2

@Xpert77 je ...bią nas bez mydła. sie nie szczypią i nie kryją. Może ktoś sobie w końcu przypomni jak to już było za ich czasów 8 lat temu bo amnezjaaaa panie w narodzie gruba. źródeł coraz więcej już wypływa na ten temat.

31

Niemiecki Siemens wygrywa przetarg na farmy wiatrowe w Polsce.
Kluczowe umowy dla farm wiatrowych Bałtyk II i III zostały podpisane.
Kasa z KPO popłynie szerokim strumieniem do ........Niemiec!!!
Czy ktoś jest zdziwiony? XD hahahahaha Tuskoland fur Doutchland

1

@Hellrider "Były za to inne cudaczne zachowanie, chlanie, używki, zabawy petardami " piszesz tak jakby one teraz zniknęły XD.

TO powiązanie to żaden fikołek. Ile tam płci w tym LGBT+ jest do ogarnięcia przez społeczeństwo ? Plus przyzwolenie na czucie się psem kotem czy bóg wie co jeszcze. Do tego dochodzi staranie się aby właśnie już za dzieciaka dawać taką swobodę. Stary to są ich postulaty. Tu nic nie trzeba wiązać.
Mam swoje lata a dzieciństwo spędziłem w stanach w Nowym Yorku w latach 80-90. Wiem jakie problemy były na świecie wtedy i wiem jakie są teraz. Wbrew pozorom media (w stanach przynajmniej) były dobrze rozwinięte i bardziej uczciwe.

1

@MessiForeverTheBest nie wiem co sciąga ci trojany na kompa ale jeśli uważasz że witryna MSN https://www.msn.com/ no to chyba jednak nie.

1

@MesQueUnClub_87 szczególnie we Francji i Szwecji XD

3

@kanver_ Ale chodziłeś do parku i sikałeś jak kot ? pare godzin zabawy w kota to chyba inny temat niż ten który jest przytoczony w artykule

28

@misterio Nie do końca odklejka bo to chyba LGBT+ wprowadza dzięsiątki płci w tym dopuszcza do tego że dzieciaki mogą się czuć tym kim się czują tak jak w tym artykule czyż nie ?

4

Komentarz usunięty

1

@xavi890 wiesz jednak 99,99 przypadków wydają normalne wyroki. Więc jest to swego rodzaju ostoja naszych czasów (mimo wszystko) Biorąc pod uwagę jeszcze fakt że Dani jest milionerem i stać go było na najlepszych adwokatów którzy go nie wyciągneli z tego .... tak mam 100% przekonanie ze jest gwałcicielem.

2

Ludzie on został skazany czyli dopuścił się tego gwałtu. Wcześniej można było gdybać. Komentarze tutaj idealnie odzwierciedlają fakt ze współczesny świat ma mega problem z rozpoznawaniem autorytetów od polityki przez różnego rodzaju gwiazdki po sportowców. Skoro to jest taki problem ze tego nie czujemy to powinniśmy to mieć na lekcjach w podstawówce. Autorytetami powinni być ludzie którzy oprócz kopania piłki nie robią innym krzywdy - to jest że tak powiem sedno.

1

@Alberto1031 pewnie porownywalny do tego co czuła ta kobieta. A chyba jednak nie. Ona zapewne czula się o wiele gorzej

2

"Trudno jest wybrać między Ronaldo a Messim" no i już mi się nie podobasz Pan Panie Deco.

0

Ojojoj sędzia już z przelewem widac

0

@TR3YWAY sq..ny. To jest niepojete

5

Perez wciśnal guzik. Sędzia ma długi urlop w rosyjskich łagrach;)

1

Za dobry był i musieli go odstrzelić;)

1

@norbi77 no to czytaj typa pod swoim wpisem w tym wątku XD

3

@Forsyth i wtedy powinny polecieć pozwy o zniesławienie i zamknięcie tego pierdolinka

1

@ObiwanKenobi dokładnie. Dziś carleto zasługuje na zblizenia ;) dawno Chłop uczciwość nie widzisal w swoim meczu.

35

Ten mecz to nie tylko walka z Realem ale też z ich ego rozjebanym w ostatnich latach że wszystko jest pod nich. Zajebiscie ze Sevilla złożyła ta skargę widać że sędzia znalazł jaja w spodniach

0

@Traba727 widmo ale tylko w twojej zindoktrynowanej makowce przez wasza reżimową telewizje. Jutro będziesz miał serial pożywkę aż wam zamkną to tvpis

1

Ale bydło. Nie przyzwyczajone do uczciwowci

0

@Kamiloza91 ja odpaliłem to im gola cofnęli będzie dobrze ;)

9

Ale białe bydło jest rozbestwione przez te naciski na sedziow ich tv. Ancelotti też się zachowuje jakby miał specjalne przywileje. Sędzia stara się uczciwie ogarniać a tsm dooopy pękają i ryyk.

4

jak gardze tuskiem i jego partią tak sikorski dzisiaj ładnie zaorał sowieta:




0

chociaż jest szansa na LM w następym sezonie

0

@TR3YWAY mnie tam po ludzku cieszy ze dostali wp....l. Wiadomo przeciwnik z dupy ale nalezało sięim za całokształt.

3

MI dzisiaj podobało się że to że nasi ewidentnie chcieli grać z nimi w kości. Nie cackali się ale tak trzeba z takim przeciwnikiem. W pierwszym meczu ligi byli zaskoczeni (o ironio) i skończyło sie stratą punktów - widać że odrobili lekcję. I miło że Burdelas ze swoimi topornikami dostali ostry wp....l.

0

Burdelas coś spłakał się po meczu czy cisza ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?