11

Ciekawe czy na śmietnikowej sie pojawi ;)

1

Niezła wędka redakcji :) sporo typów się złapało

28

Dodatkowym miłym smaczkiem jest fakt że nie daliśmy im pobić własnego rekordu meczów bez porażki ;) Kto jak nie my mogl uciąć im tego farta ;)

0

Jak mial ten user co non stop upmniejszal Robertowi???

0

Bali się bali tego meczu.... slusznie :)

0

@Aragorn33 filmy robią swoje .....

0

Sędzia obsrany po filmach ....tfu mu na ryj.

1

@denying niekoniecznie. Messi np nie miał kryzysów jako takich chyba nigdy.

2

@Michael24 Oby się wk...ł i gwizdał własnie na ich niekorzyść - jeb .... q..wy. Sami sa chronieni przez sędziów którzy na ten moment boją się gwizdaćn ich niekorzyść (czytaj sprawiedliwie). FIlmów w drugąstrone można nakręcić 100x więcej

0

@Blugrn Trafił z formą zespołu. Jakby obrońcy to to by go roztrzelali. W ostatnim sezonie bił rekordy "popularności" wśród kibiców Barcelony i to słuszne rekordy.

0

Ten co sie umie ustawić ;P

0

@Tatazolwinia Oby bylo jak mówisz bo lubie ich wszystkich w takiej formie ;)

1

@Awtameok_Klana jasne ale czy będą zadowoleni z drugoplanowej roli? wątpię.

2

Jestem ciekaw jak wyjściowa pomoc bedzie wyglądała u nas za rok. Robi się tam naprawdę mocna konkurencja. I ciężko się będzie przebić do pierwszego składu. Pedri Gavi Casado Olmo Fermin FDJ a nie zapominajmy ze wróci Bernal który też się zapowiadał na topke.Nie wspominam już o pretendentach jak Torre który też coraz częściej błyszczy. Będzie trzeba kogoś sprzedać i pewnie dostaniemy ładny hajs. Ciekawe jak Flick rozdysponuje karty. Pedri to chyba pewniak dalej juz nie wiem ....

5

Casado rośnie z meczu na mecz. Wczoraj Pedri koncert - zgoda ale Casado robił mega robotę.

4

Najgorsze z tego meczu to chyba to że Inaki Pena to dalej zagadka. Nie miał okazji wykazać się jakością jak Ter Stegen, często jego decyzje były też niepewne. Jak na razie jedzie na mega formie zespołu - oby jak najdłużej. Mam wrażenie że jak sie na bramce posypie to po całości.

0

Ale hujowo grają.

0

@panczo jakby przyszedł Navas to też bym się modlił aby to on bronił. ... . To tak jakby na siłe stawiać na Ferrana kosztem Yamala.

2

@HORUS my mamy Yamala

1

proponuje dać mu 25 lat jak to u nich w zwyczaju

1

normalnie haker. łątwo mu to idzie

5

Najbardziej wkórwia że tym zwycięstwem nabiją sobie morale przed meczem z nami.

0

@Technik bez przesady z tym ślizgiem tu akurat dostali prezent bo trener BD się obsrał

0

@Iniesta8i wyjątek potwierdza regułę

0

@Faro Kunde się okaze rasistą w tym meczu XD

1

NIgdy nie widziałem by Real dla przykładu bronił wyniku to ich odróżnia, nie rozumiem że też jeszcze żaden trener nie zauważył tej subtelenj różnicy.

3

@insp1re Brdzo celna uwaga. Też mam wrażenie że przesada z artykułu bije drzwiami i oknami.

0

jak dla mnie to on ma większe serducho niż nawet Puyol. JEST MEGA potrzebny w tym zespole.

0

@Szymemdymek casado też raczej niedojeżdza umiejętnaościami Gaviemu i Olmo ale oczywiście zaangażowania mu nie odbieram ;)

2

skromnie jak to Rivaldo ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?