8

@macio_944 Kowal nie bierze jeńców

5

kóźwa ciekawe co z Bernalem bo gościu już ładnie ogarniał. Jakaś długa kontuzja będzie tragiczna dla chłopaka i dla nas

0

dobrze ze pedri uciekł troche z tą nogą

0

Rayo aż tyle nakradło tych minut ???

0

Czemu my nie robimy filmów o takim uju po takim meczu ?

1

Sado grado trzyma widzę poziom.

1

Debiut marzenie !!!!

0

Fermin musi wejść. Olmo chyba tez powinien

0

@Guess kounde jeszcze jako tako ale pedri jest do zmiany

1

może takie działania spowodują że szklanki przestaną pękać XD

5

"Jest u szczytu swojej kariery." gdyby był to nie grałby w Rayo chyba że to jego sufit ;) w takim razie porównanie do Messiego "troszke" na wyrost

1

@Lokusekpl zaskarżyć to oni se mogą lalige, bo ona to dopuszcza i zatwierdza. Więc szerokości....

0

@Faro albo podrobione wyniki badań. Może wystarcza im dokumentacja

1

może sieodnieś do sedna polonisto

2

@KamQiX lewy pięknie zaczoł sezon i tez nie z byle popirdułkami Valencia naAlexalexdar

1

szczerze ...chłop u nas nie ogarniał a w Gironie miał sezon życia. Niech go bierą i płacą to jest z porzytkiem dla wszystkich

0

z pocałowaniem ręki .....

0

Laporta coraz bardziej zaczyna jawić tak ujowo jak Barto. barca nie przetrwa jak jakieś szejki jej nie kupią

1

@dzefrej234 wiemy natomiast że są opłacane artykuły przez nich. To już można było rozkminić zwykła obserwacją i logicznym myśleniem. I to wystarczy ....

0

czarna dupa tak głęboka że dna nie widać. Może by już tak oddać klub arabom i zacząć ropieprzać wszystkich jak kiedyś ??

0

@Pawel13sz Niech dadzą na tace w tej intecji XD .... a nie czekaj!

1

@Alo_Vi nie przypominam sobie by ktoś o niego walczył. Poza tym te informacje z gazet to chyba już jasno widać że są opłacane albo z palca wyssane dla poczytalności

0

@Alo_Vi nie ma takiej opcji że skauci pracujący dla tak wielkiego klubu mogli dać się nabrać. To jest przekret albo zatrudnili kogoś z Polskiej V ligi

2

tiaa jeszcze wyebać ostatniego sensownego DPM proces niszczenia zespołu postępuję widzę

0

@Alo_Vi po jakiego wala zatem wydali na niego 60 baniek ze zmiennymi ? Odpowiedzialny za taki "deal" powinien już szukać łopaty do kopania rowów. I te gazety opłacane przez zarząd piejace z zachwytu nad el tigre nowym el fenomeno. Żałosne i straszne zarazem. Jest jeszcze opcja że to była pralnia pieniedzy i chyba to jest najbardziej prawdopodobne. Oni nie mogą być aż tak niekompetentni

3

Takie działanie względem Gundo utwierdza że to samo zrobili z Messim.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

No jesteśmy dziadami no ....

2

@Aragorn33 ale wy macie boool doopy o tą konfe jessu XD

2

coś czuje że stary Yamala może negatywnie wpłynąć na kariere syna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?