0

@ryzy21 Real Madryt też sie podnosi. Niestety my jesteśmy zjebami w tym aspekcie już od baaaaardo dawna. Jeszcze jak Messi był to juz to mieliśmy.

0

Kurde ale na dpm to Duńczyk powinien być raczej niż Sergi (z całym szacunkiem do kapitana)

3

@MesQueUnClub_87 było spytać czy som szkoła podstawowa cała ?

2

Czy oni się tak darli w studio jak city strzelało?

5

Ten znowu się odpalił

1

Jeeeeest !!!! Ahahaha

1

Ale Foden zamknął japska komentatorom. Przez moment byka wręcz nizreczna cisza XD

0

@MOLESTA jaki z ciebie slepiec ... głowa mała. Po robiło to już jak PIs raczkowało XD

3

@IrekPOL ludzie szybko ogarneli zą emega ujowy pis bije na głowe kłamce tuska. Donald za długo u nas nie pociągnie ... i dobrze. Oby tylko Pis tego znowu nie przejął

31

To poniekąd tłumaczy że teraz Vini robi co chce na boisku. Może obrażać sędziów, prowokować, przewracać przeciwników łapkami. Co mu zrobią ? jak spróbują to meczu Realu już nie powąchąją. Tam mają przecież sędziować tylko "właściwi" sędziowie.

0

@RosjaninBut Ciekawe czy oni tak zawsze mieli. ... bo z takim podejsciem do innych nacji to można sobie wrogów narobić (II wojna światowa). Oczywiście Hitler to czyste zło i z tym nie ma co dyskutować. Jestem przekonany że oni to zrobili celowo bo chcą ich zagłodzić. Teraz każda organizacji niosąca pomoc będzie się bała im wysłać żywność.

5

ambasador izraela nieźle mnie pod....wił w kanale zero u Mazurka tym że nie przeszło mu słowo przepraszam przez gębę za to odjebali. Co to za naród jest to ja nie mam pytań. Zadufani w sobie patrzący na wszystkich z góry. Jeszcze podobno Mazurek dostał zjeby od niego po programie że zadawał mu niewygodne pytania. poziom ruskiego ambasadora albo i jeszcze bardzie w szambie umoczony. Powinna pójść jakaś oficjalna nota o zmiane tego człowieka z braku szacunku do naszego kraju.

5

@IronSanHybrid Drugi policjant zgarnął oskara według mnie za tą role ;P

3

na 10 to kązdy powinien poczekać z 5 lat z urzędu.

1

@Linghunter88 tego dotyczy post ale nie kumają.

0

@Bobo25 przestan juz się pogrążać. Nie rozumiesz. Trudno. Ale powiem Ci czego oczekuje ... człowieku. Że UE teraz będzie prowadzić przynajmniej tak mocna kampanie medialna humanitarna i będą wspierać tych ludzi jak pierdola o CO2. Bo to się nie wydarzyło w czasie przeszłym jak piszesz. To trwa. A nasz rząd i UE boi się odezwac za to w modzie jest wypychanie Polski do wojny o najważniejszy kraj obecnie na świecie i pieprzenie o CO2

0

@Bobo25 dalej nie rozumiesz ... trudno. US też II wojna światowa dotyczyła bezposrednio.

4

@Bobo25 ty naprawdę nie rozumiesz co ? Chodzi o to co dla ludzi jest priorytetem. Podczas 2 wojny światowej jakoś mogli zajść się Hitlerem i obozami zagłady. Teraz ważniejsze jest abyś jeździł elektrykiem.

0

@zaky274 vini to przykład powinien brać z ameby wyjętej z kałurzy,

2

liczyłem troche na Athletic Bilbao no ale trudno sami sobie tego blanta ukręciliśmy w tym sezonie.

0

@PatrykBarca bardzo dobrze powiedzianie

0

@Emhyr to jest tzw. gamechanger mimo wszytko ;)

0

Komentarz usunięty

0

dobrze ze to wygraliśmy bo LP taki fart miało że az oczy bolały ... oczywiście biore pod uwage kiksy jakie nasi robili

0

Jakiego farta na to łas palmas dziś to niepojęte jest

4

Buffon w Interze Miami. Oni tam po malu robią druzyne "Europe all stars". Szkoda tylko że....dziadków ;)

9

Nie no po co się rozdrabniać. Przywrócić kare śmierci i na szafot z nim. btw laska jakby miała odrobine rozumu w głowie to by to powstrzymała ale widać że chyba już ją "organizacje" ogarneły.

1

W sumie piękny obrazek teraz

0

Dawać orly do Barcy !!!!!! XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?