sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mvnBasten no Mario z internetów mówi że szur to szur. On wie co i jak.
0
@Hasszz "Chcesz dowod? Wymieranie raf koralowych prawdopodopnie wlasnie przez ocieplenie klimatu."
hmmm .... "prawdopodobnie właśnie" no to żeś pojechał - nie do podważenia
1
@Mezocyklon87 Jeszcze te ataki na PISiorów (jako tłumaczenie że wtedy było gorzej) że był zamordzm covidowy itd. itp. (tak był zgadzam się) rozumiałbym gdyby nie fakt że lewica z KO i TD to się przescigały z PISEM jak bardziej ludziom doe .....ać. Tak na dobrą sprawe TYLKO konfa była za poluzowaniem tego szaleństwa i doprowadzeniem tych psubratów do pionu.
2
@macio_944 ciekawe czy jakieś białasy sie zgłoszą do prostowania
1
@Bobo25 Widzę jak zraża po kilku miesiącach coraz to następne grupy społeczne do siebie. Jego tempo jest nawet dla mnie szokujące (mimo ze sie spodziewałem). Nie mówiąc już o obietnicach i jego 100 konkretów w 100 dni. Sondaże mają to do siebie że różnią się w zależności od tego jaka stacja je podaje ;)
2
@Bykunn "przecież i tak rolnicy nie głosowali na po" taaa szczgólnie Ci wpatrzeni w Kołodziejczaka.
4
@Comentateiro widzę że ludzie którzy dali się nabrać na normalność PO i przywrócenie miłości przejrzeli na oczy (nie sądziłem że Tuskowi zajmie to tak szybko XD) została garstka fanatyków co widać też na LR. Układ sił w Polskiej polityce zmieni się już niedługo i bardzo mnie ciekawi jak to będzie wyglądać.
13
jedyny plus z tego wczorajszego pacyfikowania siła rolników jest taki ż tuskolandia porządzi 4 lata (albo i mniej) i wyleci stąd na kopach. Rolnicy w Polsce to jest spory elektorat a i postronni (normalni) ludzie ich rozumieją i widzą co się dzieje. Podejrzewam że zamordyzm jeszcze dotknie inne grupy społeczne. Minus taki że rudy przez te 4 lata narobi tyle szkód że to może by już nie do odratowania.
0
@Kozinho. Marsz tysiąca serc XD. Co się ludzie nabrali ....
7
Komentarz usunięty
2
@VladaladaMuru mówisz o policji? bo są nagrania ja rzucają kostka. Nawet tu poniżej.
1
@VladaladaMuru zrobić kobietom krzywdę podstępem?
0
@michal26 pewnie o samolocie ... nie ma co słuchać;)
3
@michal26 Oby weszli i zrobili porządek z tym syfem. I oby to poszło w świat.
2
@Saviola88 poszły rozkazy rozgonić to wykonują. Nie ma się co po nich spodziewać jakiś zrywów patriotycznych czy zrozumienia o co walczą rolnicy
0
@bartekvisca Oby bo jeśli nie to w sumie chyba jeszcze gorzej jak zniszczą je w Polsce co właśnie robią.
2
długo nie trzeba było czekać aby doszło do takich scen po powrocie tuska (które juz były 8 lat temu ale co młodsi nie pamiętają)
Wszyscy którzy jadą po Rolnikach niech sie 10 razy zastanowią. Ci ludzie właśnie tracą swoją pracę. Polska traci rolnictwo a za 10 lat będzie wp....ać zywność muskaną Rundupem z Ukrainy.
0
@udarpawarotam Skoro znają się na własnych ciałach to do salonów masażu niech spadają co by nie powiedzieć mocniej a nie do sejmu się pchają gdzie kompetencje chyba większe powinny być nieprawdaż ?
1
@Arden spoko faktycznie uogólniam - nie bierz do siebie, jednakże sporo osób zmieniło postrzeganie na takie same zachowania Policji.
10
@Arden ".... nic niewinnych policjantów, którzy są w pracy i wykonują swoje polecenia."
tiaaaa jeszcze całkiem niedawno (w sumie to kilka miesięcy temu) to podobno byli milicją państwową na posyłki PIS'u XD ... zomowcami itp. itd. he he he jak to się ludziom postrzeganie szybciutko zmienia
1
Bartosiewicz i trochę smutnej prawdy na temat Polski
1
Gila pono udupili. Ileż razy on nas przerobił i jakoś komitet sędziowski nie reagował. Madrycioki jedne.
2
@blakkudium Pedri to powinien zakończyć już sezon u sięwyleczyć porzadnie. Chyba że mu ten mięsien zajechali nasi "trenerzy" na amen to by było naprawde słabe.
2
kurłaaa Gundo z młodzieża w środku sam tego nie uciągnie a Oriol to w sumie nic naplus tylko ciężary. Ciężko to widzę. Trzeba pochwalić jednak Duńca za dzisiaj bo grał pięknie.
0
@Encore tiki taka ;P dna i tego typu wysrywy.
0
@Pawel13sz valverde by z naszych kiepów zrobił bestie teraz
1
@mkord też tak myślę.
9
@BARCA1899Messi to jest niesamowite oni fizycznie są o 3 levele nad nami
1
pewnie Frankie wróci szybciej niż Pedri
1
Podobno bilbao zmęczone miało być ....