1

@Kapitan hawk trochę dziecinne te twoje podbijanie do moderacji portalu co drugi post z prośbą o wsparcie w w gówno-burzy rodem z piaskownicy.

1

@Kapitan hawk ... bo grać to trzeba umiec ;P

3

kurde łudziłem się że wygrana wpięknym styu z realem coś znaczy a to w sumie cieniasy teraz są, wszyscy ich leją :( ... ale nie powiem troche się Milanowi postawili ;P

2

Zaraz na jakimś zebraniu szych fify Ancelotti będzie mobbowal za poluzowaniem varu bo tera " gra straciła naturalnosc". Bananowy klubik.

4

@BobSwagger i jeszcze jakieś chore rekordy kartek które dostawal za pyskowanie ... a nas irytuje Vinicjusz ;)

5

Rapha w gazie (jak teraz) na pewno ale jeśli chodzio czysty talent to Osman jest lepiej obdarzony skillsami od boga no ale głupi .... to zawsze przeszkadza.

1

Troche racji ma to przeca gówniak jest a doświadczenie jak weteran i faktycznie jest to możliwe że ludzie go tak odbierają co tylko obrazuje jaką jakość i historie już wniosł do zespołu

1

czy Pan @AlexDark00 już wie ? :)

21

„Gdyby powiedzieli mi, że nie wygram, tak samo przyjechałabym na galę, to kwestia szacunku” .... i dalej nie trzeba pisać.

1

@Cule2013 stare 8-śmo bitowce ;) Atari Spectrum Commodore Amstrad ... Uwielbiam :)

0

Hej ziomki moje z labamby. Jakie macie zdanie o sklepie Temu ? wiem że chińszczyzna ale eletronike (taką bardziej do lutowania i naprawiania) kupuje w zajebistych cenach i są promocje. W sumie ludzie narzekają (słysze takie opinie czesto) ale ja się jeszcze nie obciołem strasznie.

4

dobijak ... dostał dobre piły i wykorzystał. U nas trzeba czegoś więcej. Robert jako dobijak gniecie go niemiłosiernie a ma jeszcze posłuch i czasami coś rozegra. Straszna wtopa z tym brajzolem

1

Komentarz usunięty

0

@TR3YWAY pesto (w makaronie spaghetti) to zawsze smakuje kobietom. łatwo zrobić samemu ale też można kupić słoczki ze 2 i gotowe ;) Wykwintne i orientalne dość jak na Poslką kuchnie. Pozdrawiam. do tego oczywiście wino najlepiej wytrawne ...

0

kurde Ferran i Garcia to niech się leczą ..... nie spieszy się

2

@ferdas_rawa chyba jest i fantastą i burakiem w sumie ....

28

@VegetaPolska Yamala Rodri szanuje nigdy by tak na niego nie śpiewał. Było widać na gali a czy Vini szanuje Rodriego ? Pokazal to swoją obecnością na gali i wpisem zaraz poniej komu piłka sie należy. Nie bądź śmieszny ten pójść sam się prosi o memy i bekę.

2

@KochamInieste Klimat Słowiański też robi robote.

4

Niech on serio uratuje nam doope kilka razy tak że wszyscy to odczują i wtedy można myśleć a nie po 2 dobrych (w miare w jego wykonaniu) meczach gdzie pole miało taki poziom że Bayern i Real nie miały prawie do gościa dojscia.

2

Ci już sie odpalili .... Szkoda słów.

2

Jak na razie super sezon gramy jest szansa ze odbierze ją za rok ;) oby!

2

@bartas97 Skoro zdementowali to skąd taka sraka że odgórnie Real zabronil pojechać tam swoim zawodnikom ? Bo obiecali czy jak ty to widzisz ? Dorośli ludzie a zachowanie jak w piaskownicy. Klub aspirujący do najlepszego na świecie a nie potrafi się godnie zachować. Kto jak nie Real Barca Bayern City powinien ambasadorować fair play w futbolu? To są największe marki i godne zachowanie jest po prostu konieczne jak go nie ma są i memy. Inna sprawa jakby sam Vini strzeli focha jak to ma w zwyczaju np CR7 ale tutaj niestety caly Real się zblaźnil.

2

@macio_944 celna uwaga ;)

5

@bartas97 właśnie to że macie tak wyebane ego w kosmos, ze już 2 tygodnie przed gala wszędzie ciśnięcie że vini wygrał ZP. Że gościu pierniczy w meczu że w poniedziałek odbiera nagrodę chcąc die wywyższyć. Wreszcie że jak nie pyklo to obrażeni jak dziecko nie oddajecie szacunku innym wielkim piłkarzom obecnością na gali. To wszystko powoduje że są o was memy. Proszę tylko idźcie dalej ta droga bo jest śmiesznie ;)

14

Na boisku Vini pierdolił kocopoły do Gaviego ze w poniedziałek złotą piłe odbiera. Fantasta XD

12

chyba schudł troche Lapcio

6

@Kapitan9 a mnie zawiódł tym co pierdolił po odejściu. Troche obsmarował Barce. Co by nie było brak szacunku jest słaby

2

dobra ziomy XD związane sercem z barcą ;)

3

@AlexDark00 nie bądź już az tak uparty to Robert przełamał mecz. Zawdzięczmy mu wygraną w 100% to on z zimną krwią wykończył wspaniałe podanie Casado i sterzelił genialnego gola głowa nie dając szans Ukraińcowi. Wcześniej to był mecz wyrównany. To polak zamknął go w głowach białych i dlatego też wszyscy eksperci wybrali go graczem meczu. Twoj teoria że strzela tylko ogórkom poszła do kosza (wcześniej był Bayern któemu też strzelił ;) )

5

@MateuszDoniec zobaczymy. Strone nie prowadzi chyba oficjalny organ klubu, tylko odklejony typ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?