0

@Lucyfffer brawo dla ciebie ;)

0

@Lucyfffer we francuskiego totka zgarneła 6 ;)

2

@fur_Deutschland ja mam passeratti z 2001 roku więc uj trzaskowski nie da mi sie poruszać po ludzku w centrum ;) Miasto pokazówka do trzepania w UE że jesteśmy eco nawiedzeni. wole wieś i obrzeża ludzie fajniejsi i nie spaczeni chorobą UE

0

Teraz tylko czekać aż Le Penn zacznie wcielać misje pokojowe i zorganizuje podruże do Ukrów i Ruskich. Ależ będzie lewacki kwik XD hahaha

1

@WiernyKibic111 on nawet do domu starców sie nie nadeje. Ma nierówno pod ufitem.

0

@VegetaPolska no tak ale grupa robiłą jednak robotę nie sądzisz ? Nie ma co aż tak jechać po naszych

2

@koksik2700 Orban bardzo dobrze zrobił ale "elyty" się spłakały bo nie spytał o zdanie. Wojna to biznes. Chłop ma jaja i Węgry w sercu. Nie jest tez populistą jak w zasadzie 90 % polityków UE i US w dobie wyebania umysłowego lewactwa. Ja go szanuje w opór. Może coś się w końcu zmieni we francji Le Penn w USA zapewne Trump a i Sholz zaczyna jeździć dupą po lodzie. Może w końcu Europa znowu będzie Europą a nie śmietnikiem i zbieraniną "doktorów" z za morza.

1

Mozna się jarać teraz Williamsem bo jest młody świtenie sie zapowada i Yamal ma z nim flow ale Yamal to jest bestia ... nikt nie chce zapeszać ale noż kurde to jest jednak dziecko a ogarnia weteranów jak chce i to w meczach repry. trza dmuchać chuchać i napierdalać granatami jak ktoś robi podchody .... ;)

0

@ikar34 nie mam do nich żalu szczerze mówiąc (mamy zaszłości) ale do głupoty polityków i naiwności rodaków już mam

0

@FcPortoFan1999 Mi się wydaje że zwykli ludzie nigdy do końca tak nie myśleli. To politycy napędzają takie głupoty

0

@Luciano99 daje do myślenia ....

0

Przykry sondaż o tym ze Ukry mają szeroko w poważaniu to że Polacy na granicy chordami pomagali im w momencie największego zagrożenia + dostali u nas często więcej niż sami obywatele Polski jeśli chodzi o socjale:

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/sonda%C5%BC-ecfr-kogo-ukrai%C5%84cy-uwa%C5%BCaj%C4%85-za-niezawodnych-sojusznik%C3%B3w-nie-polak%C3%B3w/ar-BB1pnj6J?ocid=msedgntp&cvid=90709c7942af4c0f80049eba15af927d&ei=13

A to podobno my żyjemy zaszłościami. Należy pomagać ale z rozumem. Nie zdziwie się jak tylko ten narod stanie na nogi i wbije nam jakiś gospodarczy nóż w plecy.

0

@draxidox zagalopował się chłop w myślotok.

0

@Danny Gaucho Pamiętam Taffarela. Dobry był. Ale grał jak Brazylia była prawdziwą potęgą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

We Francji straszna i nietolerancyjna prawica wygrywa w wyborach. Tolerancyjna i wiecznie uśmiechnięta lewica postanawia niszczyć kraj sklepy samochody bogu ducha winnym ludziom. XD Szczerze jestem ciekaw jak teraz będzie wyglądała polityka wewnętrzna i zagraniczna Le Penn i czy faktycznie zaraz napadnie na nas razem z Putinem ;)

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/wstrz%C4%85saj%C4%85ce-nagrania-z-protest%C3%B3w-we-francji-chaos-na-ulicach-niszczone-s%C4%85-sklepy/ar-BB1pc31a?ocid=entnewsntp&pc=U531&cvid=72e1ec1216fe406caf372972637b91fd&ei=64

0

@Gibbon_FCB o kim mówisz ? Pedri ?

2

Jude przenosi pierwiastek Relu na drużyne narodową. Uważam że jeśli już ktoś z białych ma dostać złotą gałe to Angol jest o wiele bardziej decydujący od męczennika w najwżniejszych momentach. Zazdroszcze im go ... serio.

1

@Comentateiro ja pie...le jaki ty jesteś ograniczony. Nadajesz na PIS (słusznie!) jednocześnie jarasz się PO (tu juz nawet nie ma co komentować). POPIS - mówi CI to coś ? od dawana to trwa ty jeteś przystawką którą ci ludzie wykorzystują konsumują sterują tobą jak chcą. Nie różnisz się nic a nic od moherów z kościoła. Ściana normalnie ściana. To jest aż zatrważające że jesteś w stanie widzieć wszystkie wtopy w PIS'ie i ednocześnie jarać się czymś równie ochydnym.

0

@CPuyol Bartolo był rozrzutny XD

0

@AxelF tiaaa Francja, Niemcy. U nas ludzie też skumali że mieli obalić PIS (Ci uśmiechnięci) obalili i wyszło jedno wielkie g... w tej koalicji. Tusk ich wykorzystał chołownia marionetka kamysz to samo a lewica to już w ogóle komiks dla dzieci w sejmie a dla mediów żyła złota bo nei ma jak nabijać oglądalność jak ktoś sie błaźni. Wyborcy Po też dostali patelnią po r.... ju bo 100 konkretów zamieniło się w kabaret. stąd wynik w wyborach Euro. możesz sobie ironizować, to dobrze działa na skołątane nerwy ;)

0

@AxelF płacz dalej ..... Konfa robi swoje a lewica przebija dno dna i ciągle jest w stanie nurkoać głębiej. całą ta koalicja za chwile pierdyknie jak domek z kart bo ktoś sie nie zgodzi być popychadłem rudzielca. Wtedy niestety wraca PIS ale i ..... mocna Konfa ;) Czy chcesz cz y nie cchesz Europa zwraca się w prawo.

0

@AxelF tiaa to teraz na jakiej podstawie tak sądzisz ? Bo tylko na ich wpisy zwracasz uwage bo ci cisnienie podnoszą ? XD jak dokładnie ...60% XD Maszyna losująca zwróciła wynik ... kurtyna !!

0

@AxelF Wam nieźle w bani musi siedzieć że myślicie że tu sami konfederaci są XD

3

@Aragorn33 dzięki za zielone ... chłopaki lewaki ;)

0

@Lokusekpl spoko. dzięki za normalne opisanie gościa ;)

4

@Aragorn33 ale wy tu się we trójke fajnie bawicie i łechtacie po zielonych XD. Myślałem ze tylko macio i aragorn bedą sie masować ale jeszcze arasz wyskoczyl XD Tak czy siak macie niezły przekrój swoich przekonań ;)

0

@Aragorn33 już ci powiedziałem ... trzymam kciuki. Nie chce mi sie grzebać w netach i szukać cos na niego ale całe jego ugrupowanie w większości debat pierniczyło że to jest dla polski nieopłacalne. On wcale nie musi się odzywać aby było wiadomo w którym kierunku płynie.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?