0

@karolup to nie było na zolta kartkę nie trafił w nogi zamiar był w piłę yago się potknol o jego nogę.

0

Co tan yago. Padło mu na starość na rozum czy co ?

2

@Roobo dokładnie mam to samo SIkorski jescze mi jakoś podchodzić (nie jestem wyborcą KO) ale Trzasku to już pełna porażka.

1

@Aragorn33 pytanko do ogółu - kto z was się szczepił na krztusiec w przeciągu ostatnich 5 lat ? BO jeśli myślicie że przyjeliście za dzieciaka i jesteście chronieni i legitni względem społeczeństwa a ci co nie przyjeli to do pierdla i na stos to gratuluje dobrego humoru i długiej szabelki ;). Ale ..... jeśli nie przyjeliście to może czas najwyższy sie izolować ?

1

@DragonxNF Brother in arms - Dire straits, Purple rain - Prince, This is the end The doors, Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond. Bohemian raphsody - Queen. Ciężko wybrać ale według mojego emocjonalnego czasu na ten moment to Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond.

Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond [Official Music Video] - YouTube


Jakbym pomyślał to pewnie będzie tego duuuużo więcej

2

Zamiatanie pod dywan trochę trwa ;)

0

@MiGzi kurde jak on się nazywa ten pakiet ? Pamiętasz?

0

Hejka pytanko. Jak najtaniej sobie ogarnac LM i lalige z legalnych źródeł z dobrą jakością ? Mam teraz canal plus ale oni tak drenują kieszeń że szczerze mówiąc niedobrze się robi. Dowalają jakieś przymusowe pakiety i inne bzdety. Jaj wy to macie poogarniane jeśli można wiedzieć?

0

@Ojciec5tkidzieci jeszcze był nijaki Pan szakalaka czy jakoś tak z Black Sabbath w obrazku - tam też niezłe złomowanko było. Swoją drogą ciekawe czy jest dalej pod innym kontem ;)

0

Ta 10 na nim to kalanie tego numeru. Szkoda dzieciaka ale ten numer powinien czekać w gablocie na kogoś specjalnego. Na ten moment jeszcze nawet Jamal do tego nie dorósł a co dopiero Fati.

0

@Safrani ciekawe czy zatrzymali typów którzy przed marszem rozlali środek do odstraszania dzików który to zapaszek zostanie z warszawiakami na dłużej ....

4

6:35 padają ze zmeczenia i podchodzi uśmiechniety Flick pokazując gestem Gaviemu że jeszcze mu brakuje do sufitu zmęczenia ;P

5

Te kontuzje Lamina i Lewego na kadry to tak grubymi nićmi szyta ściema że aż kłuje po oczach.

1

Ale ich zmiażdżyli my w zasadzie się tylko bronimy

0

No cóż lepsi są i tyle

0

Kubo niemiłosiernie ośmiesza naszych

0

@addept Przecież Ararayo robił więcej błędów (pod koniec przez kilknaście kolejek) niż Cubarsi obecnie. A młody braki szybkości nadrabia genialnym ustawianiem się. Moje zdanie jest takie jak napisałem wyżej ale szanuje twoje. Pozdrawiam.

0

@addept To niedorzeczne, Cubarsi gra jak profesor jest idealnie zgrany z Inigo (który też gra mega bezbłędnie) co widać w statystykach offsajdów i ogólnie stratach bramek, wątpię by Arauyo z miejsca wskoczył na takie zgranie. Dodatkowo młody się pięknie rozwija nie nawala i nie ma powodów go zdejmować jest młody i musi grać Inigo daje doświadczenie. Arauo niech walczy - da powody to Flick będzie myślał. Wedłyg mnie on teraz będze wchodził z ławy i tak powinno być. Już prędzej go za Balde wstawi

0

@kejdzi aaa to wzjaśnia :) A oni mieli tam swojego przedstawiciela ? W sensie Real

4

@Aragorn33 jprd sprzedawczyki z prawa i lewa w tym kraju. Dykta piach kupa i kamieni kupa. Rozbiory nie były przypadkiem.

10

De Jong moim zdaniem powinien dać odpoczec Pedriemu i zagrac caly mecz. Juz najwyzszy czas. Przydalo by sie wiecej minut dla Gaviego.

0

@Kinginiesta Zobaczymy. By Gorbaczow byl Jelcyn - jakoś umieli sie ukadac z zachodem.

0

@Barcanajlepszyteam Za kilka lat to Putin i jego ambicje moga lezec w grobie (doslownie) chyba ze im sie trafi jakis rownie glupi pajac u wladzy.

1

@Kinginiesta sorki zle oznaczylem albo blad sie jakis wkradl

0

@Comentateiro jak nie biore tutaj strony co mi wlasnie zasugerowales. Pisze o czyms innym

0

@Barcanajlepszyteam oczywiscie ze nie ale teraz jest inny moment wojny. Mysle ze Ukraincy tez juz dawno dojrzeli do zakonczenia jej.

0

@RoberDzik "Zmusi kraj do oddanie połowy terytorium agresorowi". Polowy czekaj ja nie napisalem calego ? nie doczytales chyba ;)

0

@Kinginiesta Chodzi Ci o te obwody ? Ludzie giną od 3 lat. Sam sie zastanów.

0

@Kapitan hawk ok moje przejęzyczenie. Myśle ze oni mają wazniejsze sprawy niz branie udzialu w waszej klutni. Moga zamknac temat i adios.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?