sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 "Cała La Bamba - przekonani byli, że Tusk uwali cały projekt" nie tylko cała labamba ale większość polskiego społęczeństwa. Jakbyś użył troszkę komórek w mozgowiu to byś kumał że "cała labamba" to jest procentowy wycinek polskiego społeczeńśtwa - dobra grupa do statystyk. Jeśli by ludzie w Polsce milczeli to by to po prostu na miękko uwalił dla Scholza.
6
@TheNekro94 wiadro pomyj zrobiło robote widać. Tak należy. Jak PISiory próbowały jakieś chore akcje z paszportami covidowymi i podpierdalaniem za brak szczepien wprowadzać to też pomyje robiły robote i z tego rezygnowali. To tylko oznacza że mega mocne niezadowolenie społeczne ma sens i sie tego obawiają. Dobry to znak i wszyscy co płaczą ze pomyje lecą na tych imbecylów nie widzą faktów chyba.
0
@Dawid95 i jeszcze jak coś miaukną to mają w gratisie że dupy ruszać nie muszą bo nasze dyrektory lecą sie prosić XD
0
@on1977 wiesz skąd te artykuły ? z dooooopy ;)
0
@Lokusekpl a no chyba że .... spusty nad nim wrzucane w artykułach redakcji mnie w takim razie zmyliły. Myślałem że jet niezły.
0
TO już lepiej mieć zapas na wypadek jakby Araujo sptrzelił focha. Wtedy wppadnie dobra kasa (no chyba że deco pojedzie sie prosić XD) i mamy 2 młodych do składu Faye, Cubarsiego no i zawsze jest jeszcze Christiansen i Martinez z doświadczonych. Szkoda mi tego chłopaczka bo nie dostał ani jednej szansy w pierwszym skłądzie a podobno jest kozakiem
0
Doceo jak cygan jakiś pojechał wciskać im towar za grosze. Kupi pan kupi nie pożałuje, tano sprzedam, pół darmo oddam.
16
czemu to nasz dyrektor sportowy tam jedzie skoro to (podobno) oni dzwonią? Pojechał ich błagać czy jak ?
0
@Midast to że nie widziałem tego osobiście oznacza że piszę farmazony ? Zastanów się czasami zanim odpowiesz pod wpływem emocji. Neymar to żaden mój idol ale to jak grak za dzieciaka to była czysta pilkarska nagia.
2
@PJ777 a ty widziałeś co robił Neymar w jego wieku w lidze Brazylijskiej ? To było dopiero coś z innego wymiaru. Oby był mądrzejszy od Brazylijczyka
0
Hej mam pytanko. Zamierzam kupić samochód używany. Wpadł mi jeden w oko w komisie ale wszędzie piszą żeby być ostrożnym więc sprawdziłem historie po numerze vin - i jest ok. Ale podobno trzeba uważać czy na samochodzie nie ciąży jakieś zobowiązanie - typu dług bo to przechodzi na nowego właściciela. Koleś z komisu sprowadził fure z Belgi i sprzedaje w Polsce czy to w ogóle jest możliwe że samochód sciągniety z Belgi i sprzedany mi przez firmę (komis) będzie miał tego typu bagaż ? Poza tym jak sprawdzić wtedy zadłużenie ? Bo jeśli jest to zapewne poza krajem.
1
@mkl87 przynajmniej nie wyróżniał sir też babolami przez które przegrywaliśmy mecze tak jak mial to w zwyczaju właśnie Eric
0
@JarekS myślisz że Laporta aż tak chciał się zapisać "złotymi literami" że nie próbował negocjacji z Leo (najlepszym piłkarzem w historii tej druużyny) i jego starym ? no OK. Nie wiem ... może maz racje a może nie. ujj wie. ;) Moim zdaniem masza zadre do laporty - rozumiem bo gość nie jest idealny ale po Bartomeu toi i tak jest niebo. to "Messi powiedział że Laporta nawet mu nie zaproponował obniżenia pensji aby mógł zostać tylko stwierdził że nie stać ich na niego" to jest polityka i doskonale o tym wiesz. ujj wie co tam było prawdą.
1
@JarekS widziałem ... mam swoje lata. To było tyllko żarcie a teraz t o wchodzi z butami w życie prywatne
7
I właśnie to jest to co odpycha ludzi od homoseksualistów dzisiejszego świata (czytaj ideologia LGBT - bo to jest właśnie artykuł pod ideologię). Musi być k...źwa głośno i wyraziście że laska wzieła ślub z laską. Ja im życze miłości i szczęścia ... niech sie kochają ale na boga uja mne to obchodzi. Edek z Katowic hajtną się z Mariolą z Siedlec .. gdzie artykuły się pytam ??? no gdzie ???
https://www.msn.com/pl-pl/rozrywka/gwiazdy/dziennikarka-tvn-wzi%C4%99%C5%82a-%C5%9Blub-z-partnerk%C4%85-niech-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-kwitnie/ar-BB1oHBqd?ocid=msedgntp&cvid=20a57cf172904ea0b7d574db6ab2b1f8&ei=18
Normalność została zakopana i to nie przez prawicowe nastawienie do śwata tylko przez krzykliwość lewicy.
1
@mika_barca to 2 różne sytuacje. Messi nie został sprzedany dla pieniędzy w sensie zarobku ... nie było nas na niego stać (i tu można dewagować czy Messi (a w zasadzie jego "otoczenie" nie mógł opóścić z wymagań.), Stary Messiego chyba do końca myślał że Barca ma hajs a tak nie było. takie to prezywiązanie do barw .....
0
@JarekS jeśli t oco mówisz o mediach "na zlecenie" jest prawdą to masz rację ale dla mnie słabo to wygląda - przyznaje może sie tak nie znam. Jeśli chłop już ma wojne z prezydentem to nie widze tu jakoś miłego zakończenia i tyle. A i ta wojenka musi mieć swoje podstawy a zawyczaj winne są obie strony. Jak dla mnie wystarczyło "jestem szczęśliwy w Barcelonie" - 2 słowa zamyka japy wszystkim i nie widze zadnego rozgrywania w mediach - przynajmniej jest kasowane u podstaw w takie wypowiedzi. Nie przesadzaz aby ?
2
@JarekS Jakoś WIlliams wiedział jak zgasić dziennikarzyne i zachować szacunek u kibiców swojego klubu... . Barcelona zdaje sie postępuje tak bo chłopak się nie chce określić czyż nie ?
24
Gościu już zaczyna poważnie wk....wiać. Jakoś Williams potrafi odpowiedzieć że jest szczęśliwy w Athleticu i dziwią go te pytania. Sorki ale troche śmierdzi Moribą. Leci na hajs to spieniężyć bo samo całowanie harbu i skakanie nad nim nie wystarczy. Jedno słowo Barcelona to mój klub i nie myśle o zmianach by wystarczyłyło ale widać że już jest nakierowany co pitolić do kamer bo właśnie jest na wystawce Światowej (Copa). Moim zdaniem on okazuje więcej nieprzywiązania niż przywiązania do tego klubu od zainteresowania Bayernem. Muchy w nosie ... nie można zwrócić uwage że zawalił mecz, nie takich graczy tu potrzeba
0
to kto niby ma sie pokazać od razu mistrzu ? ;)
4
@Kapitan hawk Obajtek też ... Swoją drogą dobra fota. chlopcy z ferajny
1
@Macior79 widze skill "spotrzegawczość" topka XD. Oglądasz ty mecze ?
13
@Recha_0684 Jak zwykle maciuś wyprodukował wpis generujący kłótnie, nie omieszakł rzucić przy okazji mięsem i uciekła z dyskucji. A @Redakcja .... jakoś przymyka oczy. Chyba na tego typu wpisy macie paragraf w regulaminie droga redakcjo ?
0
Felix ma niesamowity talen ale cholera musi trfić na kogoś kto go będzie umiał poprowadzić. Kto wie może Flick. Mam wrażenie że chłop ma papiery na gre na najwyższym poziomie ale brakuje czegoś ewidentnie
1
Kurde nawet polubiłem Niemców dzieki naszemu Gundo XD.
5
@macio_944 twoja prawilna naukowa prawda o szczepionkach właśnie nabiera rumieńców:
https://www.money.pl/gospodarka/pfizer-pozwany-ws-szczepionek-adwokat-o-mozliwych-konsekwencjach-7039920019028736a.html
Szkoda że po dopiero po tylu latach no ale mam nadzieje dojadą ich tam do samej ziemi. Pewnie brałeś cały komplet więc uważaj tam na siebie ;)
0
@tristan87 zgasił ją peta
0
@Cygan BRC euforia? troche przesadzasz.
1
@kigani to moje zdanie i tyle. Szanuje że masz inne.
0
@kigani moim zdaniem jednak to Angol przełamuje mecze w najważniejszych momentach a t ojest chyba dosyć mocne kryterium kto jest tzw. game changerem