sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas spoko ale to jest w tych czasach czysta reklama swojego kanału. Będzie o nim pewnie zaraz bardzo głośno (jeśli głowne media to podchwycą) i te 100 koła to mu sie z nawiązką zwrócą. Ma chłop łeb na karku i wie o co chodzi w dzisiejszym świecie
1
Jakby sie nie rozczulać na decyzją Xaviego ... bo legenda i naprawde chłop kocha ten klub, to jednak zarząd powinien uderzyć sie w pierś że zj....ł po całości trzymając go tak długo (z sentymentu zapewne). Teraz sytuacja według mnie jest nadal tragiczna bo nikt nie wywali go wcześniej (nie ma tam jaj a Xavi już się rozgrzeszył medialnie) a naprawde wydaje się bardzo prawdopodobne że Xavi wywali nas poza burte przyszłego LM. To jest bardzo istotne dla zatrudnienia topowego trenera czy będziemy w tym LM czy nie.
5
W końcu dobre nazwiska latają. Pierwszym wyborem powinien być Klop jak się nie uda to Flick. Ci trenerzy raczej na pewno wpłyną pozytywnie na tą drużynę pod każdym względem (medycznym też mam nadzieję) jesli zarząd nie będzie im przeszkadzał oczywiście
1
Kor.... do czerwca to on sposci mas w kiblu. Zaszachowal ładnie.
1
@dzefrej234 odstawiam że zawali przynajmniej jedną bramę. Jak się geniusz Xavi zdąży zorintować to go zmieni jak nie to będzie wiecej z jego winy
1
@HarveySpecter Różnica polega na tym że U Ukrów Bandera to dalej bohater narodowy - my natomiast się tego wydarzenia wstyczimy.
0
@joloskyy jednak to nie to samo niż Marciniak pomimo że zachowują się tak samo. Wydaje mi się że ona jest irytująca a Marciniak jest w stanie zaskarbić sobie takim właśnie zachowaniem szacunek. Nie wiem może to sprawa charyzmy a może po prostu płci.
0
@Arden bo sędzia w męskim futbolu powinien być facet bo zupełnie inaczej zdobywa posłuch niż kobitka jeszcze taka z takim irytującym głosem.
0
@Popitek12 to żeś jej napisał ..... teraz po tym czasie "napiecia i niepewności" spytaj jaki rodzaj seksu lubi ale tak konkretnie spytaj z pikanterią. Pewnie już odpisze i wtedy bedziesz wiedział czy trafiłeś czy nie ;P
1
@David_Martin Tez tak uważam Roberto sprokurował straconego gola.
11
Fort jest zajebisty. Ogarniał starego wyge Williamsa (jednego i drugiego) mimo że nie ma takich warunków szybkościowych. Jest też inteligentniejszy na boisko od Balde. Obyśmy go nie sprzedali.
1
@blakkudium akurat zgadzam sięw 100% to jest dzieciak i mógł tego nie ogarnąć. I tak przewyższa o klase wszystkich z przodu razem wziętych. Już za samo doprowadzenie do takich sytuacji nalezą mu sięmega brawa
1
@karol130197 odpadamy z LM to jest pewnik ... obawiam się tylko że zostawią go i zjebie nas na środek tabeli i to będzie prawdziwa kompromitacja. Przebije wszystkich setienów ludwiczków i innych przebierańców - ale do tego to zmierza niestety
4
On myśli że nadal prowadzi Arabów czy jak ? To jest Barcelona a za chwile wypierdoli na poza pierwszą czwórkę w tabeli ... ale rywalizujemy ... czy im tam wszystki odjeło rozumy w tym zarządzie ??
1
patrząc na tą fote to Xavi sięga do kielicha jak nic i mu sie miesza we łbie
0
o jprdl on jest ... kim on jest ?????? dalej jest spokojny a Barcelona się rozpada i staje się średniakiem .... ok
2
Xavi na netach juz lata:
Xavi: "Możemy być dumni, ponieważ rywalizowaliśmy i próbowaliśmy do samego końca.Musimy się odbudować i starać się być konkurencyjni w La Liga i Lidze Mistrzów”.
XDXDXD
0
@LukaszFan a to też jest wymowne ;P
1
@4drian0 jestem optymistą inaczej by mnie tu nie było XD
1
rano Laporta: wierze w Xaviego a mecz realu z almeirą to hanba ... bo jesteśmy w grze i chłopcy to przezywają XD
2
ogólnie to niby taką mieliśmy mieć mocna kadre a graliśmy nastolatkami w ćwiercfinale PK .. nieźle tam te lekarze od arabów ogarniają
0
@Majczel97 noooo zobaczymy jak tam Xavi wyszedł z grupy więc już jest gośc niby
0
@MeS5i_99 no jak to za co - bo wygrywał wszystko 1:0 .W dooopach sie poprzewracało to mieliśmy rolnika ludwiczka i ogroadnika a arabi
0
@tristan87 właśnie odpadł z najłatwiejszego ;P Szkoda że kibice muszą żyć z jego wybujałym ego.
1
@Pawlak1992 już to pisałem XD
1
szkoda oby jak najszybciej zmienić trenera.
3
Przykuc jest lepszym trenerem
0
@LM10GOAT Moze pogra teraz dłużej ;)
0
@bari_94 wiesz ... wystawił noge widać na powtórkach. Nie jeden by nie ogarnął takiego bilardu
1
@bari_94 a kto strzelił 1 gola ?