0

@Magicc89PL Jeszcze Mats ale u nas to norma. Z resztą zgadzam sięw 100%.

4

@pep71 tu chodzi o piłkarza meczu a nie piłkarza FC Barcelony ... Vasquez na luzie go porobił.

1

kurde Vasquez powinien dostać .... ale spoko małolatowi za całokształ sie nalezy

0

@Domin7777 jak by nie miał rozdwojenia jażni ze musi bronić to by w ataku grał primo .... mma takie wrażenie. Jego akcje ze skrzydła są często lepsze niż te Yamala

0

@tristan87 Soto Grado. Ja wiedziłem już na począktu sprawdzania. Ta menda już nam punkty ukradła w tym sezonie. Według mnie gol 100 procentowy

0

Cancelo to można zostawić ale w ataku bo do obrony to chłop się nie nadaje ... ale no trzeba mu przyznać że w ataku jest koźwa kotem (jeszcze jak by mu to powiedzieć i pozwolić na wszystko). Tylko że to musi trener zobaczyć i sprowadzićobrońce. Bo to troche tak jakby z komara robić obrońce.

1

@sevs teraz to ten z Atari chyba już został tylko

1

@norbi77 no był dziś zajebisty fakt

1

@fart jak byśmy byli lepsi to byśmy wygrali. tyle w temacie. Nie wystarczy graćlepiej w piłke przez 60 minut i później dostać wylewu bo kóźwa dajemy rade rade z realem

1

@jacobFCB przy tym sędzinie to prędzej Gavi miał by czerwo w pierwszych 15 minutach

0

Komentarz usunięty

1

Teraz to ja mam zagwozdkę czy bardziej nam sezon zjebał Xavi czy nasze pompowane (przez nas dla jasności) "gwiazdy". Umówmy się zesrał się Araujo Pedri i Cancelo w najważniejszych momentach i to powinno wybrzmieć.

0

błędy indywidualne dziś Pedri i Cancelo ... dziękujęmy. Wcześniej Araujo. Dzieki za skończenie sezonu. Może jednak czas się pozbyć co po niektórych i spróbować z innymi.

1

Przynajmniej Xaviego pogonią.

0

@FCB_dimiC dal tyko naszemu

0

Jebany sato grado. W takich sytuacjach obaj gracze dostają żółtko. Co za huj jebany !!!!!

1

@Hawajczyk soto grado ...... ja sie nei dziwie

1

@Pedri16Future gdyby to ojebali białych w taki sposób z gola w elclassico to zaraz kasa by sie znalazła.

4

złote chłopaki. Najlepsze że nasze nie kupowane !!!!

0

@ngif o tym samym pomyślałem

0

Zastanawia mnie czemu Laliga na FCB wrzuca short cut najlepszych bramek jakie Real nam wsadzał ostatnio tuż przed El classico

https://www.facebook.com/watch?v=296079753585721

Ja pierdole z takiego kórwi dołka to my powinniśmy się wypisać tak jakby nie mogli zareklamować meczu za akcjami z obydwu drużyn ? (katalońce i tak mają ambicje niepodległościowe - może czas ponapierdalać troche PSG we Francji)

4

Troche robi się z tego epopeja. Gundo miał racje, tym bardziej że Urus coś palnął że nie czuje sie winnym porażki i takie są warunki meczu. Dla jasności uwielbiam Araujo ale noż kórwa zawalił i wypadało by to przyznać. Powinien pamiętać że swoją głupotą (mimo dobrych chęci) zjebał marzenia nie tylko kibicom ale i kolegom z drużyny. Oby sie ogarnął bo nie podoba mi się to jak się miga od odpowiedzialności. Może jednak Bayern wszedł za mocno ? ......

1

@Comentateiro "Nigdzie nie napisałem, że nie czytałem "Potopu". Człowieku, Ty nawet prostego wpisu po polsku nie rozumiesz."

Przecież ty nie zrozumiałeś tego co ja do ciebie napisałem i mi zarzucasz niezrozumienie XD

"Nie rób z siebie ofiary - sam napisałeś że oglądałeś potop nie że czytałeś - oglądałeś."

Czy ja ci w tym zdaniu zarzucam że nie przeczytałeś potopu ??? XD
OMG ciągle piszesz o tej swojej inteligencji a orasz się co chwila.

3

Xavi nie zostanie. Zdziwiłbym, się gdyby przy braku jakiegokolwiek trofeum zaczął odkręcać swoje słowa.

1

@Comentateiro "Cofnij się do początków rozmowy. To kolega @pluszek próbował ze mnie zrobić idiotę, który nie czyta książek. "

Nie rób z siebie ofiary - sam napisałeś że oglądałeś potop nie że czytałeś - oglądałeś.

Więc nikt z Ciebie idioty tu nie robi poza tobą samym .... kontynuuj pls :)


1

i ten fuckers ....

17

@Comentateiro Chciałeś się pochwalić ile to "wciągasz" książek. wyszło ze kolega cie przebił to teraz pitolisz że nie masz tyle czasu ... i próbujesz mu umniejszać jakimiś insynuacjami kim jest. Słabe to. A może jest właścicielem firmy którą tak poustawiał że już nie musi za dużo pracować ? Z twoja inteligencją musisz przynajmniej podejrzewać że jest taka możliwość.

4

Problem z Realem jest taki że nawet jak uj grają to przeciwnicy dostają pierdolca i nie trafiają w piłke w bramke ogólnie zapominają jak sie wygrywa. Ja nie wiem skąd to sie bierze.

0

@A4ron i musowo czerwien dla ogrodnika

6

@pluszek jeden nie czyta drugi nie pisze XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?