sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Magicc89PL Jeszcze Mats ale u nas to norma. Z resztą zgadzam sięw 100%.
4
@pep71 tu chodzi o piłkarza meczu a nie piłkarza FC Barcelony ... Vasquez na luzie go porobił.
1
kurde Vasquez powinien dostać .... ale spoko małolatowi za całokształ sie nalezy
0
@Domin7777 jak by nie miał rozdwojenia jażni ze musi bronić to by w ataku grał primo .... mma takie wrażenie. Jego akcje ze skrzydła są często lepsze niż te Yamala
0
@tristan87 Soto Grado. Ja wiedziłem już na począktu sprawdzania. Ta menda już nam punkty ukradła w tym sezonie. Według mnie gol 100 procentowy
0
Cancelo to można zostawić ale w ataku bo do obrony to chłop się nie nadaje ... ale no trzeba mu przyznać że w ataku jest koźwa kotem (jeszcze jak by mu to powiedzieć i pozwolić na wszystko). Tylko że to musi trener zobaczyć i sprowadzićobrońce. Bo to troche tak jakby z komara robić obrońce.
1
@sevs teraz to ten z Atari chyba już został tylko
1
@norbi77 no był dziś zajebisty fakt
1
@fart jak byśmy byli lepsi to byśmy wygrali. tyle w temacie. Nie wystarczy graćlepiej w piłke przez 60 minut i później dostać wylewu bo kóźwa dajemy rade rade z realem
1
@jacobFCB przy tym sędzinie to prędzej Gavi miał by czerwo w pierwszych 15 minutach
0
Komentarz usunięty
1
Teraz to ja mam zagwozdkę czy bardziej nam sezon zjebał Xavi czy nasze pompowane (przez nas dla jasności) "gwiazdy". Umówmy się zesrał się Araujo Pedri i Cancelo w najważniejszych momentach i to powinno wybrzmieć.
0
błędy indywidualne dziś Pedri i Cancelo ... dziękujęmy. Wcześniej Araujo. Dzieki za skończenie sezonu. Może jednak czas się pozbyć co po niektórych i spróbować z innymi.
1
Przynajmniej Xaviego pogonią.
0
@FCB_dimiC dal tyko naszemu
0
Jebany sato grado. W takich sytuacjach obaj gracze dostają żółtko. Co za huj jebany !!!!!
1
@Hawajczyk soto grado ...... ja sie nei dziwie
1
@Pedri16Future gdyby to ojebali białych w taki sposób z gola w elclassico to zaraz kasa by sie znalazła.
4
złote chłopaki. Najlepsze że nasze nie kupowane !!!!
0
@ngif o tym samym pomyślałem
0
Zastanawia mnie czemu Laliga na FCB wrzuca short cut najlepszych bramek jakie Real nam wsadzał ostatnio tuż przed El classico
https://www.facebook.com/watch?v=296079753585721
Ja pierdole z takiego kórwi dołka to my powinniśmy się wypisać tak jakby nie mogli zareklamować meczu za akcjami z obydwu drużyn ? (katalońce i tak mają ambicje niepodległościowe - może czas ponapierdalać troche PSG we Francji)
4
Troche robi się z tego epopeja. Gundo miał racje, tym bardziej że Urus coś palnął że nie czuje sie winnym porażki i takie są warunki meczu. Dla jasności uwielbiam Araujo ale noż kórwa zawalił i wypadało by to przyznać. Powinien pamiętać że swoją głupotą (mimo dobrych chęci) zjebał marzenia nie tylko kibicom ale i kolegom z drużyny. Oby sie ogarnął bo nie podoba mi się to jak się miga od odpowiedzialności. Może jednak Bayern wszedł za mocno ? ......
1
@Comentateiro "Nigdzie nie napisałem, że nie czytałem "Potopu". Człowieku, Ty nawet prostego wpisu po polsku nie rozumiesz."
Przecież ty nie zrozumiałeś tego co ja do ciebie napisałem i mi zarzucasz niezrozumienie XD
"Nie rób z siebie ofiary - sam napisałeś że oglądałeś potop nie że czytałeś - oglądałeś."
Czy ja ci w tym zdaniu zarzucam że nie przeczytałeś potopu ??? XD
OMG ciągle piszesz o tej swojej inteligencji a orasz się co chwila.
3
Xavi nie zostanie. Zdziwiłbym, się gdyby przy braku jakiegokolwiek trofeum zaczął odkręcać swoje słowa.
1
@Comentateiro "Cofnij się do początków rozmowy. To kolega @pluszek próbował ze mnie zrobić idiotę, który nie czyta książek. "
Nie rób z siebie ofiary - sam napisałeś że oglądałeś potop nie że czytałeś - oglądałeś.
Więc nikt z Ciebie idioty tu nie robi poza tobą samym .... kontynuuj pls :)
1
i ten fuckers ....
17
@Comentateiro Chciałeś się pochwalić ile to "wciągasz" książek. wyszło ze kolega cie przebił to teraz pitolisz że nie masz tyle czasu ... i próbujesz mu umniejszać jakimiś insynuacjami kim jest. Słabe to. A może jest właścicielem firmy którą tak poustawiał że już nie musi za dużo pracować ? Z twoja inteligencją musisz przynajmniej podejrzewać że jest taka możliwość.
4
Problem z Realem jest taki że nawet jak uj grają to przeciwnicy dostają pierdolca i nie trafiają w piłke w bramke ogólnie zapominają jak sie wygrywa. Ja nie wiem skąd to sie bierze.
0
@A4ron i musowo czerwien dla ogrodnika
6
@pluszek jeden nie czyta drugi nie pisze XD