3

Sprzedać za ponad 100 i zatrudnić Flicka

0

@Borneo jeszcze raz po polsku proszę.

1

Komentarz usunięty

4

@RosjaninBut zaraz się zlecą ci od "naukofcóf" co przyjeli 10 jak TV kazało i ci powiedzą ze to fejk bo nie umarli XD

1

Najgorsze jest to że z tym "trenerem" najlepsi gracze (a mamy naprawde kilku z TOPU) zaczną szukać swojej kariery poza klubem - i to nie będzie aż takie dziwne posunięcie z ich strony. Laporta z tą miłoscią do Denzela ostro mnie już wkórwia a szanowałem go za to jak wyprowadził klub z szamba.

20

@bulo ale miło żę to powiedział reszta młotków pierniczy non stop że powstaną silniejsi a Xavi to juz w ogóle odleciał z tej galaktyki w wywiadach

0

@semafor dokładnie tak jak napisał.

0

Jak Xavie nie poukłada tej drużyny ... a nie poukłada t oza chwile najlepsi zaczną szukać swojej kariery poza klubem - przykład Araujo.

0

@Kamiloza91 spoko .... nerwy :(

0

@macio_944 "czy niektóre mecze z Realem gdzie Xavi świetnie potrafił przygotować zespół"

czekaj ile on miał dobrych meczy z Realem poza tym superpucharem ? (JEDNYM!!!) do któreg osię non stop do porzygu odwołuje w wywiadach.

0

@Kamiloza91 ludzie ogarnijcie sie to nie jest gorszy moment .... to jest równia pochyła. Za chwile TOP4 nam ucieknie.

0

@macio_944 Na ten moment jest od niego gorszy i dalej w to brnie.

0

@Pedri16Future to możliwe ale Setien dostał pare miesiecy a ten nas morduje już drugi sezon i konca nie widać

4

Jakby teraz zrobić konkurs na najgorszego trenera Barcy ostatnich 30 lat to serio Xavi się ostro napierdala z Ludwiczkiem i tym od krów o tytuł mistrza. ... i ma spore szanse na sukces

0

@RoberDzik wymiana Araujo na Tuhela

0

@Emhyr oooooooooooooooo skurwesyn

1

ale ale ... kontuzji chyba rzadnej. No to sztab medyczny za Arabi sie poprawia ....

5

Dno i wodorosty nie chce sie ich oglądać dopóki jest Xavi jest trenerem. Może jak im na tik tokach folowersów spadnie o kilkaset tysiecy to sie ogarną.

3

Xavi by miał troche godności to by sam poprosił o odejscie. Zlali nas sromotnie. Kibicuje Barcelonie od kiludizesięciu lat i nie pamiętam aż takiej dominacji białych

1

@michal26 daj spokój to nie ten dzień - oni nam nakelpią dziś więcej. A to i tak nic nie da bo wyjedzie Denzel do reporterów że widział pozytywy a Laporta że wierzy w trenera

0

Komentarz usunięty

1

w sumie człowiek nie przyzwyczajony że to nam robią manitę. ...ale dobrze !!!! niech w końcu przejża na oczy

0

@TR3YWAY a daj Pan spokój ale poprawiam się jakby co

0

Szkoda że nie ma Gaviego przynajmnie by humor poprawił tym jak wkórwia białych swoją grą ;P Mieli by materiału do Real TV na kilka odcinków pewnie A tak to sędzia im drukuje i im sie tematy skoncza

0

@Aragorn33 To był karny. jesteśmy hujowi a Xavi nie powinien tu być trenerem

0

@zeko0 i jedno i drugie to karny. Jak mamy sie przypierdalać to do Xaviego raczej.

1

@tomek8756 powinni ją nakarmić takim daniem które rzucała zwierzętom. Tępa kórwa.

6

Text Xaviego po meczu ... "jak zaczeliśmy łapać rytm sędzia dał karnego w niezrozumiałej sytuacji przeciwnikom - nie rozumiem tego" XD. ide o zakład że takie coś pierdolnie

10

Xavi obrzydził mi ten klub i swoim pierdoleniem i tym jak hujowo prowadzi tą drużyne. I nie pisze tego przez wkórw meczu. Naprawde nie mam ochoty oglądać ich nawet jak grają z jakimiś końcówkami tabeli bo i tak wie że bądą grać gruz a co dopiero z Realem. Ale xavi oczywiscie w formie że jest 50 na 50 szans noooo kórwa jasne złote usta ogrodnika. Mam dość takich farmazonów w klubie z taką historią. To że on tu jest trenerem wraz z tą hołątą z arabii to jest sranie z góry na to czym jest Barcelona.

0

@jedrek7000 jak nie wiesz to zapytaj Denzela :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?