sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cygan BRC euforia? troche przesadzasz.
1
@kigani to moje zdanie i tyle. Szanuje że masz inne.
0
@kigani moim zdaniem jednak to Angol przełamuje mecze w najważniejszych momentach a t ojest chyba dosyć mocne kryterium kto jest tzw. game changerem
4
oby Jude dostał złotą gałę bo jak dostanie męczennik to będzie masakra jakaś.
0
google maps skasowało już kraj o nazwie Palestyna. teraz na tym terenie widnieje już tylko Izrael. Nieźle sietam bawią w pikuty
1
@elrubio wolał wpierdalać babole z kinola.
3
szkoda że nie posadziliśmy na dupie zbufoniałą Holandię. Nalezało im się ... a nasi ... zagrali super mecz jestem z nich dumny. Pierwsza połowa była w zasadzie nasza w drugiej niuestety się broniliśmy ale kontry były bardzo groźne - brawo chłopaki !!!!!
4
@JarekS Oby im tylko nie przyszło do głowy zwalniania Probierza po Euro
1
@Aragorn33 Żona ostatnio była na evencie z pracy we Frankfurcie okazało się że to była jakaś czerwona strefa i obsługa hotelu prosiła ich wszystkich aby go nie opuszczalli i nie wychodzili na spracer. Jeden wyszedł na moment i po minucie (dosłownie) oblazło go kilku ciapatych nachalnie wciskając dragi i "delikatnie" sugerując ze musi kupić. Chcesz być więźniem w swoim kraju ? To pytanie retoryczne oczywiście, ale w sumie nie jestem pewien odpowiedzi więc .. no nie wiem może chcesz. Nagonka na ten proceder jest bardzo istotna dla nas.
0
@arasz1819 wystarczy mi że wy go krytykujecie ... z godnością XD
0
Komentarz usunięty
5
@Lionel_Messi10 Dostali w papę od Argentyny w finale to umniejszają.
0
@JarekS Może chodzi bardziej o to że klub z chęcią by go sprzedał ale dyrektor sportowy nie chce za bardzo zająć sie sprawą (chyba jest też jeszcze jego agentem więc może być troche nie w porządku) i w ten sposób wstrzymuje chociażby rozmowy z Raphą.
9
@KamQiX watpie by cokolwiek ci przedstawił. Konfa od zawsze była ostrożna z takimi stwierdzeniami ze chcą wyjść. Ale no kurde to podobno była OBIETNICA dla wyborcow XD. Myslenie zyczeniowe przeciwników. Niestety tylko dziala na nich samych. 100 konkretów Tuska jeszcze nie wyszło z dyni widać.
2
@DLFCB Ruża już swoje odstawiła - zapraszamy z powrotem po rozliczenie. Żukowska to jest jakiś chory żart że ona mogła siętam dostać. Mazurek miażdzył jej inteligencje śrenio co 3 minuty. Jej rozmowy z Bosakiem (w sumie z kimkolwiek z Konfy) to już w ogóle wyższa szkoła złomowania.
8
@Arden brawo dla młodzieży w końcu może odsuną beton od koryta
2
już lecą do ciebie te oferty od pereza. XD
0
@JarekS W sumie nie myślałem o nim w tym kontekście ale ewidentnie chłop jak będzie trenerem to pewnie będzie wymiatał.
1
@Barcanajlepszyteam "To serio jest Anka na tym zdjęciu z Alvaro? xd" cięzko poznać po tym co najbardziej żuca sie w oczy ;)
0
Xavi na konferencjach strasznie sie błaźnił ale nie można powiedzieć że nie dawał szans młodym. Akurat w tej kwestii wierze że Vitor był cienki na treningach i dlatego grzał ławe. Wszystko sie wyjaśni jak będzie Flick.
3
Mamu 1 sukces Deco na stanowisku XD
1
jak to dobrze że lewica byłs tylko mationetką w grze Tuska ....
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/anna-maria-%C5%BCukowska-o-zatrzymanych-%C5%BCo%C5%82nierzach-nie-ma-%C5%9Bwi%C4%99tych-kr%C3%B3w/ar-BB1nNDhM?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=99c9342eea9e43ce9f92b370ab78b704&ei=79
0
film tej pani nabiera głębeszego sensu
https://www.facebook.com/photo/?fbid=475465498322524&set=a.180703731132037&locale=pl_PL
w sensie ... głebięj w ciało w chodzi.
0
Rowiński i niezły mem
https://www.facebook.com/photo/?fbid=2187825228082174&set=gm.1241860390555925&idorvanity=447631186645520
troche przykro uwielbiałem go ale humor będzie z nim jak moc w Gwiezdnych Wojnach na wieki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@fart "ale jakie argumenty? jedni rzadzili 8 lat a drudzy 8 miesięcy. Skończa się rzady to pogadamy." PO też tyle rządzio i jakoś ludzie zapomnieli jaka to partia.
1
@FabianekMrozek "PiS do Covidu jakoś sobie radził, ale od tego czasu kraj prawie zniszczyli" byli mocno do tego popychani kolegami wyższego szczabla z Brukseli i robili to z ręka w ręka w głosowaniach z ... PO ;). Wszystko co miało niszczyć Polaka i jego biznesy wspólnie z Tuskolandią wznosili na podium i wykonywali ... ba media im pomagały. TO jest niesamowite jakie to są zjebane partie. PIS jeszcze troche chciał pomagać biedocie (sporo dali emerytom i chwałą im za to) ale Tusk to już będzie jechał po całości po wszystkich.
2
@_Specjalista Ale Cie napadli ... fanatycy UE :)
0
Napompowali dzieciaka ze mu trochę chyba odbiło po tym transwerze. I mysli ze jest drugim Neymarem i ma zbawić Barcę. Gdyby był mądrzejszy to spróbował by na wyporzyczeniu albo faktycznie go sprzedać ale teraz to że strata by było pewnie. On kompletnie się nie odnajdywał w tej drużynie. Xaviemu się nie dziwie. Niech Flick go epiej przeanalizuje bo go zmarnuja do końca.
1
Czytam komentarze ile on zarabia ijestem przerażony że ktoś mu tyle dał w tym wieku. Toz to gówniak był niesprawdzony dobrze