tego oduczył.
0
@Beztroskii no właśnie ... o tym mówie nie tylko zdiś z Gironą i Valenciąbyło podobnie
0
@dafik85 dziś by zwolnili Xaviego ... to byłby plus
2
Xavi naprawde nie ogarnia tej trenerki. Zauważcie że my po strzeleniu gola (autobusom często) za kilka minut tracimy po przyciśnięciu przez przeciwnika .... a to jest OKAZJA dla doświadczonego trenera z topki na kontrowanie i podwyższenie wyniku. Mam wrażenie że nawet Ludwiczek umiał tą podstawę. Niestety u Arabów chyba to nie było potrzebne ....
5
ja zerknę po meczu na wynik w dupie z taka barceloną. Oglądam od 20 lat i nigdy mnie tak nie zrazili do siebie
1
Zaraz wjedzie na biały koniu Xavi i bedzie roztrząsał że nie był spalony
1
sodówa im chyba udeżyła po awansie do 1/8 LM XD
0
@marcinK0000 Z nim stało się coś teraz od 10 spotkan jest równia pochyła a Xavi zatrzymał się w rozwoju i sie cofa.
2
ja chyba odpuszcze to "widowisko". Może jakby kibice po pierwszej połowie opuścili stadion to coś by dotarło do Laporty
1
lepszy Roberto niż Oriol w sumie
0
Zdjęcie dobre na mema
2
Może jak Deco do niego zadzwoni to wyzdrowieje .... ;)
0
Co godzina dodaja tydzień fo jutra będzie wykluczony na kilka miesiecy XD
1
ciekawe czy jak sie zacznie walka o miejsce w tabeli promujące do grania w LM w następnym sezonie to też będzie miał takie jaja. Bo mam takie wrażenie że wszyscy to uważają za oczywiste że LM jest nam pisana odgórnie.
1
@NeroTFP1 Dobre złomowanie proopsy stary XD
2
jeszcze goli nie bylo i już wiezdiałem że będzie pierdolił tą śpiewkę. wyszło jak zawsze a ja sie nie myliłem. Xavi powinien wrócić do Arabów i tyle ... rozpieprzy se do końa legende jaką zbudował jako piłkarz jak tu zostanie - i to będie zasłuzone dla jasności
1
@viscabee9 Ty jesteś normalny ? przejebaliśmy naważniejsze mecze jeśli chodzio LL w tym sezonie. (a i w LM pokazaliśmy fikołka zacnego) To Xavi miał ich poustawiać. Sugerujesz że nasi gracze są hujowi ? Połowa Europu chciała by mieć podobny skład i większość trenrów by ich elegancko ogarneła.
"Jak po tym meczu mozna jechac po Xavim?" - fakty pomagają
0
@Cule1234 aha ok
6
w sumie szkoda że legenda Xaviwego rozpieprza sięjak u Kumana na trenerce ....
0
@Mike3554 ja nie widziałem za dużo tych setek . zespół jest eweidentnie źle poskładany ... przez TRENERA !! to nie pomaga jak trener nie umie ich ustawić a później pitoli głupoty że grali dobrze (zapewne z tego powoidu by sie wybielć ... w końcu on to układał)
4
Deco mój ty bohaterze ale to za mało jednak trza zrywać teraz i szukać nowego.
1
@Mike3554 ty sie lecz lepiej bo Xavi nie robi nic aby ruszyć ten zespół z pośladów co mecz to samo gramy tak samo i wchodzi Yamal ewentualnie torres. Naprawde można sie nauczyć jak chce sie z na mi grać i tak też z nami grają ... jak z dziećmi. Zero zaskoczenia a mamy grajków zajebistych na każdej pozycji. To Xavi jest hamulcowym i to ostrym !!!