sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@insp1re Brdzo celna uwaga. Też mam wrażenie że przesada z artykułu bije drzwiami i oknami.
0
jak dla mnie to on ma większe serducho niż nawet Puyol. JEST MEGA potrzebny w tym zespole.
0
@Szymemdymek casado też raczej niedojeżdza umiejętnaościami Gaviemu i Olmo ale oczywiście zaangażowania mu nie odbieram ;)
2
skromnie jak to Rivaldo ;P
0
@Lisek jeżli chodzi o środek to lepsze niż wyjściowy skład
11
Ciekawe ile czasu zajmie Inakiemu wyleczenie Flicka że swojej osoby
0
Szwedzi to powinni być przyzwyczajenie że emigranci gwałco .... ;)
4
jestem szczerze ciekaw czy Hansi postawi na Polaka. Nie zdziwiłbym się niestety gdyby dalej stawiał na Penę.
1
sk.... domniemanie niewinności a Ci już osądzili. Oby mieli na tyle godności by po procesie oczyszczającym wysłać pismo z przeprosinami. Dupa boli bo łomot ciągle dostają więc się obrazają.
1
droga @Redakcja wersja telefoniczna tej strony to jest dramat na ten moment. jeszcze pare miesiecy temu było w miare ok ale teraz na otawarcie strony gównej lub podstron można czekać nawet 15 minut. Pozdrawiam.
1
@FCB_dimiC oo to to :)
6
@Pedri16Future ... można pomagać po cichu (i też wielkimi kwotami) nie robiąc z tego wielkiego wydażenia i nie pchając sie przed kamery Panie Hajzer ... no ale tak to już sie nie opłaca prawda ??
4
Luka o czerwonej kartce w meczu z Polakami:
"Myślę, że Livaković był w kontakcie z Lewandowskim, ale był pierwszy, który dotknął piłkę. Nie lubię mówić o sędziach, ale uważam, że w tej sytuacji powinien obejrzeć to na VAR-ze. Dla mnie nie była to czerwona kartka. Było wiele sytuacji, w których sędzia powinien się lepiej zachować. Znam go z Hiszpanii, zdążyłem się przyzwyczaić" powiedział Modrić, cytowany przez TVP Sport.
To że nie lubią rozmawiać o sędziach to już wiemy z ich telewizji i słów Ancelottiego. Ale akórat o poziomie zółtego że zna znagościa z Hiszpanii to wpunkt ;P
0
@TheNekro94 Polska gurom XD
0
@NeroTFP1 Powinien mu tą nogę złapać i wtedy ruszyć. Jakby mu dupsko rozerwało to rozum by wrócił.
2
@Stinger_ "Ja się martwię o Polaków bo nie widzą nic poza PiS-em i PO" no i tu się zgadzamy w 100% Po prostu zwracam uwagę na bezczelne kłamstwo jednej z najważniejszych osób w Polsce (chyba tysięczne już)
0
@Stinger_ Ja nie martwię sie o pis przyjecielu ... ba nie jestem nawet wyborcą PIS martwię się o Polaków którzy poszli w Tuska i jego kłamstwa. Gościu jest ptremeirem tego kraju i odwala non stop jakąś kaszanę - kłamie w oczy ludziom którzy na niego głosowali ja nie wiem czy to ty ale to jest chore że miliony osób nie klei kropek. ... tak tak wiem pinokio też kłamał jakbyś sie znowu z pisem odpalił. Pisze jednak o teraźniejszości nie o przeszłości
0
@Comentateiro "A powiedz, jaki wpływ na życie Polaka ma to czy Tusk wprowadził czy nie 800+." to akurat żadne ale to nie on to wprowadził on to chciał uj....ać przy samej ziemi strasząc polaków przez kilka lat że za miesiąc zbankrutujemy jak grecja przez ten program. Jak sie okazało że działa to robi z siebie twórce programu. Zadaj se lepie pytanie Jaki wpływ osoba tak kłamliwa i pozbawiona moralności (względem polaków) może mieć wpływ na Polske.
0
@Stinger_ dokładnie jakie ? Bo to jest kóźwa kłamstwo na szeroką skalę miliony polaków z tego korzystają.
0
@Stinger_ 500+ , 800+ to jest program PISU przez lata atkowany przez Tuska i jego partie no litości.
1
Tusk chwali się że wprowadził 800+
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/burza-po-s%C5%82owach-ws-800-plus-k%C5%82amstwa-tuska-si%C4%99gaj%C4%85-himalaj%C3%B3w/ar-AA1s9jr0?ocid=msedgdhp&pc=W011&cvid=c88385ecf4c24b7cbdf78309db79fe68&ei=15
Nie no ludzie którzy idą za nim i jego notorycznymi kłamstwami mają chyba syndrom sztokholmski. Jebaniutki ile to było piłowania że trzeba to uwalić (500+) a jak sięokazało że działa to przypisywnie se łatki propagatora na siłe.
0
Sikorski o Wołyniu
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/sikorski-ws-wo%C5%82ynia-i-ukrainy-domagamy-si%C4%99-tego-co-pozwolili-zrobi%C4%87-niemcom-z-agresorami/ar-AA1s34oi?ocid=msedgdhp&pc=W011&cvid=bc220574bf5e408c81124932ce0b5756&ei=40
Problem w tym że ukry robią z tego pole targów (co totalnie nam uwłacza) albo dalej mają tam zapędy banderowskie. Jedno i drugie powinno być powodem odcięcia ich od pomocy.
0
@zaky274 ....maryche XD i zapiją żubrówą
3
@okiemtypera_lucaxx95 Iniesta przebija Modrica i to grubo. Jeli chcesz kogoś z nim zestawiać od białych to musisz sięgać wyżej ... może ZZ ale na pewno nie Modric ;) WEdług wielu expertów piłki nożnej (wcale nie Barcelońskich) Iniesta z Xavim to był najlepszy duet pomocników w historii piłki nożnej. Nie wiem czy można tak napisać o Modricu i powiedzmy Kroosie.
0
Kurĺa mógł zostać jeszcze u nas ze 2 sezony. Patrząc na to co sie działo dalej by był najlepszy
0
@Ronin47 musisz wziąść pod uwage że piłkarz ZAWODOWY traktuje piłke jak prace. Jesli karą jest brak pracy .... sam sobie dopowiedz ;)
0
@Keltridge człowieku praca to praca. Mecz to praca. jeśli karą jest brak pracy ... no weź kóźwa pomyśl. jak ma wyebane to teraz bedzie sie spóźniał non stop bo kasa sie zgadza i nie będzie musiał grać. Wy myślicie że oni podchodzą do tego jak do jakiegoś amibjonalnego apogeum. Musisz wziąśc pod uwagę że może nawet to że nie za bardzolubią grać wpiłke, po prsotu są w tym dobrzy i to im przynosi przychody. Akurat Kounde to widać że jara się modą chyba bardziej niż piłką (a jest zajebistym piłkarzem i wolałbym go widzieć jednak na boisku).
0
On poszedł do atletico ? jakoś mi to umkneło
0
@MesQueUnClub_87 ok tyo niech to będzie 50 procent miesięcznego wynagrodzenia 1 lub 2 ferrari, ale pracować powinien. Bo to kara typu no nie pracuj za to co ci płacimy
0
@Keltridge "Ty jak masz stawkę godzinową w pracy i spóźniasz się do pracy o godzinę to pracodawca płaci Ci dniówkę" to lepiej go z tej pracy zwolnić ?? ;)