0

@SkN do druzyny absolutnie nie ale parodysta na ławce dostaje kartke za kartką. Jak on ma ich prowadzic ? Jak nie potrafi ogarnać samego siebie ? Sędzia jest hujowy w obie strony a jednak Simeone sobie z tym radzi

0

@La Pulgaa akurat nie trafiłeś.

0

Xavi to jednak porażka jest. Mega ważny mecz a ten kóźwa opuszcza drużyne bo ciśnienia mu bania nie trzyma.

0

@qbuteq ale jak Bayern robił podchody to jednak chłopakowi gruntu zaczeło brakoać w meczach ;) słowa słowa zobaczymy jak sie to skończy

2

Jaki to musi być prze....uj skoro kibice na innych meczach o nim nadają. XD

2

Jak opierdzielimy PSG a Yamal strzeli gola to szejk zapłaci kaluzule XD

0

@lucca87 Jak pchniemy PSG to finał całkiem realny. Z Atletico umiemy grać bo ich znamy a BB podobno najsłabsza w tej edycji

0

@calibar no ale tutaj jest mowa przede wszystkim o samochodach. Możesz być w plecy 500 tysi albo 500 zł jak dobry sprzęt kupisz na zakrapiane wypady

0

E noo legancko tego. Jakby sie udało pchnąć Arabów to jest realna szansa na finał.

0

@Bobo25 no i gitara

1

Drugi mecz u siebie ?

2

@draxidox ten przepis jest glupi jak ludzie rzadzacy tym krajem . Bogatsi kupią sobie auta za 1000 na te okazje i będą stratni smieszne pieniądze. Popieram ostre kary ale niech będą logiczne. Np. 100 tys grzywny dla każdego i pozamiatane. Jak dla mnie to łapy im die kleją do cudzej wlanosci po prostu. Albo jest to jeszcze jeden kroczek w celu wykończenia prywatnej motoryzacji bo teraz zielony ład i wszystko na wyporzyczenie i elektryczne ma być.

1

@Barcasub Bruce Willis, Tom Cruise, Keanu Reevs, Kurt Russel

0

@Barca2022 być moze ale jakoś mam wrażenie ze z nimi poszło by nam najlepiej

3

Ja bym chiał Bayern. Teraz jest idealny moment aby się odgryźć. Tuchel troche nie ogarnia i to już nie jest tak mocna ekipa

0

Panowie mam pytanko. Na La bambie pewnie ktoś będzie wiedział. Chodzi o licytacje na Ebayu. Widnieje kwota (ktoś tyle dał) powiedzmy 20 Euro. To jeśli chce przebić i daje 25 i nic się nie dzieje tzn przebicie jest nieudane to znaczy że ten ktoś dał maksymalną ofertę większą od 25 Euro? Co za tym idzie jesli tak faktycznie jest to czy jego oferta nie powinna podskoczyć do 26 Euro po mojej nieudanej próbie podbicia do 25 ( miałem taki przypadek i kwota oponenta cały czas była 20 Euro i nie mogłem przebić). Dawałem 3 Próby na 23, 25 , 27. były nieudane i koleś kupił za 20. Czy nie powinien był kupić za 28 Skoro ktoś dawał 27 ?

5

@macio_944 pozamiatałeś chłopaka XD ... a w ogóle to Yamal jest stary XD

1

Dobra cubarsi nagroda nagrodą a teraz do domu robić pracę domową jutro rano do szkoły trza iść.

2

Prezio odpala cygaro kilkanaście balonów weszło;) jak w biznesach lipa to trza robić.

4

Fermin cubarsi yamal gavi pedri font balde. Ale się młodzieży doczekaliśmy.... toż to już prawie cala jedenastka

3

Oriol z asysta prawie.

3

Pięknie stadion żyje ¡!!!!!!

5

Roberto .... trza sypac głowę popiołem pany

3

Felix jeszcze się z ławy nie podniósł XD

0

To że Romeu jest mega cienki to nie znaczy że powinniśmy po nim jechać. Ktoś go wpuszcza na boisko w koncu

0

@krol211 to vo zwykle nie umie grac

0

Romeu ... to nie jego wina tylko xavego

0

Ta jedna decyzja Xavi roz.....al środek

0

Jprdl Romeu i Roberto po kontuzji. No lepiej nie mogl bybrac xavinieta

3

@Culer9002 W sumie lepiej mu to niedotykanie niż dotykanie wychodzi więc troche prawdy jest ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?