sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak by to Barca się tak spruła jak Real to nawet by sie nie odnieśli.
8
@heniusss ... środek ciężkości inaczej zawieszony jest
21
Lamin inaczej drybluje niż Messi. Bardziej już Neymara przypomina jeśli o ten aspekt chodzi
0
@4Fabregas4 czekaj jaki słaby rywal ? Alaves grało ostro i dziś czała drużyna miała problem
6
@4Fabregas4 no ale mamy 3 punkty dzięki niemmu właśnie. Weź człowieku nie pitol głupot.
2
@norbi77 oni tam mają psychiatryk. Daj im w spokoju chorować.
13
Dobrze że go zdjeli bo jak by został to kończylibyśmy w 10 jestem o tym przekonany. dostał już jedno żółtko i nie odstawiał nóg i głowy. Niby fajnie ... ale nieodpowiedzialnie Flick powinien z nim troche pogadać.
1
@HanysUF nie wiem jak Vidic ale Puyol i Maldini tak nie grali. Gavi przesadza niestety ....
10
@Gibbon_FCB a kto za niego ?
0
"Odebrali nam triumfy " bufonada prześcieradeł znowu przebija sufity. Leo sam wam te triumfy odbierał nie potrzebował do tego sedziow.
0
@jack_herrer ciut wcześniej. Ok 85 rok
0
Ogólnie to z czegośwynika to że brakowało milimetrów aby być na pierwszym miejscu w tej grupie. To nie dziwne że chłopaki taki staty wykręcili
1
@PuszkinFan budzisz się idziesz do szkoły podstawowej zakładasz fartuszek niebieski jak wszyscy ... wracasz odpalasz Atari 800 XL i jest ujowe bo gry się długo wczytują i często wywala błędy. Marzysz o Commodore 64. Później gała da 11:00 w nocy na łące lub pobliskim osiedlu (matka wie gdzie jesteś więc nie ma problemu), trzepaki to bramy a gruby stoi na budzie. wracasz zjeb....ny jak pies. W końcu dostajesz commodore od starych i .... zapominasz o piłce ;P. Zgadnijcie jakie lata ;)
1
@Pawlak1992 Mentzen, druga tura Nawrocki bo pewnie innego nie będzie
0
Bicz boży na prześcieradła na następne 5 lat. XD ot ochodzi !!! Troche icha tam powk....wia ku naszej uciesze ;)
2
Komentarz usunięty
2
wejdzcie na Cafe u białych nawet tam pitolą że wstyd perez posmarował i karny według nich. To jest chore to jak nic nie powiedzieć. Patola pełną gębą.
0
Ten gość bardziej się wpierdolil łapami niż nasz nasz Tek o którego faul nikt nie miał pretensji że był faul.
4
Jprdl na powtórkach widać wal jak na patelni. A ci coś przebąkują o kontrowersji XD. To jest mega drukowanie. Masakra
0
Oni za nazwę (a przynajmniej połowę nazwy) zasługują na manite ;P
0
Lamin dzisiaj motm
0
Przelewów zabraknie
0
@Ojciec5tkidzieci ciekawe na jakiej podstawie ten wyrok? Jakiś kontrakt krwią podpisał na utrzymywanie przed małżeństwem czy jak ? Bo dzieci to wiadomo że trzeba opłacić ale zdrową babę ?
0
W sumie sie ciesze że zostaje ale mam wrażenie że wcześniej czy później i tak jednak odejdzie. To jest chyba taki typ człowieka który nie przywiązuje się do miejsc. Mam takie wrażenie obserwując jego sytuacje i zachowanie od początku jego pobytu u nas. Na początku oczywiście był mega zmotywowany ale też dostał szanse i ją wykorzystał. To musiało działać na niego pozytywnie i powodować przywiązanie do klubu które .... moim zdaniem dość szybko uleciało jak sie okazało że jest gigantem obrony i w sumie rozdaje karty. A tym bardziej zaczął się unosić jak kibice zaczęli wytykać mu (słusznie) błędy. Oby tylko sodówa nie uderzyła Yamalowi i innym naszym perełkom. To nie jest typ piłkarza oddającego serce za ten klub jak Xavi czy Puyol
0
@yoli ten gościu mógł odpuszczać mecze Sevilli aby wygrać u tego buka .... Należy też się przyjżec czy działał sam bo to nie takie proste samemu mecz wtopić celowo. Ogólnie należy by ch teraz kóźwa prześwietlić dokładnie a co ...
0
Zaraz czy to nie Sevilla i jej prezesik jest tą świętoszkowatą drużyną co robi nam zawsze pod górkę, się wywyższa i pisze skargi, olewa przy oficjalnych spotkaniach itd itp. Może by tak jakaś petycja teraz w związku z korupcją ich piłkarza o zdegradowanie uch wie ile meczów im na lewo odpuścił za kase... czemu i ch nie dojechać ? Skoro sami walczą w ten sposób.
1
@Kamil689 rudiger to menda trza by podkreślić w sumie a Yamal robi akcje jak Messi który już miał 20 kilka lat i doświadczenie. Oby szczęście się go trzymało i zerop kontuzji dla mnie talent na miare argentyńczyka ... naprawde
3
W sumie mecz układa się pięnkie ... abstrachując od wyniku, wchodzi Araujo i bierze ciężar gry na swoje barki, moze mu przejdą bokiem idiotyzmy z juventusem jak zdobędą ten puchar z nim w składzie. Może wpoczuje ze to jest jego zespół. Mam wrażenie że tego mu brakuje właśnie
0
@mrboom da się . jebnie 2 czerwa z dupy i do widzenia
1
@Coutinho007 piękne to jest. byle by nie odjebał jakiejśmaniany w drugiej połowie... spodziewam sie tego w sumie