1

aż się boje co gil odjebie w drugiej połowie .....

1

@Coutinho007 nie udało się nie udało .....

2

myślał zołądź że jak 9 doida to real podgoni .... hie hie hie

1

W sumie rekin ładnie szarpie te ostatnie minuty

0

Prawie mu wyszło. Uzurpator jeden.

0

@Lewangoooolsky ale co krwi i wizerunku napsuli to widać i to bardzo. Np wotum nieufnosci. Cel można powiedzieć osiagniety

1

@TroY_PL chyba jedyny co by mogł cos wnieść po Laporcie

0

Mam wrażenie że ten człowiek nie na pojęcia o zarządzaniu takim klubem i zj....l by wszystko 3x szybciej niż Laporta bez żadnych sukcesow. Laporta mimo wszystko trochę ich miał.

1

Aha ... no to jak będzie z Realem ro juz pozamiatane. Gościu od dawna im sprzyja a ostatnio im podpadł zakończeniem meczu parę sekun przed ich golem. Ten Pan zrobi wszystko by się oczyścić z tamtej decyzji.

1

jesten pewien ze Pena w tej sytuacji by stał i czekał jak sie rozwinie temat ... to jest ta róznica właśnie

1

ja wiem że przeciwnik ujowy ale z Wojtkiem to ja jestem jakoś 50% bardziej pewny obrony

2

@Exerion wtedy juz, dokładnie analizował . Uwielbiałem go a zwolnienie go pod presją "kibicow" bo niekadnie gramy było jedna ze słabszych akcie Barcy. Później już poszły one lawinowo.

1

@okiemtypera_lucaxx95 tylko że ten ksiądz się nie wysprzęglił. A film serio gorąco polecam. Finalni chyba tego księdza odstrzelili tylko nie pamiętam czy Al czy konkurencja. Ale spowiedź była szczera ... do łez aż. Mocna sprawa jak oglądałem to aż ciary szły.

0

@okiemtypera_lucaxx95 "gdyby w spowiedzi udało się trafić seryjnego mordercę, który pozbawił życia np. 50 osób i policja szuka go od lat, to nikt by się nie przejął tym, gdyby udało się go namierzyć dzięki wskazówkom księdza i takie przypadki też się zdarzają, niekoniecznie w kontekście takiej skali;"

No zdarzają się np. Al Pacino w Ojcu Chrzestnym XD. tak na marginesie świetny film

0

no w końcu się ulitowali ....

0

Może jutro "niespodzianka" i wpiernicz od beniaminka w pucharze króla pomogą zapomnieć o wtopie z Olmo i Victorem ... Taka terapia wstrząsowa w naszym stylu.

0

niech bierą z pocałowaniem ręki jeszcze. niech zwalnia płace. Ten Pan u nas to porażka

0

@Boss227 madryckie psy

0

Komentarz usunięty

0

kółko wierszokletów czy jak ? bo biznesmenami ich raczej nazwać tródno.

0

Mi się wydaje że drużyna lepiej żre ... może staty sie nie zgadzają ale mi się podoba.

9

Hejka, nie wiem czy jutro tu zajrze więc dzisiaj chciałem wam wszystkim życzyć szczęśliwych dni w tym świątecznym okresie oraz lepszego nowego roku ... i obyśmy się mniej kłucili ze względów politycznych a bardziej jarali sukcesami Barcelony. Pozdro.

3

Moim zdaniem słabe punkty tej drużyny to bramkarz Inaki który czasami coś broni ale ogólnie to chłop może na Legie by sie nadał i tyle. Wcale nie chodzi mi już jakoś o wciskanie Szczęsnego na siłe ... nawet jego nie jestem pewien. Słabsza dyspozycja lewego (oraz brak zmieninika który by był na podobnym poziomie) oraz ... pech. Niestety ale te ostatnie mecze często zakrawają o mega pecha. Reszta się zgadza i to bardzo się zgadza. Ten sezon na pewno nie będzie nas kosztował jakiś mega wstydów ale szkoda że jeszcze nie mamy domkniętej drużyny do końca, aha Flick to właściwy człowiek na właściwym miejscu raczej prędko zdania nie zmienie jeśli o niego chodzi.

1

@karolpiłkarz moim zdaniem nie uda sie to przez bramkarza niestety.

1

Dzisiaj po uspokojeniu się po wczorajszym meczu powiem ze ... odczucia są dobre .. jak by to nie brzmiało ;) przecież my ich gwalcilismy prawie cały mecz, a to nie byle jaki zespół.

7

ciężko gnoić zawodników po meczu gdy w zasadzi ich dominowali przez 70 minut meczu. Chore to. czas na święta i czas zapomnć o piłce i dziwnych wynikach... wesołych LR. oby nowy rok był bardziej sprawiedliwy jeśli chodzi o wyniki po dobrej grze.

0

@Aragorn33 aż dziwne że się wybrali .....

0

@Coutinho007 śmiech przez łzy ...

2

@ngif w sumie można się uśmiac z tej naszej "waleczności" więc może taki podświadomy błąd.

0

@ngif to cie bawi ? To jest mega słabe drużyny z topu to powinny mieć we krwi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?