sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
53
On serio rozkłada swoją odpowiedzislnosc na erica? Chyba mu sodowa grzeje od tej opaski
1
@tbas nie miał kim
0
@Coutinho007 Barca tak gra juz od dawna ale ten zaczął juz ostro ryzykować z tymi podaniami. Eryk też mogl juz odpuścić qwa juz lepiej bramę dostac w 10 minucie niż grać w 10 od 10 minuty
0
@peetwithbarca co do Erica masz rację ale to jedna nie on zawalił dziś.
0
Oby go za to go repry nie brali. Nóż kurde jak można było jak ????
1
@Gacek5 faktycznie Chłop był zajebudty dzisiaj
0
W Hiszpanii by drukowali;)
0
Kiedyś Barcelona była wielka :(
0
@Litman on w ogóle n8e gra XD
4
Atmosfera na tym stadionie jak na olimpiadzie XD.
0
Co ten niemiec odwala ?????
1
Jessu kochany ze tez my znowu mamy tak fantastycznego gracza jak Messi (i to młodego!!!!)
0
A ten znowu tak samo podaje
0
@Kuba_1 no widać widac
0
@adamek20151 mondeo nie jest lepsze od tych co gralismy
0
Walczą o miano następnej wielkiej kompromitacji.
0
@Ayato2k siano mual n8e pierwszh juz raz
0
@Bartula obaj korwa się popisali. Ale u Garcii to norma ilez to punktów juz przez niego straciliśmy
2
Ileż można w tej LM robić z siebie idiotow ?
1
@bartas97 @daniel32778 Hejka nawinęło mi się to po raz drugi więc wrzucam.
Być może to jest jakiś fejk, jesli tak to was za to przepraszam.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=420310007764526&set=gm.1229137011845765&idorvanity=1155953179164149
Pozdrawiam
3
@Sysia11 Endrick już się wypowiedział w jakimś wywiadzie że wymaże nazwisko Messiego z historii piłki nożnej tak że ten ... potencjał ma na pewno ale na najdurniejsze wypowiedzi ;)
8
W pomocy jaka bieda ....
0
Ale Lamine robi się prawdziwa bestią
0
@AlexDark00 troche cię tu gniotą fakty kolego ;)
0
aha ale moze przypierd///l sie do aktualnego premiera a nie do emeryta który teraz co najwyżej kota na spacer wyprowadza
7
Nie zapominajmy ze Barca ma 4 punkty przewago nad tymi piłkarzami wspieranymi fartem i sędziami a jutro po zwycięstwie nad gironą NORMALNYMI golami beż pomocy sedziow niesmak przejadzie ;)
0
@Derean to są cuda pod real
6
Co za obleśna drużyna jprdl. A ci w studiu się trzepią.
0
Komentatorzy to też białą pigulke przyjęli dzisiaj chyba
0
W 2 połowie real jak na razie na deskach.