sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co lewy robi na skrzydle ?????
10
@Salchent przecież to już standard że mają zadanie udupic nas na każdym polu lewy za drapanie po nosie też dostał a czarny polmozg robi co chce i jest ofiara.
0
@Messiasz2 eee .tam są kozy!
0
Ta atalanta to taka troche ...cienka. Jakim cudem oni tak wysoko ?
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
Pena. Dziękujemy!!!!!!!!!
0
@Drozdu7 to fakt
0
@catalanian09 tam chyba Jordi Alda bral w tym udział się nie wiem czy uspokajal sytuację cxy byl adresatom tych słów
20
miło się to czyta nie powiem :)
0
@Krzysztof1987 napisałem że nie wiem.
0
@messi564 sorki faktycznie mi die jego stary wlaczyl :)
0
Fajny mec wczoraj ale taktyka grania na spalone z wysoko wychodzącym Pena to jest samobójstwo które wcześniej czy później wybije nam w tym sezonie tytuły. I chodzi mi o pene nie o obroncow którzy robią to elegancko. Bramkarz jest niepewny a każde sam na sam = brama. MTS i taka takty ok Maciek? - nie wiem ale Pena to tykająca bomba. Dobre wyniki zawdzięcza tylko tym spalonym ale jaj coś juz przejdzie to mi na się tylko modlić.
0
Długo efekt nowej miotły nie potrwal
0
@BORO_12 Flick jeszcze nie próbował ....
0
De Jonga trzeba odbudować j tyle. Jak dla mnie 100% pewniak. Flick na bank go nie skreśl z drużyny. Będzie próbował wydobyć z niego to co pokazywał w Holandii
1
Czyżby komuś dooopa pękła po popisach białych i psg ?
3
PSG i Real madryt w końcu na włąściwym sobie miejscu w LM . Idą łeb w łeb ;)
0
@PizzerMan podbijam
0
@Zieliq to że w to wierzy to jeszcze pół biedy ale jest nebezpieczny bo atakuje ludzi którzy mają na to wye .... ne. Nie tylko on przeczytaj co tu piszą i co by porobili z ludźmi którzy nie idą z nurtem ....
1
@Ibunk przecież oni zawsze tak mówia po przegranych
0
kórwa nawet na siędziego nie można zwalić. Po prostu odcieło im myślenie.
0
@pt9 no to jesteś przynajmniej uczciwy w swojej retoryce. Reszta podejrzewam to krzykacze pieniacze którzy najchetniej by ludzi utylizowali jeśli nie stają rowno w szeregu ich wyobrażeń co jest dobre a co złe nie mając wystarczającej wiedzy o tym o czym piszą tak butnie. Nie widzę więcej wpisów najwiekszych krzykaczy ze robią to sukcesywnie (szczepia sie) w wieku dorosłym. Nie jestem zdziwiony . Ale do wypieprzania dzieci że szkół pierwsi. To niech się może z pracy miksują bo mogą być nosicielami spokojenie. To już nie dociera jakoś?
0
@karolup to nie było na zolta kartkę nie trafił w nogi zamiar był w piłę yago się potknol o jego nogę.