0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ty tam lepiej siedź już cicho (próżno błagać złote usta ogrodnika) bo twój wkład jest już troche tekturowy w te budowle

12

Pewnie Xavi nie chciał puścić swego cracka. Gościu odszedłz Girony i ... widzimy co sie dzieje ;P

0

@Natanael to widać że ty nie wiesz co piszesz ... pomijając fakt że nowy trener to jest praktycznie zawsze na początku kop w dupe i dobre wyniki to ze świecą szukać gorszego od ogrodnika więc nawet jak minie ten początkowy etap to i tak zapewne będzie to trener który lepiej ich poukłada niż Xavi ze swoim sztabem z Emiratów.

6

@Faro Oczywiście że Pedri to topka ale mógłby już nie filozofować nad Xavim tylko skupić się nas Barcelonie i przyjąć do wiadomości że za chwile dostanie nowego trenera (im szybciej tym lepiej) i ma być na to gotowy

2

@peetwithbarca no wiadomo trza się spłakać nad Xavim i go odprowadzić za rączkę do końca sezonu mimo tego co się dzieje. Tutaj nigdy nie bedzie dobrze bo de facto nie liczy sie Barcelona tylko "legendy"

4

Zajebiście ze Roque strzelił. Mam jednak wrażenie że on jeszcze nie kuma że tu sędziowie nie gwiżdża oczywistych karnych (dla Barcelony) ;) Jeszcze sporo nauki przed nim ale gościu jest niezły ślizgacz i często jest tam gdzie powinien. Mam dobre przeczucia co do niego.

0

No i zajebiscie ... dawać go przed tym czerwcem aby już zaczął ogarniać.

4

Xavi cały czas jest trenerem więc jakie to uwolnienie? To że się spłakał publicznie i oznajmił wszystkim że bedzie do 30 czerwca oznacza ni mniej ni wiecej że do 30 czerwca jesteśmy udupieni.

1

@barcanawieki ja tam aż tak w tym nie siedzę ake nie było czasem tak że Mieszko ochrzcił Polskę symbolicznie jako kraj.

3

Arabski sztab pseudolekarzy j ludzi od przygotowania fizycznego A Xavi się dziwi presji.

0

@Bobo25 no nie wiem był pierwszy przy piłce.

2

mam takie wrażenie (i też nadzieje) że własnie teraz z odejściem Xaviego kończy sie ta stara Barcelona (w złym tego słowa znaczeniu). Bo te czasy gdzie Xavi grał u Guardioli to już są nie do wskrzeszenia a ciągle wydaje się że chcieli to robić

1

@Bebeto19911991 Xavi jest mega marnym treneram. ogólnie można to mierzyć przez pryzmat 3 ostatnich trenerów (w podobnej sytuacji) a w sumie Xavi miał lepiej bo Laporta kupował mu co chciał. Xavi Wypada najgorzej przebija nawet Komana. Tutaj od trenera należy budawać ale my nigdy tego nie potrafiliśmy bo fiksowaliśmy się na urojonym DNA. futbol poszedł do przodu i to juz kilka ładnych lat temu a my zyjemy marzeniami i Xavi płaci rachunek. ... niestety. a tak btw jest ujowy jako trener nie ma doświadczenia i wszyscy wiedzieli jak to sie skonczy. Mam w dupie że jest legendą Barcy jako piłkarz jeśli chodzi o trenerke to po prostu koleś jest w powijakach
Tu jest potrzebny prwdziwy trener który ogarnia topowe zespoły. śmieszne jest to że my ciągle sie wiskamy o jakieś mentalne wspomnienia

8

@Magicc89PL ogólnie to ten płacz o odejscie Xaviego jest niemożliwy tutaj. Gośc jest mega słaby jako trener. Barcelona żyje marzeniami o przeszłości i tyle. Ciągle jakieś tiki taki dna a to ujj daje. Xavery piardnął że odchodzi a tutaj jakieś płacze ... ja się mega ciesze i martwie ze dopiero w czerwcu bo przez ten czas spierniczy nas na środek tabeli przy dobrych wiatrach i o LM to będziemy sobie marzyć a i o lepszego trenera będzie wtedy trudniej (bez LM w perspektywie)

1

Xavi Koemanna przebije lekko .. do czerwca

2

@Rifek czekaj Xavi był dla Gaviego jak ojciec? A skąd ty masz taki ciekawe historie?
to trocbhe bajkopisarstwo. to poprzedni trener postawił na Gaviego (Koeman) a Xavi przeją go już jako mega talent

1

@blakkudium jeśli przyjdzie w lutym to jestem za

2

@Krystian1588 to sie w pale nie mieści jaki my tam mamy miękki motłoch. Serio tam chyba Gattuso jako trenera potrzeba żeby im troche powbijał o co chodzi w męskim futbolu

0

@aarroo76 nie no mogą więcej ... proponuje ogłosznie każdego chętnego że uj daje temu zespołowi i odchodzi. pod tym względem Xavi przynajmniej jajo pokazł. ale ci zaczeli płakać .... noz k....źwa przedszkole. Czy oni wiedzą w jakim klubie grają w ogóle ?

4

Może niech sp.... ją razem z nim jak nie widzą problemu w tym co prezentują. każdy jeden powinien zrobić to samo co Xavi jak nie czuje sie na siłach nosić herbu Barcy na piersi i grać jak przystało na ten honor. Barcelona to kub a nie Xavi czy Messi czy inna leganda

0

@tbas spoko ale to jest w tych czasach czysta reklama swojego kanału. Będzie o nim pewnie zaraz bardzo głośno (jeśli głowne media to podchwycą) i te 100 koła to mu sie z nawiązką zwrócą. Ma chłop łeb na karku i wie o co chodzi w dzisiejszym świecie

1

Jakby sie nie rozczulać na decyzją Xaviego ... bo legenda i naprawde chłop kocha ten klub, to jednak zarząd powinien uderzyć sie w pierś że zj....ł po całości trzymając go tak długo (z sentymentu zapewne). Teraz sytuacja według mnie jest nadal tragiczna bo nikt nie wywali go wcześniej (nie ma tam jaj a Xavi już się rozgrzeszył medialnie) a naprawde wydaje się bardzo prawdopodobne że Xavi wywali nas poza burte przyszłego LM. To jest bardzo istotne dla zatrudnienia topowego trenera czy będziemy w tym LM czy nie.

5

W końcu dobre nazwiska latają. Pierwszym wyborem powinien być Klop jak się nie uda to Flick. Ci trenerzy raczej na pewno wpłyną pozytywnie na tą drużynę pod każdym względem (medycznym też mam nadzieję) jesli zarząd nie będzie im przeszkadzał oczywiście

1

Kor.... do czerwca to on sposci mas w kiblu. Zaszachowal ładnie.

1

@dzefrej234 odstawiam że zawali przynajmniej jedną bramę. Jak się geniusz Xavi zdąży zorintować to go zmieni jak nie to będzie wiecej z jego winy

1

@HarveySpecter Różnica polega na tym że U Ukrów Bandera to dalej bohater narodowy - my natomiast się tego wydarzenia wstyczimy.

0

@joloskyy jednak to nie to samo niż Marciniak pomimo że zachowują się tak samo. Wydaje mi się że ona jest irytująca a Marciniak jest w stanie zaskarbić sobie takim właśnie zachowaniem szacunek. Nie wiem może to sprawa charyzmy a może po prostu płci.

0

@Arden bo sędzia w męskim futbolu powinien być facet bo zupełnie inaczej zdobywa posłuch niż kobitka jeszcze taka z takim irytującym głosem.

0

@Popitek12 to żeś jej napisał ..... teraz po tym czasie "napiecia i niepewności" spytaj jaki rodzaj seksu lubi ale tak konkretnie spytaj z pikanterią. Pewnie już odpisze i wtedy bedziesz wiedział czy trafiłeś czy nie ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?