4

Coś pięknego!!! To jest cholerna poprzeczka która zawiesili nasi chłopcy Perdi Gavi oczywiście Yamal. Oddali zdrowie za ten zespół i za to też wielki szacun. Oby Nico jak najszybciej u nas. I mamy zespół młodych gniewnych którzy jusz czują co mogą w świecie piłki.

0

@MesQueUnClub96 ... w wieku 17 lat z urodzinami siedemnastymi w finale. Kurtyna!!!!

0

Ciekawe czy przescieradla świętują sukces Carvhala ? ;P

0

@kanver_ yamal w tym temacie juz nic nie musi ;) no może MS

1

W sumie gość ma to coś jako trener. Ma fajnych grajków ale nie jeden by tego nie poskładał. Jutro całym serduchem za Hiszpanią

2

@Comentateiro jakoś nie widać Portugalii Hue hue ;P

16

Juz go lubię XD

0

@FcPortoFan1999 dadzą rade wpi ... l też trza umieć przyjąć ;P

1

@Safrani w tym że w Polsce konstytucja jest prawem nadrzędnym i w sumie wszystko co jest robione na około jest jej łamaniem. Więc nie ... nie wyszedł przed kamere i kłamie tylko mówi prawde.

2

@Safrani "no ale to wszystko zostało podpisane przez Andrzeja i Mateusza"
co to za różnica? oni są siebie warci a ludzie tutaj mają jedno oko zamknięte a drugie otwarte. Zwalanie odpowiedzialności - POPIS w pełnej krasie. Doprowadzili do sytuacji że konstytucją mozna se 4 litery podetrzec i zamiast pisać "a nie to tamci a nasi to juz mogą" powinniście byc po prostu wsciekli na jednych i drugich i piętnować takie sytuacje. a tutaj ryk bo prawicowy Bosak o tym wspomniał a chłop ma po prostu racje.

0

Zyd belingham uja gra ale modrycioki dmuchają balona XD. Oby ich Yamal do ziemi dojechał. tak btw to są hiszpańskie gazety ?? tytuł: "niech będzie anglia" ?? XD

1

@blakkudium sędzia ogólnie był pro dla angli. mi to zwisało emocjonalnie ale yło widać niestety.

1

@JarekS podobnie myśle ;)

0

@JarekS mogą sie spiąć na finał. Francuzi też z Hiszpanami o dziwo grali jakoś lepiej niż od początku turnieju

1

Miło byh było jak by 16 Yamal zrobił finał i wsadizł do kieszeni bitelsa

0

Serio to jest jakieś mega mistyczne. Jakim cudem akurat ten dzieciak. Przecież on pewnie nie miał wtedy żadnych zweiązków z Barceloną. Poszli do jakiegoś żłobka i .... o ten bedzie sie nadawał ? kurde niesamowite. A i szkoda ze nie ma na fotkach jego starego bo podobno niezły gangsta jest :) Ciekawe jak wyglądał wtedy ;)

0

@RKS1979 nic nie nie jest niemożliwe. Co więcej może być nawet tak że będzie bardziej niż Messi decydujący i tego życzę mu jeszcze bardziej!

1

@Arden jeśli to stary Yamala to chłopak powinien na poważnie sprawdzic testy ojcostwa ;)

0

@FCB_dimiC no miazga. niesamowity kozak.

6

Tak odchodząc na chwile od Yamala ... ten Rodri co za zaje.....sty jest. Kurde marzenie mieć takiego w linii pomocy.

0

@Kvothe07 a to fakt niezaprzeczalny - jeśli udało by mu się to wybicie strzału Olmo to byłoby niesamowite i pewnie latało by długo w powtórkach po Euro. Brakowało chyba dosłownie kilku centymetrów aby stopa była bardziej przed piłka.

1

@LukaszFan Może ja sie nie znam ale tam chyba tylko kilka rajdów skasowanych przez Kounde wpadło mi w oko. Tak to niewidoczny

0

Yamal wczoraj troche schował do swojego cienia Nico Williamsa. Kounde w sumie radził sobie z nim doskonale.

19

Oby był tak decydujący jak Messi. Tego mu życzę. Resztę juz ma chyba

0

@looki na to wyglądało

0

@bartas97 Warszawa jest piękna ale zarządzana przez debili.

0

@Lucyfffer brawo dla ciebie ;)

0

@Lucyfffer we francuskiego totka zgarneła 6 ;)

2

@fur_Deutschland ja mam passeratti z 2001 roku więc uj trzaskowski nie da mi sie poruszać po ludzku w centrum ;) Miasto pokazówka do trzepania w UE że jesteśmy eco nawiedzeni. wole wieś i obrzeża ludzie fajniejsi i nie spaczeni chorobą UE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?