0

Co lewy robi na skrzydle ?????

10

@Salchent przecież to już standard że mają zadanie udupic nas na każdym polu lewy za drapanie po nosie też dostał a czarny polmozg robi co chce i jest ofiara.

0

@Messiasz2 eee .tam są kozy!

0

Ta atalanta to taka troche ...cienka. Jakim cudem oni tak wysoko ?

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

Pena. Dziękujemy!!!!!!!!!

0

@Drozdu7 to fakt

0

@catalanian09 tam chyba Jordi Alda bral w tym udział się nie wiem czy uspokajal sytuację cxy byl adresatom tych słów

20

miło się to czyta nie powiem :)

0

@Krzysztof1987 napisałem że nie wiem.

0

@messi564 sorki faktycznie mi die jego stary wlaczyl :)

0

Fajny mec wczoraj ale taktyka grania na spalone z wysoko wychodzącym Pena to jest samobójstwo które wcześniej czy później wybije nam w tym sezonie tytuły. I chodzi mi o pene nie o obroncow którzy robią to elegancko. Bramkarz jest niepewny a każde sam na sam = brama. MTS i taka takty ok Maciek? - nie wiem ale Pena to tykająca bomba. Dobre wyniki zawdzięcza tylko tym spalonym ale jaj coś juz przejdzie to mi na się tylko modlić.

0

Długo efekt nowej miotły nie potrwal

0

@BORO_12 Flick jeszcze nie próbował ....

0

De Jonga trzeba odbudować j tyle. Jak dla mnie 100% pewniak. Flick na bank go nie skreśl z drużyny. Będzie próbował wydobyć z niego to co pokazywał w Holandii

1

Czyżby komuś dooopa pękła po popisach białych i psg ?

3

PSG i Real madryt w końcu na włąściwym sobie miejscu w LM . Idą łeb w łeb ;)

0

@PizzerMan podbijam

0

@Zieliq to że w to wierzy to jeszcze pół biedy ale jest nebezpieczny bo atakuje ludzi którzy mają na to wye .... ne. Nie tylko on przeczytaj co tu piszą i co by porobili z ludźmi którzy nie idą z nurtem ....

1

@Ibunk przecież oni zawsze tak mówia po przegranych

0

kórwa nawet na siędziego nie można zwalić. Po prostu odcieło im myślenie.

0

@pt9 no to jesteś przynajmniej uczciwy w swojej retoryce. Reszta podejrzewam to krzykacze pieniacze którzy najchetniej by ludzi utylizowali jeśli nie stają rowno w szeregu ich wyobrażeń co jest dobre a co złe nie mając wystarczającej wiedzy o tym o czym piszą tak butnie. Nie widzę więcej wpisów najwiekszych krzykaczy ze robią to sukcesywnie (szczepia sie) w wieku dorosłym. Nie jestem zdziwiony . Ale do wypieprzania dzieci że szkół pierwsi. To niech się może z pracy miksują bo mogą być nosicielami spokojenie. To już nie dociera jakoś?

0

@karolup to nie było na zolta kartkę nie trafił w nogi zamiar był w piłę yago się potknol o jego nogę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?