sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Damian_Balde musi kucnąć na chwilkę ;)
2
@KluivertFCB wyborcza mu napisała więc gościu już nie mysli ;) uznaje to za prawde objawioną przez michnika XD
1
@Faro a to swoją drogą ;)
2
teraz skupianie się Barcy na hiszpanach nabiera nowego smaku ;) Perez tą drogą nie szedł i być może to był błąd.
15
Co za piękny okres dal hiszpańskiej piłki. A najlepsze w tym wszystkim jest to że tą sagę piszę w dużej mierze piłkarze Barcelony. VAMOS BARCA!!!!!!!
0
@ACMaldini3 daj spokój on jest na ten moment najlepszy w środku. Robi robote Messiego oczywiście zachowując oczywistą perspektywę umiejętności.
0
kupili Olmo i sprzedadzą najlepszego gracza środka pola - no spoko.
3
Ja to bym raczej tam dodał klauzule co by grał z nami - zawsze to jakieś osłabienie dla Girony.
0
@Nazio_87 coś im się ewidentnie niepokleiło XD
1
Co za ciekawa mapka w dzisiejszych mediach . Jaki to region został nie uznany za Polski i chamsko wycięty ?
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/co%C5%9B-strasznego-dzieje-si%C4%99-z-pogod%C4%85-ludzie-za%C5%82amani-tymi-ostrze%C5%BCeniami/ar-AA1orlAY?ocid=entnewsntp&pc=U531&cvid=d4c99c73d6954380831de0138d563d51&ei=22
0
@BorzyKrzys już mu odpisywali linki były .... beton i jeszcze zarzuca innym problemy z czytaniem XD
0
@Michael24 strona polityczna zobowiązuje.
3
Obserwowali go kilkadznaście miesięcy. Niby mega talent jak przychodził - przyszłość brazyli drugi Nazario a przyszedł i sie okazuje że nie ma w ogóle techniki. jprdl co to są do jasnej cholery za skauci się pytam ? Kto odpowiada za wyebanie w błoto 40 baniek przy naszym stanie kasy ?????
9
@GeneralXavi polajkowali Ci co z wywieszonym jęzorem bezmyślnie już widzieli Stanowskiego skończonego w mediach. Okazało się że porobił ich wszystkich i jeszcze tych zwykłych userów (z La Bamby między innymi) z klasą przeprosił XD he he he.
9
"ukryty i cichy plan" XD
0
@ProMILs prędzej w Brukseli ... uśmiechamy się XD
5
@VeB 1899 się zderzą i będzie remis.
0
Ciekawy jestm czy tylko u nas w Polsce na LR tak cisną po tym transferze.
0
animacja z ostatniego meczu Barcy z Realem :)
https://www.facebook.com/reel/866587302007393
0
@tristan87 ... pewnie dziennikarka XD
8
@Bogan dobry jest ha ha ha ha. Nie no zgruzował Stonoge i swoich antyfanów do samej ziemi. to jest aż piękne :)
24
@Szklaner kręcić bekę to można z kogoś kto dał się wkręcić a nie kto wkręcił Ciebie ;P
1
@draxidox wszyscy co wybrali powinni zapamiętać że radny co by błędów nie robić na przyszłość.
3
@barcelonaLM
Jakby co to Stanowski już się odniósł ;P
0
@Comentateiro "Nie, ponieważ muzyka, której słucham jest dobra lub bardzo dobra" a kto ją ocenia ty ?? XD ego jak zwykle wyjebane w kosmos
"Czy ja komuś coś narzucam? A opinię mogę sobie mieć jaką chcę." opinie możesz mieć ale nie pitol o sobie jako znawca pls bo sam fakt że nie znasz aktualnych trendów cie pogrąża.
0
@Who_you_mam Rodriego nie uwzględnia ? ;)
1
"Młody skrzydłowy jest rozdarty, bo wie, że w Barcelonie grają jego przyjaciele, tj. Lamine Yamal, czy Alejandro Balde" tiaaa bo w Atleticu to sami wrogowie + brat no dramat.
2
@RosjaninBut lipsk to by miał ból 4 liter jakbyśmy sie teraz wycofali
0
@Jorginho w ratach i ze zmiennycmi - pewne są 55 banki. dlatego odmawiają bo chcą 60 od reki (chyba)
2
@JarekS niestety masz racje. Ten Olmo to następny transfer dla opinii publicznej chyba. Szkoda nasych chłopaków z środka pola. mamy tak mocną młodzież że moglibyśmy ich wprowadzać czy/i sprzedawać z mega zyskiem jak Ajax swego czasu ale tam jest jakiś beton w tym zarządzie.