9

Powinien dostac przynajmniej 60 minut zamiast Yamala. póniej zmiana albo jak bedzie dobrze to niech jeszcze dociágnie do 70-80 minuty. Musi dostaćtroche minut aby coś pokazać

7

@Linghunter88 no Szczęsny mu wyskoczył w ostatniej chwili przecież ;)

2

@adamek20151 przeorana ma dynie i tyle różnica między nim w realu a Wojtkiem bedzie taka że Wojtek u nas będzie GRAŁ ;)

35

Dudka w mediach juz d.... piecze XD. Płacze ze Wojtuś niepowazny bo powiedział że odchodzi a będzie grał.

0

@Cochise no na ten moment to chłop wymiata ... ale też ma z kim grać ;)

0

@LukaszFan kontuzje mogą się jeszcze okazać pk meczu

1

Ciekawe czy Wojtuś oglądał ;)

1

@Mixtape ale nie miał XD

1

Rapha dzisiaj znowu odklejony i niedokładny.

0

@mekston no tak bo jego gol nie dał wcale 3 punkt XD

5

Vini pluje do sedziow co mecz i zero kartek. Panie sedzio rapha też jest czarny !!!!

0

@Talion ... najlepszy :)

0

@PizzerMan podbijam

2

0

Ciekawe czy sympatyzujący z Realem komentatorzy przejdą na naszą stronę barykady :)

4

Jak zagra dobry sezon to będą chcieli go przedłużyć bo Mark na bank na początku będzie niepewny.

31

klasa kurde. szacun za takie słowa

1

oby tylko Flick nie zrobił z niego rezerwowego Inakiego Peny

1

@AduŚ07 Nie trawie jego partii ale Sikorski jest zajebisty. Bardzo lubię jego wypowiedzi szczególnie na forum międzynarodowym.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tristan87 jaki on k...parasol ochronny. Xaviego to by zawiesili na 3 mecze. Ale przynajmniej widać jaki mają "mental" - obsrani równo byli

0

"Przygotowaliśmy plan" ja juz się boje tego planu ....

0

@Stinger_ to powiedz mu od razu że musi za darmo .... ;P

0

Wojtek o el-classico

https://www.facebook.com/reel/843189824258127

Ciekawe czy podejrzewał wtedy w jakiej roli będzie ;)

3

To pobłażanie bialym przez sedziow jest po prostu efektem ich telewizji. Boją die że będą później obiektem ataków medialnych. Ktoś powinien zrobić z tą patologia porządek. I to podobno my na sedziow wpływaliśmy ;)

0

@Jakchcesz Chłop bez ambicji klub mem. Skoro tak do niego podchodzą (slusznie bo słaby masakrycznie) to po co go utrzymują? Charytatywnie czy jak ?

0

@MatiSh nie no do najblizszego poda pewnie umie ;P

2

@Danny Gaucho Nie jest powiedziane że jak dzieciak dowie się że chodzi o Barce to sam stargo wykopie na boisko ;P

1

Wojtek i Robert razem. Kurde podejrzewam że wspólna gra by na nich dobrze działała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?