1

@Damian_Balde musi kucnąć na chwilkę ;)

2

@KluivertFCB wyborcza mu napisała więc gościu już nie mysli ;) uznaje to za prawde objawioną przez michnika XD

1

@Faro a to swoją drogą ;)

2

teraz skupianie się Barcy na hiszpanach nabiera nowego smaku ;) Perez tą drogą nie szedł i być może to był błąd.

15

Co za piękny okres dal hiszpańskiej piłki. A najlepsze w tym wszystkim jest to że tą sagę piszę w dużej mierze piłkarze Barcelony. VAMOS BARCA!!!!!!!

0

@ACMaldini3 daj spokój on jest na ten moment najlepszy w środku. Robi robote Messiego oczywiście zachowując oczywistą perspektywę umiejętności.

0

kupili Olmo i sprzedadzą najlepszego gracza środka pola - no spoko.

3

Ja to bym raczej tam dodał klauzule co by grał z nami - zawsze to jakieś osłabienie dla Girony.

0

@Nazio_87 coś im się ewidentnie niepokleiło XD

0

@BorzyKrzys już mu odpisywali linki były .... beton i jeszcze zarzuca innym problemy z czytaniem XD

0

@Michael24 strona polityczna zobowiązuje.

3

Obserwowali go kilkadznaście miesięcy. Niby mega talent jak przychodził - przyszłość brazyli drugi Nazario a przyszedł i sie okazuje że nie ma w ogóle techniki. jprdl co to są do jasnej cholery za skauci się pytam ? Kto odpowiada za wyebanie w błoto 40 baniek przy naszym stanie kasy ?????

9

@GeneralXavi polajkowali Ci co z wywieszonym jęzorem bezmyślnie już widzieli Stanowskiego skończonego w mediach. Okazało się że porobił ich wszystkich i jeszcze tych zwykłych userów (z La Bamby między innymi) z klasą przeprosił XD he he he.

9

"ukryty i cichy plan" XD

0

@ProMILs prędzej w Brukseli ... uśmiechamy się XD

5

@VeB 1899 się zderzą i będzie remis.

0

Ciekawy jestm czy tylko u nas w Polsce na LR tak cisną po tym transferze.

0

animacja z ostatniego meczu Barcy z Realem :)

https://www.facebook.com/reel/866587302007393

0

@tristan87 ... pewnie dziennikarka XD

8

@Bogan dobry jest ha ha ha ha. Nie no zgruzował Stonoge i swoich antyfanów do samej ziemi. to jest aż piękne :)

24

@Szklaner kręcić bekę to można z kogoś kto dał się wkręcić a nie kto wkręcił Ciebie ;P

1

@draxidox wszyscy co wybrali powinni zapamiętać że radny co by błędów nie robić na przyszłość.

3

@barcelonaLM

Jakby co to Stanowski już się odniósł ;P


0

@Comentateiro "Nie, ponieważ muzyka, której słucham jest dobra lub bardzo dobra" a kto ją ocenia ty ?? XD ego jak zwykle wyjebane w kosmos

"Czy ja komuś coś narzucam? A opinię mogę sobie mieć jaką chcę." opinie możesz mieć ale nie pitol o sobie jako znawca pls bo sam fakt że nie znasz aktualnych trendów cie pogrąża.




0

@Who_you_mam Rodriego nie uwzględnia ? ;)

1

"Młody skrzydłowy jest rozdarty, bo wie, że w Barcelonie grają jego przyjaciele, tj. Lamine Yamal, czy Alejandro Balde" tiaaa bo w Atleticu to sami wrogowie + brat no dramat.

2

@RosjaninBut lipsk to by miał ból 4 liter jakbyśmy sie teraz wycofali

0

@Jorginho w ratach i ze zmiennycmi - pewne są 55 banki. dlatego odmawiają bo chcą 60 od reki (chyba)

2

@JarekS niestety masz racje. Ten Olmo to następny transfer dla opinii publicznej chyba. Szkoda nasych chłopaków z środka pola. mamy tak mocną młodzież że moglibyśmy ich wprowadzać czy/i sprzedawać z mega zyskiem jak Ajax swego czasu ale tam jest jakiś beton w tym zarządzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?