sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bedzie na Olmo jak nic
0
@Tridente2015 czyli nikt nie chce Nico i Olmo ? to są resztki ? To dziennikarz madryckiej prasy nie zapominajcie
0
dziennikarz As'a .... tiaaaaa
2
ojprdl XD La Masia zawitała. Jak to było w filmie ... no i wylądował.
0
@BARCA1899Messi A tam te 60 baniek jest dalej aktualne jako klauzula ?
0
@Messibestplayerintheworld no nie wiem. Jak Laporta zwolnił Xaviego to z Deco nie będzie miał problemów
0
@tbas ho do ns na L4 XD
0
Można się śmiać z Deco ale jeśli on nie ogarnie Olmo i/lub Williamsa to moim zdaniem poleci. .... i baaardzo k..... dobrze XD
0
@Sentrosii a on ma jeszcza tą klauzule za 60 baniek ? bo jeśli tak to w sumie już w zasadzie tyle oferują tylko śceimniają ze zmiennymi i pewnie z ratami
0
@kakusus Nico odmówił zapewne
0
ja nie wiem jak już sie tak napalili to niech dadzą te 60 baniek i nara bo to żenujące zaczyna się robić. Tylko jak to będzie nastepna wtopa Deco to do odpowiedzialnsci pociągnąc i wywalić na zbity p... . Ja nawet nie jestem jkś strasznie przeciwny temu transferowi - chłopak potrafi graćw piłke ale te gadki szmatki i podchody o 1 2 banki a tamci nie bo nie. Zapłacić i zamknąć im japy i nie robić z siebie (w mediach) żebraków.
0
@stone80 Nie wyzywaj ludzi do których nie masz podjazdu
2
@JohnnySilverhand nie rozumiesz to posłuchaj tego. Boguś tutaj trafił w sedno:
https://www.bing.com/videos/riverview/relatedvideo?q=linda+o+powstaniu+waszrawszki&mid=318B1CBFD9664385A8D4318B1CBFD9664385A8D4&FORM=VIRE
0
@Yamal_Williams czy ja wiem ?
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/ja%C5%9Bniej-si%C4%99-nie-da-szpakowski-o-zawieszeniu-babiarza/ar-BB1qTfh0?ocid=msedgdhp&pc=W011&cvid=6d18b478ef304baca0275e7059ce938e&ei=84|
Po prostu nikt go o ten podpis nie prosił a nie chciał wychodzićprzed szereg. Z tego wywiadu wynika że go wspiera.
11
na zdjęciu z barca universal bicki ma dobre ;) Dobrze rokuje na największych płaczków białasów że gra brutalnie .
4
Mało co mnie tak obrzydza jak Rutkowski. Koścół jako instytucja powinien trzymać się z daleka ale oczywiście jest zgniły od środka - żadna nowość.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Arkon ty ale co to jest za porównalnie ? nie ma związku w ogóle. Gościu powiedział to samo co Lenon. Może skup się na tym że na ceremoni otwarcia totalnie obrazili katolików. Nie zdziwie sią jak co bardziej wierzący sportowcy jak to obejrzą to po prostu się wycofają z tego cyrku. Nie mówie tylko o Polakach. jest więcej Katolickich biorących udziła w olimpiadzie ak Włochy czy Hiszpania dla przykładu (oni są bardziej uczuleni na tym punkcie nie Polska tylko chyba większego bata lewicowego już nad sobą mają).
0
@Katalończyk 99 ok w takim razie zwracam honor ;)
0
@Comentateiro no tak z dupy odklejka i odpowiedź .. jak panie z brodami we francji na otwardiu parodiujące chrystusa (ujj wiec po co) XD
0
@Comentateiro sporo tego produkujesz. wrzuć ten post bardziej kontorwersyjny w swoim środowisku XD To nie ten królował w gorących ;) chyba szybko żeś sie zorientował co ? XD że następny poleciał bardziej "lajtowy" ha ha
0
@Katalończyk 99 chyba poplątaliście ... nie mieszaj mnie do tego ;)
1
@norbi77 ... w sumie fakt XD
0
@macio_944 @Comentateiro czas na rozprawe z @macio_944 chwilke temu byłeś w gorących ze babiarz to sługus pisu przegiał i w ogóle XD
0
Pani Żukowska broni Babiarza
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/%C5%BCukowska-niespodziewanie-zgodzi%C5%82a-si%C4%99-z-prawic%C4%85-posz%C5%82o-o-decyzj%C4%99-tvp-ws-babiarza/ar-BB1qJIT7?ocid=msedgntp&pc=W011&cvid=14800148f16349daa6f6fec7dc9a9d01&ei=20
No chłopcy z lewicy którzy tak propsowaliście że go wywalili. Może teraz czas własną guru uwalić do ziemi ? XD
0
@AlphaNumeric Jesli tak profanują chreześcijan to powinni pójść też w dugą stonę jakąś rzeź bydła na tej wieczerzy mogli urządzić dla hindusów mogli już wkórwić wszystkich jak leci w sumie. Jeszcze coś antyżydowskiego i gotowe. Sztuką jest zachwycić wszystkich - właśnie sztuką a nie wywołać kontrowersje obsrywając sporą cześć uczestników. Wiadomo LGBT wniebowzięte ale to dalej jest marginalny odsetek ludzi który dostał prezez ostatnie 20 lat poparcie od lewackich fanatuków u władzy. To powoli się zmieni już teraz ludzie odwracająsiew kierunku prawicy co widać po ostatnich wyborach do UE. Takimi "inscenizacjami" doporwadzą do wojny domowej w Europie. Uj wie może o to chodzi.
0
@Azi ty za to przeczytałes ze zrozumieniem ... tytuł heheheh
0
@Azi ajj już przestań ... bo ja naprawde się przejmuję twoimi słowami XD podobno nic cie nie rusza a co chwila próbujesz się dowartościować ....
0
@Benz dobrze ze podrzymałeś moje określenie na typa z prześcieradeł widać też tak uważasz XD
0
@Azi ciesze sie że się bawisz ja w sumie tez mam beke z rozmowy z tobą ;)