0

@AlwaysBlaugrana ty to wiesz ja to wiem ale czy w klubie wiedzą ?? ;)

2

Jeśli przyjdzie Wojtek i będzie rezerwą dla Peny (który będzie puszczał zapewne sporo bramek) to dopiero będzie tu gorąco :)

0

Dawać tego Arona na jedynkę zanim Pena nam skasuje sezon.

0

Oby tylko te drwale nie polowali na kości Yamala.

0

@Stinger_ może masz racje ale niestety cieniem mi się kładzie jego zachowanie w wielu meczach.

0

@ferdas_rawa jednak bardziej lubię Angola. Brazol jest po prostu mało inteligentny i to pobłażanie mu irytuje niemiłosiernie.

0

@Wizz777 on bedzie na tym jechał całą karierę skoro działa.

8

Chyba pierwszy przypadek że nagrode dostanie gościu za kolor skóry i otoczke medialną jaką wytworzono w okół jego niby walki z rasizmem. Nie chodzi mi o to że jest z Realu bo faktycznie ktoś od nich powinien dostać ale według mnie już o wiele bardziej (tak po piłkarsku) należy się ona Belingamowi który był po prostu przełomowy w wielu meczach.

0

@Inmessionate10 bo cała karierę spędzil jako rezerwowy ? .. ile on ma lat a nie gra.

0

@Dalhi raczej wezmąkogoś z rezerw ale to był by już totalny policzek dla Peny no ale cóż sie spodziewać po gościu bez ambicji ... Ciekawe czy FLick pójdzie ażtak po bandzie.

0

@tristan87 ok może się przesłyszałem ale aż myślałem nad tym ... co on pier .... ;) Tylko że to było w pierwszej połowie ktoś inny zagrywał w ten sposób chyba z Villarealu

2

@Worny Rapha ma gen kapitana opaska mu sie należy jak psu buda. Casado też ładnie leciał młody jest więc kto wie w przyszłości.

0

czy ja się kurde przesłyszałem czy asyste Yamala (podobne wcześniej) komentator nazwał podniem SERDECZNĄ częścią stopy ??? XD

1

Iniaki dostał drugąszanse od losu ... cholernie boje się jak się zaprezentuje. My chemy grać o wszystko ale z gościem który totalnie wtopił poprzednią kontuzję niemca mam olbrzymie obawy.

2

ale to co Flick robi rezerwawi ... terqaz to już dosłownie bo nawet nie ma MTS to już jest EPICKIE !!!!

0

Co za mecz co za mecz.

2

No to teraz dopiero mamy przeebane bez Niemca. Pena już raz robiłrekordy puszczonych bramek jak go zastępował

0

@Herbert Z Xavim po tych 80 minutach pewnie było by 0:4. Ja doceniam to że się postawiliśmy broniąc się głęboko. Gdyby było więcej jakości w środku pola to moglibyśmy to nawet wygrać. no ale kontuzje. Wielki szacun dla Casado za ten mecz i oczywiscie niezawodny Yamal.

0

@4Fabregas4 był pytany o błąd MTS a nie Erica i przyznał ze to był blad powiedział też że wszyscy je popełniamy.
"on wie, że to błąd Erica, ale nie powie tego publicznie" tiaaa bo po co ma bronić Matsa jak wie że to nie jego wina. Stary niezła odklejka z twojej strony. Wiesz co Flick mysli wbrew jego słowom. XD

0

2

@Kapitan hawk co to za chore dziecko wstawiło taki post ?

0

@4Fabregas4 Cały swat widzi to podobnie prasa kibice. Dostało się Niemcowi w mediach za to nieodpowiedzialne podanie. Masz prawo do swojego zdania i sobie je miej. Jesteś jednak w miażdzącej mniejszości.

0

@Plama bez przesady strasznie cukruje po prostu. Trzeba mieć się na baczności i ich ograć. ... powiedziałbym zdejmuję presje ze swoich zawodników. Marcelino to ostary wyga w Lalidze.

0

@4Fabregas4 to był 100% błąd MTS. Ja nie jestem zwolennikiem Erica w Barcelonie. Uważam że to za wysokie progi dla niego i pewnie grajek na poziomie Barcy poziomie (nie wiem FDJ, Pedri, Gavi, nawet chyba Casado) wybrnął by z tej miny na którą nadział go właśnie nasz bramkarz,ale nie Garcia on już nie raz udowodnił że nie dojeżdża z umiejętnościami. To nie była akcja na tak ryzykowne podanie my spokojnie wyprowadzaliśmy piłe a Eric miał na plecach dobrego napadziora. Mats jesy doświadczony i powinien to ogarniać.

5

@AlvaroHanso a xavi siedziałby zagotowany z czerwem na trybunach

2

Jak Mats to przeczyta to zaraz sprostuje swoją wypowiedź że to jednak był błąd Erica w 100%.

0

@lucca87 to fakt jak wrócą to będzie zupełnie inna Barcelona.

2

Wczorajszy mecz mimo ujowego wyniku dużo dał Marcowi Casado. Gościu naprawde przeszedł mocny chrzest i dał rade. Rośnie nam fajny pomocnik. Ta drużyna była by mega groźna gdyby nie kontuzje. Na ten moment w sumie nie mamy środka. Olmo Bernal Gavi FDJ Fermin. W zasadzie każdy lepszy odpadł. Pedri i Casadoto za mało ... Garcia to nigdy nie był i nie bedzie poziom Barcy a Rapha w pomocy raz zagra dobrze a raz nie.

0

@Peciak ja np jestem bardziiej wk....ny na jego tekst po meczu i zwalanie czesci winy na Erica. (którego w zasadzie o wiele bardziej nie trawie niż Niemca). Nie zrozumieliśmy sie z Ericiem. Nóż k... co to ma być... zjebał i przez niego wyleciał kolega a finalnie przegralismy wazny mecz po jego komptomitacji. Powiedziałbym przepraszam zespół i fanów i byłby szacun a tak ... no nie niestety. Jam kyis umniejsza swoim błędom to słaba jest perspektywa ich poprawy.

2

powinno być: wp...łem kolege na mine i przez to przegraliśmy mecz. Przepraszam!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?