1

@Kamiloza91 nie zesraj się.

4

Komentarz usunięty

1

Skoro dostali po dupie od takiej padaki jak leganes to to nie jest drużyna na żadne puchary. I Flick i ci wszyscy co nagle zaczeli niby być drużyną na pare meczy niech ogarną swój poziom kilka belek w dół. Kto w końcu ogarnie mental tych przegrywów ? Może sienie da ? Może to są po prostu już wyeksploatowane z checi zwycięstw wydmuszki ....

0

Flick to jeszcze za listopadem zateskni

1

było włączyć L2 to by wkręcił

0

męczoce widowisko

0

kórwa tu trzeba złamać system. Niech wpuścu Araujo i niech on idzie do przodu

0

opinie - będzie to megafartowny mecz leganes ? czy ich dojedziemy ?

1

kartki kórwa !!!!

0

@Luciano99 pewnie to wyciągną i będzie to nie zauważone

0

Fajnie by było jakby doszło w tym SP do meczy z białymi. To jest dobry okres by ich lać i patrzeć czy równo puchnie

0

@BORO_12 :). Stary ok. trzymam kciuki abyś miał racje. pozdrawiam. Oby dziś nie odwalił kaszny

0

@BORO_12 Tak wina Matsa wiem o tym ale gościu po prostu te sytuacje wywołuje. Był temat i też się kłuciłem z jednym jegomościem Ze Mats bardziej zawinił ale na boga on zrobił ten ruch w jego strone jednak. On co gra to cos odwala albo generuje temat że odwalają zawodnicy w okół niego. Cięzko tego nie zauważyć serio

0

@viscabee9 A co ma do tego nazwisko ? Jest hejtowany za gre !

0

@BORO_12 nie zawalił bo nie grał ... ale czekaj jak grał ostatnio (tak w tym sezonie) to chyba było czerwo. A chwile wcześniej pełny pokaz dogadywania sięz MTS. stary ty oglądasz mecze z jego udziałem ? Jak sie skontuzjował to ja serio odetchnołem i wtedy Flick zaczał układać skład który początek miał przekozacki. Tak na marginesie to uja mnie obchodzi jak grał w Gironie... Ważne jak gra u nas. Mekambe w PSG też wymiatał ...

1

@novy1899 a na tym ostatnio bazujemy. No ale mam nadzieje że wytrzyma pierwszą połowe i Flicek go zmieni zw 60 minucie na jakiegoś Araujo który i po kontuzji pewnie zjada go 5 razy pod rząd - tak to widzę.

0

ojprdl Eric .... zaraz dostanie czerwo albo odwali jakiegoś karnego. Ten człowiek się tu nie nadaje .... Oceniam go mniej więcej jak łysego co wrócił do Girony - ten sam poziom. Dobrze ze środek mamy chyba najmocniejszy z możliwych

0

Kiedy oni jaha. Wychoduja i zaczną go wypiepszac z boiska za obrażanie. Za chwilę zacznie na nich płuc

1

Oby im Rayo wjebało w 7 doliczonego czasu.

3

Lubię nygusa napędza fajnie atak.

0

@Ascend do suki gamoni i na dołek na 48 godzin to przemyślą.

0

Ja też uważam że Olmo wczoraj zagrał pierwszorzędne zawody. Bardo byłem zdziwiony hejtami na niego tutaj.

0

@La Pulgaa no wiem wiem przynajmnie tak podejrzewam ..

2

Czy wy widzieliście jak on upadł ? on chyba złamał noge w kostce jeśli tak można

0

Frenki z Rekinem czują się nawzajem ;P

0

Trafił Flick trza to przyznać

0

jeśli to było karny to to jest śmiech na sali .... gościu się zatrzymał cała linia obrony sięcofała a Cubarsi nawet na niego nie patrzył . mega wymuszony i sędzia na to nie powinien sie nabrać ale BB już tak go piłuje że koleś po prostu wymiękł.

1

Barca może i pięknie ale bardziej niebezpieczni są niemcy

3

Troche niepokoi że niby ich tam dręczyny siedzimy na nich ci robią jedną akcje na 30 min i jest groźniejsza niż większość teg oco generujemy

0

Dlaczego my w LL ostatnio tak nie potrafimy ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?