53

On serio rozkłada swoją odpowiedzislnosc na erica? Chyba mu sodowa grzeje od tej opaski

1

@tbas nie miał kim

0

@Coutinho007 Barca tak gra juz od dawna ale ten zaczął juz ostro ryzykować z tymi podaniami. Eryk też mogl juz odpuścić qwa juz lepiej bramę dostac w 10 minucie niż grać w 10 od 10 minuty

0

@peetwithbarca co do Erica masz rację ale to jedna nie on zawalił dziś.

0

Oby go za to go repry nie brali. Nóż kurde jak można było jak ????

1

@Gacek5 faktycznie Chłop był zajebudty dzisiaj

0

W Hiszpanii by drukowali;)

0

Kiedyś Barcelona była wielka :(

0

@Litman on w ogóle n8e gra XD

4

Atmosfera na tym stadionie jak na olimpiadzie XD.

0

Co ten niemiec odwala ?????

1

Jessu kochany ze tez my znowu mamy tak fantastycznego gracza jak Messi (i to młodego!!!!)

0

A ten znowu tak samo podaje

0

@Kuba_1 no widać widac

0

@adamek20151 mondeo nie jest lepsze od tych co gralismy

0

Walczą o miano następnej wielkiej kompromitacji.

0

@Ayato2k siano mual n8e pierwszh juz raz

0

@Bartula obaj korwa się popisali. Ale u Garcii to norma ilez to punktów juz przez niego straciliśmy

2

Ileż można w tej LM robić z siebie idiotow ?

1

@bartas97 @daniel32778 Hejka nawinęło mi się to po raz drugi więc wrzucam.
Być może to jest jakiś fejk, jesli tak to was za to przepraszam.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=420310007764526&set=gm.1229137011845765&idorvanity=1155953179164149

Pozdrawiam

3

@Sysia11 Endrick już się wypowiedział w jakimś wywiadzie że wymaże nazwisko Messiego z historii piłki nożnej tak że ten ... potencjał ma na pewno ale na najdurniejsze wypowiedzi ;)

8

W pomocy jaka bieda ....

0

Ale Lamine robi się prawdziwa bestią

0

@AlexDark00 troche cię tu gniotą fakty kolego ;)

0

aha ale moze przypierd///l sie do aktualnego premiera a nie do emeryta który teraz co najwyżej kota na spacer wyprowadza

7

Nie zapominajmy ze Barca ma 4 punkty przewago nad tymi piłkarzami wspieranymi fartem i sędziami a jutro po zwycięstwie nad gironą NORMALNYMI golami beż pomocy sedziow niesmak przejadzie ;)

0

@Derean to są cuda pod real

6

Co za obleśna drużyna jprdl. A ci w studiu się trzepią.

0

Komentatorzy to też białą pigulke przyjęli dzisiaj chyba

0

W 2 połowie real jak na razie na deskach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?