sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk trochę dziecinne te twoje podbijanie do moderacji portalu co drugi post z prośbą o wsparcie w w gówno-burzy rodem z piaskownicy.
1
@Kapitan hawk ... bo grać to trzeba umiec ;P
3
kurde łudziłem się że wygrana wpięknym styu z realem coś znaczy a to w sumie cieniasy teraz są, wszyscy ich leją :( ... ale nie powiem troche się Milanowi postawili ;P
2
Zaraz na jakimś zebraniu szych fify Ancelotti będzie mobbowal za poluzowaniem varu bo tera " gra straciła naturalnosc". Bananowy klubik.
4
@BobSwagger i jeszcze jakieś chore rekordy kartek które dostawal za pyskowanie ... a nas irytuje Vinicjusz ;)
5
Rapha w gazie (jak teraz) na pewno ale jeśli chodzio czysty talent to Osman jest lepiej obdarzony skillsami od boga no ale głupi .... to zawsze przeszkadza.
1
Troche racji ma to przeca gówniak jest a doświadczenie jak weteran i faktycznie jest to możliwe że ludzie go tak odbierają co tylko obrazuje jaką jakość i historie już wniosł do zespołu
1
czy Pan @AlexDark00 już wie ? :)
21
„Gdyby powiedzieli mi, że nie wygram, tak samo przyjechałabym na galę, to kwestia szacunku” .... i dalej nie trzeba pisać.
1
@Cule2013 stare 8-śmo bitowce ;) Atari Spectrum Commodore Amstrad ... Uwielbiam :)
0
Hej ziomki moje z labamby. Jakie macie zdanie o sklepie Temu ? wiem że chińszczyzna ale eletronike (taką bardziej do lutowania i naprawiania) kupuje w zajebistych cenach i są promocje. W sumie ludzie narzekają (słysze takie opinie czesto) ale ja się jeszcze nie obciołem strasznie.
4
dobijak ... dostał dobre piły i wykorzystał. U nas trzeba czegoś więcej. Robert jako dobijak gniecie go niemiłosiernie a ma jeszcze posłuch i czasami coś rozegra. Straszna wtopa z tym brajzolem
1
Komentarz usunięty
0
@TR3YWAY pesto (w makaronie spaghetti) to zawsze smakuje kobietom. łatwo zrobić samemu ale też można kupić słoczki ze 2 i gotowe ;) Wykwintne i orientalne dość jak na Poslką kuchnie. Pozdrawiam. do tego oczywiście wino najlepiej wytrawne ...
0
kurde Ferran i Garcia to niech się leczą ..... nie spieszy się
2
@ferdas_rawa chyba jest i fantastą i burakiem w sumie ....
28
@VegetaPolska Yamala Rodri szanuje nigdy by tak na niego nie śpiewał. Było widać na gali a czy Vini szanuje Rodriego ? Pokazal to swoją obecnością na gali i wpisem zaraz poniej komu piłka sie należy. Nie bądź śmieszny ten pójść sam się prosi o memy i bekę.
2
@KochamInieste Klimat Słowiański też robi robote.
4
Niech on serio uratuje nam doope kilka razy tak że wszyscy to odczują i wtedy można myśleć a nie po 2 dobrych (w miare w jego wykonaniu) meczach gdzie pole miało taki poziom że Bayern i Real nie miały prawie do gościa dojscia.
2
Ci już sie odpalili .... Szkoda słów.
2
Jak na razie super sezon gramy jest szansa ze odbierze ją za rok ;) oby!
2
@bartas97 Skoro zdementowali to skąd taka sraka że odgórnie Real zabronil pojechać tam swoim zawodnikom ? Bo obiecali czy jak ty to widzisz ? Dorośli ludzie a zachowanie jak w piaskownicy. Klub aspirujący do najlepszego na świecie a nie potrafi się godnie zachować. Kto jak nie Real Barca Bayern City powinien ambasadorować fair play w futbolu? To są największe marki i godne zachowanie jest po prostu konieczne jak go nie ma są i memy. Inna sprawa jakby sam Vini strzeli focha jak to ma w zwyczaju np CR7 ale tutaj niestety caly Real się zblaźnil.
2
@macio_944 celna uwaga ;)
5
@bartas97 właśnie to że macie tak wyebane ego w kosmos, ze już 2 tygodnie przed gala wszędzie ciśnięcie że vini wygrał ZP. Że gościu pierniczy w meczu że w poniedziałek odbiera nagrodę chcąc die wywyższyć. Wreszcie że jak nie pyklo to obrażeni jak dziecko nie oddajecie szacunku innym wielkim piłkarzom obecnością na gali. To wszystko powoduje że są o was memy. Proszę tylko idźcie dalej ta droga bo jest śmiesznie ;)
14
Na boisku Vini pierdolił kocopoły do Gaviego ze w poniedziałek złotą piłe odbiera. Fantasta XD
12
chyba schudł troche Lapcio
6
@Kapitan9 a mnie zawiódł tym co pierdolił po odejściu. Troche obsmarował Barce. Co by nie było brak szacunku jest słaby
2
dobra ziomy XD związane sercem z barcą ;)
3
@AlexDark00 nie bądź już az tak uparty to Robert przełamał mecz. Zawdzięczmy mu wygraną w 100% to on z zimną krwią wykończył wspaniałe podanie Casado i sterzelił genialnego gola głowa nie dając szans Ukraińcowi. Wcześniej to był mecz wyrównany. To polak zamknął go w głowach białych i dlatego też wszyscy eksperci wybrali go graczem meczu. Twoj teoria że strzela tylko ogórkom poszła do kosza (wcześniej był Bayern któemu też strzelił ;) )
5
@MateuszDoniec zobaczymy. Strone nie prowadzi chyba oficjalny organ klubu, tylko odklejony typ.