16

Białych dupa piecze bo ze swięca szukać u nich takiej perły

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ytari jak go tam nie było to była rzeź niewiniątek więc na pewno na plus. Szału nie ma ale nie ma dramatu (a był wcześniej)

1

@Criss18Barca Ludzie mają taką naturę. Zawsze mieli i zawsze będą mieć. Nie ważne w jakie piórka ideologii czy też płaszczyki moralności się ustroją. Od Cesarstwa Rzymskiego już pamiętamy walki gladiatorów krew pot i łzy. Teraz to jest po prostu miękka tego opcja. Ale jakby było to możliwe to chlastali by sie dla kasy na śmierc i życie i odbiorców by nie brakowało. Ja tego nie oglądam jakoś specjalnie by czekać czy wykupywać dostęp w TV ale lubie popatrzeć na powtórki. Tak mnie te Murańskie i Najamany wkórwiają w mediach że jak któryś ma dostać wpierdol to z chęcią zerkne. I tak ujj z tego wychodzi bo jeden i drugi z obsranymi gaciami tylko czekają co by sie położyć skończyć i dostać hajs. więc to nie to samo co kiedyś. Z chęcia zobaczyłbym jak jeden zajebał drugiego w sumie ;) To są mega idioci bazujący na domenie swojego zidiocenia. Rozsiewają w mediach wulgaryzm przemoc i chamstwo więc powinni tak samo to w tych walkach przyjmować na klate. ... no ale lepiej się położyć i zbłaźnić po raz setny ludzie i tak się nabiorą na następną walke (zupełnie jak z polityką XD)

0

Szkoda ze dopiero teraz jak już przepadł pk i jesteśmy w dupie z liga. Sie obudzili pod koniec sezonu.jeszcze sie tym chwali

0

@Ytari ja w sumie też i ostro mnie to zadziwia jak do tego podchodzą.

0

@michal26 sporo jest piłkarzy których można opchnać z zyskiem ale akurat od tych najmłodszych a w szczególności Lamina to bym trzymał łapy z daleka. Wiem ... Messim nie będzie pewnie ale i tak to co on robi w tym wieku to jest niebywałe Nasze orły skłądające się z wyjadaczy przez 90 minut napierają i ujj z tego wychodzi a chłopaczyna 17 lat pizdnie tak że bramkarz odporwadza piłe wzrokiem .... i to nie jest fart!!!! Moim zdaniem on akurat jest ostatni na sprzedaż.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ytari Oni wcześniej z nich nie korzystali w ogóle (od momentu złotej ery oczywiście). Teraz są zmuszeni - okazuje się że tam sreberka biegają i zaczynają myśleć

0

jaką on ma klauzule ? ... skoro pieniądze nie grają roli ? Zrobili mu już miliard w papierach ?

23

"Wszyscy muszą zmienić swoje podejście do Viníciusa" . TO nie Viniciusz musie zmienić swoje podejscie tylko wszyscy. No ładnie się tam klepa odkleiła pod kopułą.

0

@Arden ile lat wtedy mieli ?

8

Kliki się zgadzają ?

0

@Arden słuchaj ja nie wiem jak oni byli wprowadzani w wieku 16-17 lat w dorosłą piłke. Podejrzewam że szału nie mieli. Przecież teraz to nie jest porównanie do Yamala. Ich moim zdaniem ktoś poprowadził dobrze bo sąw tym miejscu w którym są.

0

@Arden no właśnie moim zdanie on powinien wchodzić na ogony (30-15 min) i graćz lepszymi od siebie. takie moje zdanie. TO jest wprowadzanie dziacka do składu a nie granie nim 90 minut i od niego zalerzą punkty !!! Messi w tym wieku nie grał chyba jeszcze w pierwszej Barcelonie a i tak go oszczędzali.

0

@mekston on powinien być otoczony graczami lepszymi od siebie a nie jest. Messi miał swoich nauczycieli on Yamal raczej pokazuje innym jak grać. To nie tak powinno wyglądać. Ja bardzo ciesze sie że jest kozakiem ale mimo wysztko ....

0

@mekston on nie ma się od kogo uczyć. można zamkać. bo ta dyskusija siędo tego sprowadza. Messi miał Busiego (i Toure) Yamal ma Romeu tak dla kontrastu

0

@partymaker oczywiście że jest. dzieciaka dali na główna flanke Barcy - zasłużenie ale na boga on jest najlepszy (prawie w drużynie) Messi miał swoich mentorów na boisku którzy jeszcze sporo czasu pokazywali mu na czym polega piłka

0

@Arden nie rozumiesz ... nieważne

0

@mekston "To co robi i tak przerasta nasze oczekiwania." i to jest przekleństwo bo jest lepszy od kolegów którzy powinni go wprowadzać i pokazywać mu coś tak jak wprowadzanny był Messi. Dlatego pisze że samą grą on tu się po prostu nie rozwija

0

@Arden tia i nie ma z kim grać. Nie zauważyłes ? Jedyny gość który jest na jego poziomie (w tym meczu) to Gundo

4

Gdyby Yamal miał takich kolegów jak Messi jak wchodził ... tzn Iniesta Xavi Busi Ronaldinhio. To błyszałby 10x mocniej. Teraz to jest wręcz śmieszne że to ten dzieciak jak ma lepszy dzień ta nas za uszy ciągnie ;) On ma 17 lat i wiecie co .. szkoda mi go bo sie marnuje w takim otoczeniu

1

@Maker0 ja bym chcial

0

@tomek8756 oczywiśćie masz rację, za pisu była masakra ale teraz dopiero Polacy zobaczą co to znaczy d....nie w 4 litery społeczeństwa ... aż mi szkoda tych miliona naiwnych serc z marszu wyzwolenia XD. Niemena puścili wtedy idioci dla łatwowiernych a za cwhile będzie Ramstain leciał XD

0

@marcin62 idiotka stara się coś ogarnąć kurzym umysłem. ... można powiedzieć że raz do roku to i kura pierdnie. trafiła jej się dobra ocena sytuacji. (pewnie jej podpowiedzieli)

1

@mvnBasten no Mario z internetów mówi że szur to szur. On wie co i jak.

0

@Hasszz "Chcesz dowod? Wymieranie raf koralowych prawdopodopnie wlasnie przez ocieplenie klimatu."

hmmm .... "prawdopodobnie właśnie" no to żeś pojechał - nie do podważenia

1

@Mezocyklon87 Jeszcze te ataki na PISiorów (jako tłumaczenie że wtedy było gorzej) że był zamordzm covidowy itd. itp. (tak był zgadzam się) rozumiałbym gdyby nie fakt że lewica z KO i TD to się przescigały z PISEM jak bardziej ludziom doe .....ać. Tak na dobrą sprawe TYLKO konfa była za poluzowaniem tego szaleństwa i doprowadzeniem tych psubratów do pionu.

2

@macio_944 ciekawe czy jakieś białasy sie zgłoszą do prostowania

1

@Bobo25 Widzę jak zraża po kilku miesiącach coraz to następne grupy społeczne do siebie. Jego tempo jest nawet dla mnie szokujące (mimo ze sie spodziewałem). Nie mówiąc już o obietnicach i jego 100 konkretów w 100 dni. Sondaże mają to do siebie że różnią się w zależności od tego jaka stacja je podaje ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?