sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Według mnie karanie absencją w meczu najlepszego gracza (na daną pozycje) za spóźnienie się jest głupie. Liczą się wszakże wyniki. Kare powinien dostać ale może finansową.
0
@lukkobe zgadzam sieale Casado jeszcze popełnia szkolne błędy (brak doświadczenia zapewne). FLick to jakoś ułoży zapewne
7
Będzie Dani i FDY to my już mamy mocną ekipę i spokojnie możemy real jak i bayern porobić.
1
gdzie męczennik się pytam ?? ... w czarnej ... d ;P
8
Debil który zrobił nagonke w naszym klubie ze to jest następny el fenomeno i dajemy za niego miliony powinien spierdalać i nie oglądać się za siebie. ....
10
Jak Xawi przeczyta wypowiedź z tytułu to zaraz będzie płacz ze jest rozczarowany tym co powiedział Laporta :)
2
@lukkobe taki raczej bialy bym powiedział ;)
2
Wczorajszy mecz mimo wygranej oglądalem bez większych emocji, wręcz mnie nudził. Chodzilo chyba o to jak słaby był przeciwnik. Miło było sobie popatrzeć na Yamala robiącego Ronaldinho co jakiś czas i tylko tyle w sumie ... z emocji. Gole jak gole. uważam że z bardziej kreatwnym środkiem byśmy ich tam z 10 do 0 powieźli i to by był dopiero sprawiedliwy wynik. Mam wrażenie że Olmo to jednak jest mega plus w tej drużynie jeśli chodzi o ofensywę gole i zagrożenie. Oby wrócił jak najszybciej nie łapał kontuzji.
0
@Rastafarnianin Nie no zdrowy Gavi to +10 mentalu i siły ;)
0
@cules100pro w końcu trafi na takiego Damiana Suareza który mu za takie teksty nogi połamie i będzie mieć wyeb... na kartke i kare.
1
Fati kontuzja ??
0
remis zajebiaszczy wynik. szkoda wtopy z wczoraj
0
@JoeSatriani + Pena na bramce .... i mamy co mamy. Flick strasznie dał ciała nie spodziewałem się po nim czegośtakiego.
0
@Peciak Bzdura ... Flick praktycznie wpisał -3 punkty w tym meczy wystawiając skład ... no można lepiej było to ograć racze ....
2
no jak najbardziej her flick ... zj....es ten mecz doszczętnie.
0
@FCB_dimiC uważasz że trenerowi nie mamy nic do zarzucecnia po tym przedstawieniu ? To jednak talentem ty raczej błyszczysz ...
1
@parpe dszisiaj her FLick dał dooopy po całości niestety i trzeba by to nadmienić . Miesiąc miodowy już minął.
0
@FCB_dimiC ojj chyba nie .... a szkoda
2
W tym meczu spora wina jet po stroniec wychwalanego trenera niestety. pojevhał po bandzie z tym odpoczynkiem dla pierwszego skłądu
3
@ProMILs jaki nie sprawiedliwy ??? Kóźwa gość sciągnął wszystkich którzy robili różnice ?? ja rozumiem że trzeba odpoczywać ale PO KOLEI !!! jeszcze ten Pena na bramce. Szybko musi wejść Wojtek bo stracimy tego lidera lada moment. Rapha i Yamal ... przynajmniej jeden musi grać nie można ich ściągać obu a jego
(FLicka) koci miętka do Ferrana już mnie wkórwia.
2
Yamal powinien grćpierwsze 45 minut Rapha drugie. i jakoś by to lepiej wyglądało ... i tqk obaj weszli
1
@jondeca no ok ale nie powinien kórwa robić tak że w pewnym meczy siada na ławie 70% graczy pierwszego skłądu. Osasuna to nie byle wypierdek.
1
@don'T.R.I.P.e nie powinien przede wszystkim posdzić i Raphy i Yamala jednocześnie. To zabiło jakiekolwiek możliwości gola.
5
kórwa nakładł tam gości z nieogranych i sie dziwicie że dostali taki łomot ? Noż kurde tu nie było kim grać . Tylko Kounde i Pedri trzymali poziom a później już było za późno. Z gówniarzami trzeba po mału a nie opierać na nich skład
11
Flick testuje jak bardzo hujowy skład może wystawić beż konsekwencji. Chyba już ma swoją granice ;)
5
Pena XD. Ja pierdole
5
Pena juz zaczyna grać pod wojtka
1
@Chaoss sprawa kasy wazniejsza niż sam akt komuni. Ciekawe ile że znawców tematu jest praktykującymi chrzescijanami którzy nie atakują kościoła przy każdej okazji ;). W większości ludzie mają to w 4 literach impreza jest po to by się pokazać j zebrać hajsiwo od gości (którzy też muszą się oczywiście pokazac) Dlatego dla mnie 1000 zeta to i tak sporo.
1
@Antimadridista_WR jesteś chrzestny dajesz tysiaka ... jak nie to to 200-300 zł. Tak to widze
5
Sranie w banie nawet jak zaryzykują Peną to szybko to się zmieni. Ten koleś nie nadaje się na 1 bramkarza. 1, 2 macze Peni i Flick ogarnie co się odp ....la na bramce. Ten dziennikarz to chyba ma myślenie życzeniowe z madrytu. Penia już niechlubnee rekordy u nas bił. On po tamtej seri już powinien został być wymieniony. Albo gramy o wszystkie puchary albo o rozwój Peny ;P. Wpadka Peny (szybka i nieunikniona = strata punktów. Mam nadzieje ze na salonach az tak ich nie odkleiło).Cwiąkała w ostatnim wrzucie dość dobrze opisał dlaczego to nie Pena powinien bronić.