sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamiloza91 nie zesraj się.
4
Komentarz usunięty
1
Skoro dostali po dupie od takiej padaki jak leganes to to nie jest drużyna na żadne puchary. I Flick i ci wszyscy co nagle zaczeli niby być drużyną na pare meczy niech ogarną swój poziom kilka belek w dół. Kto w końcu ogarnie mental tych przegrywów ? Może sienie da ? Może to są po prostu już wyeksploatowane z checi zwycięstw wydmuszki ....
0
Flick to jeszcze za listopadem zateskni
1
było włączyć L2 to by wkręcił
0
męczoce widowisko
0
kórwa tu trzeba złamać system. Niech wpuścu Araujo i niech on idzie do przodu
0
opinie - będzie to megafartowny mecz leganes ? czy ich dojedziemy ?
1
kartki kórwa !!!!
0
@Luciano99 pewnie to wyciągną i będzie to nie zauważone
0
Fajnie by było jakby doszło w tym SP do meczy z białymi. To jest dobry okres by ich lać i patrzeć czy równo puchnie
0
@BORO_12 :). Stary ok. trzymam kciuki abyś miał racje. pozdrawiam. Oby dziś nie odwalił kaszny
0
@BORO_12 Tak wina Matsa wiem o tym ale gościu po prostu te sytuacje wywołuje. Był temat i też się kłuciłem z jednym jegomościem Ze Mats bardziej zawinił ale na boga on zrobił ten ruch w jego strone jednak. On co gra to cos odwala albo generuje temat że odwalają zawodnicy w okół niego. Cięzko tego nie zauważyć serio
0
@viscabee9 A co ma do tego nazwisko ? Jest hejtowany za gre !
0
@BORO_12 nie zawalił bo nie grał ... ale czekaj jak grał ostatnio (tak w tym sezonie) to chyba było czerwo. A chwile wcześniej pełny pokaz dogadywania sięz MTS. stary ty oglądasz mecze z jego udziałem ? Jak sie skontuzjował to ja serio odetchnołem i wtedy Flick zaczał układać skład który początek miał przekozacki. Tak na marginesie to uja mnie obchodzi jak grał w Gironie... Ważne jak gra u nas. Mekambe w PSG też wymiatał ...
1
@novy1899 a na tym ostatnio bazujemy. No ale mam nadzieje że wytrzyma pierwszą połowe i Flicek go zmieni zw 60 minucie na jakiegoś Araujo który i po kontuzji pewnie zjada go 5 razy pod rząd - tak to widzę.
0
ojprdl Eric .... zaraz dostanie czerwo albo odwali jakiegoś karnego. Ten człowiek się tu nie nadaje .... Oceniam go mniej więcej jak łysego co wrócił do Girony - ten sam poziom. Dobrze ze środek mamy chyba najmocniejszy z możliwych
0
Kiedy oni jaha. Wychoduja i zaczną go wypiepszac z boiska za obrażanie. Za chwilę zacznie na nich płuc
1
Oby im Rayo wjebało w 7 doliczonego czasu.
3
Lubię nygusa napędza fajnie atak.
0
@Ascend do suki gamoni i na dołek na 48 godzin to przemyślą.
0
Ja też uważam że Olmo wczoraj zagrał pierwszorzędne zawody. Bardo byłem zdziwiony hejtami na niego tutaj.
0
@La Pulgaa no wiem wiem przynajmnie tak podejrzewam ..
2
Czy wy widzieliście jak on upadł ? on chyba złamał noge w kostce jeśli tak można
0
Frenki z Rekinem czują się nawzajem ;P
0
Trafił Flick trza to przyznać
0
jeśli to było karny to to jest śmiech na sali .... gościu się zatrzymał cała linia obrony sięcofała a Cubarsi nawet na niego nie patrzył . mega wymuszony i sędzia na to nie powinien sie nabrać ale BB już tak go piłuje że koleś po prostu wymiękł.
1
Barca może i pięknie ale bardziej niebezpieczni są niemcy
3
Troche niepokoi że niby ich tam dręczyny siedzimy na nich ci robią jedną akcje na 30 min i jest groźniejsza niż większość teg oco generujemy
0
Dlaczego my w LL ostatnio tak nie potrafimy ??