sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gavi do rotacji w pomocy z Padrim/Gundo natomiast mus to nowy PD. reszta w miare ok chociaż Canelo mimo słabej końcówki zjada Balde na ten moment pod wieloma względami więc tutaj to też troche na wysost. No i Nico ... ja wolałbym się jednak skupić na PD bo jest Rapha któy być może u Flicka skoczy na wyższy poziom. Od Bidy CHristensena przerobić bo chłop ewidentnie daje znaki że się odnajdzie na PD ogólnie to bardzo mi sie podobał na tej pozycji i nie widziałem u niego braków ale jestem laik więc pewnie jakieś były.
0
@Homeopata8989 tiaaa na pewno przez to poleciał XD. w Polsce dośc kłamliwie tłumaczy się hiszpańskie artykuły odkąd gra tam Polak Rodak
1
Polskie media to jednak stan umysłu .... juz wiadomo za co Xavi poleciał XD
https://www.msn.com/pl-pl/sport/other/media-ujawniaj%C4%85-co-o-lewandowskim-powiedzia%C5%82-xavi-za-to-wylecia%C5%82/ar-BB1neR53?ocid=msedgntp&cvid=c890798c642d4b9e9f8a45bf29b87c97&ei=18
0
@Arden sędziowie sędziujoo pod real. ;P
9
@MeAndSwan wk.... iał po meczach (pzregranych) na koferencjach ale tutaj go rozumiem. Nie zagrali z nim fajnie.
0
@Barcasub u nas są pato walki półmózgów z YT więc wiesz .... ;)
0
@BartqRKO ok. zwracam wam honor - nie czuje tego po prostu. ;) ... ale moze dzięki wam się zinteresuje głebiej :)
0
@zadafcb ok jeśli was uraziłem to przepraszam nie siedzę może tak głeboko w tym temacie by ogarniaćte niuanse. jeśli jestr coś w tym co jara (domyslam się że historie waśni tych wojowników + to ze nie wiecie jak to sie skończy ) to przepraszam ale to mimo wszystko dość cięzkie dla europejczyka ... tak myślę . To jest bardzo amerykańskie i płytkie moim zdaniem - nie chce nikogo urazić bo sam się jaram płytkimi rzeczami czesto wieć nie bijcie pls ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pawlak1992 spoko no fajnie to wygląda ale dalej z tyłu głowy jest ustawka ... to troche zabija klimat nie sądzisz ? Oglądasz film i nie wiesz jak sie skończy a tutaj w sumie chyba wiesz ??? czy sie myle bo może tu jest pies pogrzebany ?
0
@Pawlak1992 rocky był bardziej realistyczny niż te walki ... wiem to jest odpowiedź dość subiektywna ale jednak jestem pewien swojego odczucia
0
@zadafcb rozumiem ale noo ale nigdy nie widziałem realistycznej walki w tym cyrku. Zawsze widać że lepa jest kilka centymetrów obok ryja a upadki są przebarwione a realistyczne filmy wynikacjące z kunsztu aktora są bardzo często na ekranie
0
@zadafcb hmm. coś w tym jest ale to jest ogólnie udawane ciosy i wszystko. Nie rozumiem po prostu gdzie tu jest nawet miejsce na aktorstwo jeśli już przyjąć tą ścieżkę oceniania. Poza tym kunszt aktora jest oceniany i to jest miarodajne. Jaką miarą oceniasz takie pokazy ? W sumie zawsze mnie to interesowało co ludzi w tym jar więc czekam z niecierpliwoscią na odpowiedź ;)
0
@zadafcb to już chyba freek fighty youtuberów są bardziej ambitne. Serio jeśli walka jest ustawiona od samego początku to czym się jaracie ? serio pytam co was w tym jara skoro wygranego ustawia talewizja czy tam inne grubasy z hajsem w kieszeniach ?
12
Brawo laski !!!! Panowie brać przykład i za ciosem next sezon !!!
1
lizanie jajec ... ok jeden najlepszy drugi muszi zostać
1
@dawidlampa Xavi totalnie nie ogarniał w jakim stylu grał Robert i jak ogarniał te sukcesy. on nie wiedział co zn im z robić .... gorący kartofel to był dla niego
1
@[Oli] "że to rozpasany duch niegdysiejszej świetności" bardzo trafne stwierdzenie :)
2
@Elvisek no bez jaj przegrywał ważne mecze a jego wypowiedzi nie napawały do dumy jednak.
0
Lewy bardzo ładnie napisał ... czyżby żona ;P
0
@koksik2700 podobnie mam ...ale ciesye sie jednak e to koniec Xaviego w Barcelonie jako trenera. Laporta zjabał co mógł w tej szopce z Xavim ... szkoda bo liczyłem że jest bardziej ogarniety jako prezydent
0
Ogólnie moim zdaniem Xavi zginął z broni którą wojował jak to było w porzekadle .... dużo gadał głupot w końcu trafiło na nieodpowiednią osobę i poleciał. Ogólnie szkoda go bo na pewno kocha Barcelone ponad wszystko i piłkarzem był jednym z najlepszych - legenda. Trener jednak mierny do tego dochodzi słoma z butów i brak ogłady w wypowiedziach do mediów a to niestety mus na takim stanowisku. Laporta rozegrał to najgorzej jak mógł i stracił w moich oczach z 80 % szacunku jakim go darzyłem. Podchodził do tego jak pies do jerza i w sumie zakłamane akcje wyszły z jego strony. Oby ten Flick coś zmienił. Może to teraz niezbyt popularne bo wielu tu płacze na Xavinietą ale ja się bardzo ciesze że odszedł. Oprócz jego słabych tłumaczeń warto dodać chorągiewkowe "odchodze po sezonie" i nagle "no jednak nie" po przewaleniu w ujowym stylu wszystkiego co mogli (może jedynie LM wyszła skopo - ją można obciążyć Urusa ale bez jaj ten koleś jest mega kotem poimimo tego błędu)
1
@semafor w punkt kolego i to naprawde grubo w punkt.
0
@Bzyczekk przeproś go i do łużka... ;) Gunodo musiał a Araujo to oznajmił w sieci wiec to gruba akcja ... przeproś Araujo jak chcesz. ja się powstrzymam jednak inaczej myśle niż ty.
0
@zeko0 wystarczy za zjebanie LM reszte miał ok. ale niech do huja przyzna !!!!
1
Komentarz usunięty
0
@Marcelinho99 dokładnie sytuacje powinna byćo dwotna ale czego oczekiwać od takiego pokolenia nawet jak ma talent w nogach to w głowie siano
0
@Pinek5 jak widać nie przeszkadzało mu to robić roboty
0
@Pinek5 można się smiaćale to jest kówa straszne oni naprawde na tym budują mental i nie chodzi (na szczęscie) o ich mental tylko inne zespoły są obsrane z FC Barca w tym zestawieniu niesty też.
1
@Magicc89PL żaden gol nie jest jego wina za to przynajmniej jeden (chyba Viniego) to nam duoe uratował. Niemiec podobnie jak drugi niemiec nie schodzi poniżej poziomu. Powinnismy się o Klopa starac .....