sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Powinien dostac przynajmniej 60 minut zamiast Yamala. póniej zmiana albo jak bedzie dobrze to niech jeszcze dociágnie do 70-80 minuty. Musi dostaćtroche minut aby coś pokazać
7
@Linghunter88 no Szczęsny mu wyskoczył w ostatniej chwili przecież ;)
2
@adamek20151 przeorana ma dynie i tyle różnica między nim w realu a Wojtkiem bedzie taka że Wojtek u nas będzie GRAŁ ;)
35
Dudka w mediach juz d.... piecze XD. Płacze ze Wojtuś niepowazny bo powiedział że odchodzi a będzie grał.
0
@Cochise no na ten moment to chłop wymiata ... ale też ma z kim grać ;)
0
@LukaszFan kontuzje mogą się jeszcze okazać pk meczu
1
Ciekawe czy Wojtuś oglądał ;)
1
@Mixtape ale nie miał XD
1
Rapha dzisiaj znowu odklejony i niedokładny.
0
@mekston no tak bo jego gol nie dał wcale 3 punkt XD
5
Vini pluje do sedziow co mecz i zero kartek. Panie sedzio rapha też jest czarny !!!!
0
@Talion ... najlepszy :)
0
@PizzerMan podbijam
2
Przybycie Flicka do Barcy
https://www.facebook.com/share/r/Pd8yWEKr7t9WPZGd/
0
Ciekawe czy sympatyzujący z Realem komentatorzy przejdą na naszą stronę barykady :)
4
Jak zagra dobry sezon to będą chcieli go przedłużyć bo Mark na bank na początku będzie niepewny.
31
klasa kurde. szacun za takie słowa
1
oby tylko Flick nie zrobił z niego rezerwowego Inakiego Peny
1
@AduŚ07 Nie trawie jego partii ale Sikorski jest zajebisty. Bardzo lubię jego wypowiedzi szczególnie na forum międzynarodowym.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tristan87 jaki on k...parasol ochronny. Xaviego to by zawiesili na 3 mecze. Ale przynajmniej widać jaki mają "mental" - obsrani równo byli
0
"Przygotowaliśmy plan" ja juz się boje tego planu ....
0
@Stinger_ to powiedz mu od razu że musi za darmo .... ;P
0
Wojtek o el-classico
https://www.facebook.com/reel/843189824258127
Ciekawe czy podejrzewał wtedy w jakiej roli będzie ;)
3
To pobłażanie bialym przez sedziow jest po prostu efektem ich telewizji. Boją die że będą później obiektem ataków medialnych. Ktoś powinien zrobić z tą patologia porządek. I to podobno my na sedziow wpływaliśmy ;)
0
@Jakchcesz Chłop bez ambicji klub mem. Skoro tak do niego podchodzą (slusznie bo słaby masakrycznie) to po co go utrzymują? Charytatywnie czy jak ?
0
@MatiSh nie no do najblizszego poda pewnie umie ;P
2
@Danny Gaucho Nie jest powiedziane że jak dzieciak dowie się że chodzi o Barce to sam stargo wykopie na boisko ;P
1
Wojtek i Robert razem. Kurde podejrzewam że wspólna gra by na nich dobrze działała.