1

@Arczi87 ja się z nikogo nie śmieję. Dla mnie to jest cholernie przykre

3

Patrząc na tą tabele to Sevilla chyba powinna chyba ogłosić bankructwo. Ciekawe czy stać ich jeszcze na Ramosa

1

Ciekawe czy kontuzja wpłynie troche na jego bezkompromisowe podejście do starć boiskowych

15

@Eto'opiryna albo drużyna przegrywa więc kibole nawalają rasistowskie przyśpiewki specjalnie co by sędzia przerwał mecz. Wiadomo kontynuacja za jakiś czas wiąże się z nową formą dnia. Bzdurny przepis, ale czego się spodziewać po organizacjach dzisiejszych czasów.

0

No nie wieże XD

0

Komentarz usunięty

7

ja pierdziele przecież jak on by grał to było by dla nas wzmocnienie

1

@Roobo w drugą stronę to tzw. dorobek kulturowy.

0

@JarekS chłopak tobi z siebie tygryska na każdym zdjęciu. Może ma mentalność dziecka i tym problem

0

@4Fabregas4 Lewy robi liczby. A Roque nie dostal prawdziwej szansy. Nie ma co umniejszać Robertowi ale fakt jest taki że Brajzola olali. Inna sprawa nie wiemy jak wyglądał na treningach.

5

Chłop co za wejście zanotował to nie mam pytan

1

@Gibbon_FCB nigdy nie był za dobry. W barcelonie nawet nieźle mu szło jak na niego ...

4

w sumie Koeman faktycznie za dużop gada ale tutaj bardzo dobrze że się odezwał i nazwał sprawy po imieniu.

17

No prosze nawet Carva go strofuje. Ten pajac im dłużej będzie u białych tym lepiej dla nas bo rozpi.....la temat od śrdoka. W sumie cieszy że tak zdolny gracz jest tak skrajnie głupi że jest problemem dla prześcieradeł

0

Yamal może jeszcze nie teraz ale jestem pewien że znow napsuje biały kolegom krwi w tym plebiscycie ;)

8

Ja prdl szansa życia na przeskok w karierze na najwyższą półkę a starzy i brajdal doradzali sie wstrzymac :) no tiaaaa ok

3

Mógł zaryzykować ... Gruby stanął by na głowie by go zarejestrować. grałby o najwyższe cele bo to jest Barcelona i miałby pierwszy skład. ... pozostało mu serce należace do Basków. Szanuje ale uważam że popełnił fatalny błąd nie przechodząc do nas. Zobaczymy jak jego sytuacja będzie wyglądać za rok.

3

7 bramek + 3 słupki. To mógł być niesamowity pogrom .... (w sumie i tak jest :))

0

@juarez już poprawiłem sorki chłopaki

1

Troche szkoda że Nico nie zaryzykował i nie przyszedł do Barcy ... z Baskami dostaje oklep przez większość czasu i to raczej nie będzie dobre dla jego kariery. U nas zrobił by krok do przodu i grałby w pierwszym składzie. Barca by go zarejestrowała ale się bał .. rozumiem. Moim zdaniem jednak to był błąd.

1

Tak już poza zajawką że ta 7-demka wpadła. Olmo bardzo fajnie ogarnia strefe pola karnego. Umie się znaleźć i gra kombinacyjna mu nie wadzi. To troszke inny typ gracza niż Gundo ale równie wartościowy. Bardzo ważne jest że chłopak strzela, robi konkretne zagrożenie w polu przeciwnika.2 jego mecze i oba kozackie pod tym wględem. Niby mamy Pedriego operującego w podobnym obszarze ale Olmo to jednak robi więcej dymu (jak na razie) z przodu

0

gościu jest mega słabo ale po łysym z poprzedniego sezonu to w sumie progres.

2

Przyjemnie się ogląda ten cały real z mega gwiazdami tak jakos na luuuzie :)

1

Wystawiona reka sie nie liczy ?

0

@NicoTuNicoTam ll pewnie sado przydzieli ....

0

sado grado welcome ....

6

@blakkudium to jest pokłosie Sato grado i dopuszczaniu do takiej gry. ebny uj

3

Bernal ... za wczesnie na takie doświadczenie za wczesnie :(

3

@Limaker noo ja to już bym wolał remis kosztem zdrowego Bernala chyba

15

Jak Olmo przyebal w poprzeczke z tylu metrów to miałem troche w oczach debiut Ronaldinhio (oczywiście zachowując wszelkie proporcje umiejętności) ... ah szkoda ze mu to nie weszło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?