sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@macio_944 Kowal nie bierze jeńców
5
kóźwa ciekawe co z Bernalem bo gościu już ładnie ogarniał. Jakaś długa kontuzja będzie tragiczna dla chłopaka i dla nas
0
dobrze ze pedri uciekł troche z tą nogą
0
Rayo aż tyle nakradło tych minut ???
0
Czemu my nie robimy filmów o takim uju po takim meczu ?
1
Sado grado trzyma widzę poziom.
1
Debiut marzenie !!!!
0
Fermin musi wejść. Olmo chyba tez powinien
0
@Guess kounde jeszcze jako tako ale pedri jest do zmiany
1
może takie działania spowodują że szklanki przestaną pękać XD
5
"Jest u szczytu swojej kariery." gdyby był to nie grałby w Rayo chyba że to jego sufit ;) w takim razie porównanie do Messiego "troszke" na wyrost
1
@Lokusekpl zaskarżyć to oni se mogą lalige, bo ona to dopuszcza i zatwierdza. Więc szerokości....
0
@Faro albo podrobione wyniki badań. Może wystarcza im dokumentacja
1
może sieodnieś do sedna polonisto
2
@KamQiX lewy pięknie zaczoł sezon i tez nie z byle popirdułkami Valencia naAlexalexdar
1
szczerze ...chłop u nas nie ogarniał a w Gironie miał sezon życia. Niech go bierą i płacą to jest z porzytkiem dla wszystkich
0
z pocałowaniem ręki .....
0
Laporta coraz bardziej zaczyna jawić tak ujowo jak Barto. barca nie przetrwa jak jakieś szejki jej nie kupią
1
@dzefrej234 wiemy natomiast że są opłacane artykuły przez nich. To już można było rozkminić zwykła obserwacją i logicznym myśleniem. I to wystarczy ....
0
czarna dupa tak głęboka że dna nie widać. Może by już tak oddać klub arabom i zacząć ropieprzać wszystkich jak kiedyś ??
0
@Pawel13sz Niech dadzą na tace w tej intecji XD .... a nie czekaj!
1
@Alo_Vi nie przypominam sobie by ktoś o niego walczył. Poza tym te informacje z gazet to chyba już jasno widać że są opłacane albo z palca wyssane dla poczytalności
0
@Alo_Vi nie ma takiej opcji że skauci pracujący dla tak wielkiego klubu mogli dać się nabrać. To jest przekret albo zatrudnili kogoś z Polskiej V ligi
2
tiaa jeszcze wyebać ostatniego sensownego DPM proces niszczenia zespołu postępuję widzę
0
@Alo_Vi po jakiego wala zatem wydali na niego 60 baniek ze zmiennymi ? Odpowiedzialny za taki "deal" powinien już szukać łopaty do kopania rowów. I te gazety opłacane przez zarząd piejace z zachwytu nad el tigre nowym el fenomeno. Żałosne i straszne zarazem. Jest jeszcze opcja że to była pralnia pieniedzy i chyba to jest najbardziej prawdopodobne. Oni nie mogą być aż tak niekompetentni
3
Takie działanie względem Gundo utwierdza że to samo zrobili z Messim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
No jesteśmy dziadami no ....
2
@Aragorn33 ale wy macie boool doopy o tą konfe jessu XD
2
coś czuje że stary Yamala może negatywnie wpłynąć na kariere syna.